Új válasz 
Segítek
2010-06-08, 16:19
Üzenet: #1461
RE: Segítek
(2010-06-08 11:07)harderstylez Írta:  A GY-I-K-ban megtalálod a magyar nyelvű leírást az FL Studio használatával kapcsolatban:

http://forum.flstudio.hu/Thread-GY-I-K

Igaz egy korábbi verzióhoz készült, de az alapok ugyanazok. Wink

Tyűűűűű
Köszönöm szépen
Most már tudom azt is használni. Köszönöm.Smile
Volna itt egy probléma, vagy csak nekem probléma? Az Il Harmless-t nem tudom kikapcsolni a playlist-en. A maximus pre-gainjét tettem be a play-be automation módba, de amikor azt szeretném, hogy teljesen elhalkuljon, akkor nem azt teszi, hanem folytatja alap szólamban (vagy miben). Pedig azt a vonalat amit a pre-gain-hoz kaptam a play-on, azt én teljesen levettem amikor szükségem volt rá hold módba. Mi a teendő, hogy megszűnjön a dallam?
Válasz idézéssel
2010-06-10, 07:03
Üzenet: #1462
Amikor a playlistben megjelenik az automation clip, a görbét kedved szerint változtathatod. Annyit kell csinálni, hogy a két végében lévő pontot fel és le is húzogathatod, ezáltal növelheted vagy csökkentheted az adott poti értékét. Persze be lehet iktatni plusz pontokat is, csak a görbére kell kattintatod. Ez akkor hasznos, mikor nemcsak csökkenteni vagy emelni akarod az értéket, hanem amikor mindkettőt szeretnéd. Smile
Válasz idézéssel
2010-06-10, 09:49
Üzenet: #1463
(2010-06-10 07:03)harderstylez Írta:  Amikor a playlistben megjelenik az automation clip, a görbét kedved szerint változtathatod. Annyit kell csinálni, hogy a két végében lévő pontot fel és le is húzogathatod, ezáltal növelheted vagy csökkentheted az adott poti értékét. Persze be lehet iktatni plusz pontokat is, csak a görbére kell kattintatod. Ez akkor hasznos, mikor nemcsak csökkenteni vagy emelni akarod az értéket, hanem amikor mindkettőt szeretnéd. Smile

Köszönöm szépen.Smile
Válasz idézéssel
2010-06-10, 09:53
Üzenet: #1464
Sziasztok

A mellékelt képen látható hibával megáll a nexus2 telepítője rögtön az elején.
Valaki nem tudja mi lehet a gond? Huh

Csatolt Fájl(ok) Előnézet(ek)

Válasz idézéssel
2010-06-10, 09:54
Üzenet: #1465
Ilyen nekem is volt...Kapcsold ki az antivirus progidat amedig kesz a telepitesWink
Válasz idézéssel
2010-06-10, 10:02 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-06-10 - 10:16. Szerkesztette: taky.)
Üzenet: #1466
próbáltam de akkor is. de megnézem még egyszer és köszi.

köszke, sikerült
Válasz idézéssel
2010-06-10, 10:09
Üzenet: #1467
Nagyjából egyet is értek Grandeval. Smile Szerintem te AVG-t használsz, amiből érdemes telepítések idején kilépni, vagy letiltani, nekem más programnál is csinált ilyet, bár én már NOD32-t használok.
Válasz idézéssel
2010-06-11, 22:51
Üzenet: #1468
Asio4all-t használok, mert amit kaptam a audigy-hez, az nem valami jó, mert kettő-három vsti után uderrunsol. Hiába állítom be akkor is csinálja, de volna egy kérdésem, miszerint... Miaza Latency compensation in out-ja? Miaza Hardwarer buffer opció alatt a kernel buffer? Miaza Always resample? Force WDM Driver to 16 bit?
Válasz idézéssel
2010-06-12, 11:31
Üzenet: #1469
Már jó ideje dolgozok a progarmmal de még sehogy sem sikerült kicsikaronm belöle egy olyan dolgot, ami nagyon kéne a zenéimhez. Szal a filterezésről lenne szó. Vagyis, hogy amikor jön a dallam, az szépen a mély duruzsolásból élesedjen fel ahogy én szeretném. Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is!

Üdv

Suncode
Válasz idézéssel
2010-06-12, 11:43 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-06-12 - 11:44. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #1470
Szerintem érdemes lenne a High pass-t bal oldali irányba csavarni, úgy valamennyit tisztul a hangja az általad kiválasztott résznek. Ha pedig nem találsz olyan VST-t az FL-ben, amit te szeretnél, keresgess a neten néhány olyan plugin után, ami kielégíti az igényeidet. Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás