Új válasz 
Segítek
2010-06-25, 21:59
Üzenet: #1501
RE: Segítek
Ez érdekes, mert most probáltam ki felvenni, és felvette a potik mozgását, de a hang nem változott :O

De ha nem feltétlenül felvenni akarod, hanem csak megírni a pörgetést, akkor mert eltekered a Vst-ben a potit, majd rámész felül a vst-ben arra a háromszörgre- Browse Parameters majd kirakja azt amit tekergettél, aztán csak jobbgomb és ACben megcsinálod Wink
Válasz idézéssel
2010-06-26, 08:58
Üzenet: #1502
Ezt már korábban is leírtam, de ha netán nem találtad volna meg, itt lesz:

1. Kezdd el a potit csavarni vagy mozgatni az akármit, majd hagyd abba.
2. Az ablak bal felső lévő háromszögre kattintasz, majd kikeresed a listából a Browse Parameters parancsot.
3. A bal oldali legördülő listában azonnal megjelenik (jó esetben) az a funkció, amit te az előbb piszkálgattál (1. pont)
4. Jobb gomb erre, Create automation clip, és a playlistben már meg is jelent a "görbe". Ezt már úgy használhatod, mint a normális automation clipet.

Nem érdemes a real time csavargatással vesződni, rengeteg időt vesz el, arról már nem is beszélve, hogy rendkívüli idegállapotba lehet kerülni, ha nem sikerül.
Válasz idézéssel
2010-06-26, 17:42
Üzenet: #1503
Sziasztok, ismét segítségre szorulok Tongue Na most egy gondom van, vagyis kettő de az egyik nem igazán gond, na mindegy Big Grin
A lényeg és a kérdés, van egy hang ami tetszik de már régóta, a lényege annyi, hogy olyan a hang mintha régi mikrofonból lenne felvéve vagy egy régi rádiót hallgatna az ember, szóval ilyen sistergés szerű valami, azt mivel lehet megcsinálni? Big Grin Remélem érthetően fogalmaztam Big Grin

Na meg a másik ami nem gond csak már fél napja halálra keresem de nem találom.
Láttam ma egy videót Youtube-on ami itt leledzik :

Az elején van bal oldalon egy decibel mérőszerű valami ott ahol a hangok szokták elhelyezkedni alapból, baromira feltűnő de azért leírtam, szóval, annak a pluginek mi a franc a neve? A beépített az nem nagyon tetszik ez meg tök jól designes és jól is jönne Big Grin

Köszönök megint mindent előre Smile
Válasz idézéssel
2010-06-26, 17:54
Üzenet: #1504
Hali

A plugin neve ha jól láttam akkor a Wave Candy. A sistergést nem tudom milyenre gondolsz, nincs egy hangod vagy valami amihez hasonlót szeretnél.
Válasz idézéssel
2010-06-26, 20:13
Üzenet: #1505
Az nem a Wave Candy mert az teljesen máshogy néz ki, lehet, hogy skin vagy nem tudom de azóta sem találom, hogy mi a fene ez Big Grin

Ennek a zenének az elején is ez a sistergés hallatszik :

http://www.4shared.com/audio/M0rDEZ_Y/04..._Fnye.html
Válasz idézéssel
2010-06-26, 22:19
Üzenet: #1506
a wave candyben van több beállítás, meter-re kell állítani a megjelenítést és átméretezed ahogy neked kell.
a hangnak majd utánna nézek...
Válasz idézéssel
2010-06-26, 22:35
Üzenet: #1507
Na megnéztem a beállításait és igazatok van köszi, hogy nem vettem észre Big Grin

Köszi a hang után nézésnek is Smile
Válasz idézéssel
2010-06-27, 09:08
Üzenet: #1508
Olyan sistergésre gondolsz, mint ebben a MOHAA gameplayben 0:30-nál?

Ha igen, megpróbálom a játékból kiszedni a szöveget, és azt kivágni belőle és elküldeni neked...
Válasz idézéssel
2010-06-27, 09:27
Üzenet: #1509
A db métert azt én a wave candy-nek nézem, de lehet hogy tévedek.
A plugin amit keresel az a http://love1kt.harisen.jp/vst.html keresd. Talán segítettem.
Válasz idézéssel
2010-06-27, 09:28
Üzenet: #1510
A Vynil effect-re gondolsz. Mintha egy régi felvétel lenne. Ezt az effektek közt keresd. Valamelyik VEC-ben is van, méghozzá elég hosszú, vagy ha azt is rövidnek találod, nem gond ha elhúzod vagy ismétlődik, hisz a lemez is kerek Wink

http://www.4shared.com/audio/zwRd1h86/HandzUp.html

Ilyesmivel kezdődik nekem is az egyik zeném. Mintha feltették volna a lemezt és egy kicsit pörög. Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás