Új válasz 
Segítek
2010-04-07, 15:20
Üzenet: #1391
RE: Segítek
(2010-04-07 15:04)ZombieCore Írta:  Hy!
Nem tudja vki honnan tudokleszedni magyar hip-hop akapellákat ?
Valaki linkeljen pls !
Kösz ! Kösz !
Csáó !

sztem keress rá név szerint a számra (ha eredetiből kell), vagy a gugléban írd be a kulcsszavakat Wink

nem vok papagáj, csak elmondtam mert a tied nem volt egészen teljes TongueBig Grin
Válasz idézéssel
2010-04-08, 15:24 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-04-08 - 15:25. Szerkesztette: ZombieCore.)
Üzenet: #1392
Jó, Kösz Grande...Smile
Én hogy csináljak?:O
Én nem rEppelekSmile
Ha találsz vmit kérlek szólj
köszi mindent.
Csak mondom ha van olyan oldal v én nemtom...
Válasz idézéssel
2010-04-08, 15:38
Üzenet: #1393
Hát a magyar rap acapellával igen nehéz dolgod leszBig Grin kb 1et sem találtam a neten, mondjuk régebben kerestem..Max ha iylen remix versenyeket hirdetnek meg akkor le tudsz kapni vhonnan, de amúgy nem sok esély van rá. Inkább keress külföldit abból van rengeteg és legalább minőségi, azzal jobban járszWink
Válasz idézéssel
2010-04-09, 09:47
Üzenet: #1394
Sziasztok!

Én nagyon kezdő vagyok, most kezdek ismerkedni az FL Studioval, és általában a számítógépes szerkesztéssel.
Olyan kérdésem lenne, hogy a már meglévő zenét (midi file-t, pl.: egy Neoton számot) hogyan tudom élethűbbé tenni, hangszereket kicserélni az FL studio segítségével. Kérem, ha valaki tud, segítsen, és részletesen írja le hogy hogyan kell.
Előre is köszönöm!
Válasz idézéssel
2010-04-09, 11:04
Üzenet: #1395
hat behivod a hangszert amit meg akarsz szolaltatni, es importalod a midit,.. beallitod a sebesseget, es keszSmile
a reszleteket megtudod a gyik-ban levo "fl bibliabol" vagy a youtubos videokbol, ezt igy mutogatas, meg kepek nelkul nem lehet, vagy nagyon hosszadalmas lenne
nezd meg azt az fl leirast, abbol mindent megtudsz
ha valamelyik lepes nem megy, akkor kerdezz batran
Válasz idézéssel
2010-04-09, 13:08
Üzenet: #1396
Én mégis megpróbálkozok vele és leírom röviden Smile

Megnyitod a MIDI filet , gondolom eddig eljutottál , majd a step sequencer-ben, ahol megjelenik a dallam kicsinyített 'képe' , ott jobb klikk a ( pl esetedben Neoton_midi_akármi nevű) ikonra és replace-el ki tudod cserélni a hangszert . A lehetőség szinte végtelen , főleg ha majd a későbbiekben saját VSTi-vel akarsz dolgozni Smile
Válasz idézéssel
2010-04-09, 23:57
Üzenet: #1397
(2010-04-06 07:01)harderstylez Írta:  
(2010-04-05 20:18)chocoman Írta:  hy,
nekem egy kérdésem lenne csak az FL studio-hoz, külsőleg bevitt (tehát nem a Fruity saját szintieit) VSTi-ket szeretnék realtime-ba tekergetni, vagyis Automation-t használni , csak valahogy nem
akar ez nekem müködni Undecided

köcce előre is !

csináld azt h azt a gombot kezdd el csavargatni,ami neked kell, állítsd vissza az eredeti mértékre, majd kattints a plugin ablakában a bal felső sarokban lévő kis nyílra, ott keresd meg a browse parameters-et, majd a bal oldalt legördülő listában keresd meg a kiemelt elemet (jelen esetben ez az amit csavargattál) jobb klikk --> create automation clip aztán sztem a többit tod Wink

kösz az infokat , megtaláltam Smile
Válasz idézéssel
2010-04-12, 18:33 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-04-12 - 18:37. Szerkesztette: mefi01.)
Üzenet: #1398
Sziasztok, akadt 1 kis problémám WIN7 alatt, remélem tudtok segíteni.
Most használok először WIN7-et szal még nemtalálkoztam ezzel a dologgal...

Nah szóval mikor megy az FL Studio akkor semmilyen más program nem ad ki hangot, vagyis csak nem játssza le a hangkártya..
Az FL ASIO-t használ, ugyanazt a hangkártyát mint a rendszer.

Remélem értitek, de inkább leírom mégegyszerBig Grin

Ha megvan nyitva az FL, akkor semmilyen más program nem szólal meg, de van amikor az FL szól,meg van amikor a programok adnak ki hangot...
Még énsem tudom mitől függ, de amikor belepiszkálok az ASIO ban akkor ott van valami
Sztem az a baj hogy a zeneszerkesztő is azt a hangkártyát használja mint a rendszer, de ez eddig XP alatt nemvolt gondd Confused

Remélem megértettétek, de ha még midnig nem világos akkor kérdezzetek.

Szal örünék neki ha megtudnánk odlani a dolgot
üdv Wink Big Grin
Válasz idézéssel
2010-04-12, 18:35
Üzenet: #1399
Az ASIO miatt van. Próbáld meg azt a funkciót, hogy Auto close device. Ez ott van, ahol a hangkártyát kiválasztod, a jobb oldalon. Vagy ha még nem kell ASIO-t használni feltétlen, akkor válaszd a sima hangkártyát.
Válasz idézéssel
2010-04-12, 18:40
Üzenet: #1400
(2010-04-12 18:35)SomY Írta:  Az ASIO miatt van. Próbáld meg azt a funkciót, hogy Auto close device. Ez ott van, ahol a hangkártyát kiválasztod, a jobb oldalon. Vagy ha még nem kell ASIO-t használni feltétlen, akkor válaszd a sima hangkártyát.

Próbáltam, de ugye mikor az FL a háttérben van, akkor ugye nem ad ki hangot..
De énmeg szeretem hogyha a háttérben megy az fl miközben a zene is megy benneBig Grin

Az ASIO meg fontos, mert alaplapi hangkártyám van, most akarok venni újat..
Sajnos a SB Live 5.1 em most döglött be 3 hónapja Confused
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás