Új válasz 
Segítek
2010-06-12, 16:32
Üzenet: #1471
RE: Segítek
a helyes válasz:a mixerben válaszd ki a fruity free filtert!utána a freq gombon egér jobb klik->edit events!itt be tudod állitani a kivánt hangzást,és az idejét!
egy kis segitség!->
remélem tudtam segiteni!sikeres alkotást!Smile
Válasz idézéssel
2010-06-13, 10:01
Üzenet: #1472
sziasztok!

először is elmondom hogy csak nemrég szereztem be progit és csak amatör szintem tolom de egy valamit sehogyan sem tudok elérni.mégpedig azt hogy a "pack" mappában lévő hangok megszólaljanakSad
nem tudja valaki hogy miért?

előre is köszi a segitséget.
Válasz idézéssel
2010-06-13, 10:41 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-06-13 - 10:42. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #1473
Hello!

Nekem is ugyanez a "problémám", de én azt mondom, hogy az alap samplek (vagyis azok a hangok, amiről te beszéltél) elég rosszak, ezért ajánlom valamilyen sample pack letöltését a netről, például a Vengeance féle cuccost. Ebben house, electro és club pack is van. Ezek közül legjobban ajánlott a VEC2 és a VEC3 beszerzése. Hidd el, az alap hangokkal semmire sem mennél. Wink
Válasz idézéssel
2010-06-13, 13:02
Üzenet: #1474
köszi a segitséget már rajta vagyok és remélem sikerűl is.

4ever qlimax!!!!!!!!!!!!!!!!!
Válasz idézéssel
2010-06-13, 13:09
Üzenet: #1475
Nem tudtam, hogy te is hardstyleban utazol Big Grin

Ez esetben ajánlanám a:

- Blutonium Boy Hardstyle Samples Vol.2-t
- The Machine Hardstyle Samples Vol.1-t
- Headhunterz Mini Sample Pack-et
- Noisecontrollers Kick Sample Pack-et.

Persze a Vengeanceos packekben is van hard kick és sample. Smile
Válasz idézéssel
2010-06-13, 13:17
Üzenet: #1476
ez nagyon ott van.
ezer hála és köszönet.a veh3 probálgatom és igazad volt ez mellett a pack tuti sz..rt sem ér!

amugy meg kutski a király.nálam legalábbis.Smile
Válasz idézéssel
2010-06-14, 12:17
Üzenet: #1477
És mi lenne ha megpróbálnád kikeverni magadnak? Tongue
Válasz idézéssel
2010-06-14, 12:26
Üzenet: #1478
Elkészíteni egy kicket eléggé nehéz, ezért a kezdőknek (mint nekem is) ajánlott samplet használni. Még a leadhez szükséges preseteket sem egyszerű megcsinálni, úgyhogy ahhoz is ajánlott egy VST alapkészletéből kiválasztani egyet, és valamit csavarni rajta, mert ahhoz tisztában kell lenni a potik jelentésével és használatával. Smile Szóval ebben a műfajban profinak kell lenni ahhoz, hogy nagyszerű hangok jöjjenek ki. Wink
Válasz idézéssel
2010-06-14, 19:07 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-06-15 - 09:30. Szerkesztette: tchaby.)
Üzenet: #1479
letöltöttem az fpc pluginhoz egy free "dilloo" de az sem akar megszólalni pedig a tutorialban is azt használják.
és az audio beáll. ha az asio4 all v2 használom egyáltalán nem szólal meg.
assszem nagyon amatör vagyok még de azért segithetnétek Smile

o.k. sikerűlt megoldani.
Válasz idézéssel
2010-06-15, 20:26
Üzenet: #1480
A problémám az, hogy Vista alatt időközönként pattognak a hangok, fejhallgatón és hangszórón keresztül is. A használt programtól is független, mivel minden alatt ugyanezt csinálja. Valószínűleg nem hardveres gond, mivel a szervízben nem találtak rajta hibát. Egy egyszerű integrált hangchipről van szó, hp pavilion rendszerben.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás