Új válasz 
Segítek
2010-07-07, 10:14
Üzenet: #1561
RE: Segítek
Nekem Rolandom van rádugom az usb midi kábelt és nincs semmi az fl ben nem villog a midi jelző.pedig azt írja hogy aktív meg minden win 7 32 bit op rendszerem van épp.Fel is telepíti a win de aztán meg nem jön be a jel mi alehet a baj?
Válasz idézéssel
2010-07-07, 18:28
Üzenet: #1562
Hello nekem 1 olyan kérdésem lenne ,hogy fl studioba hogyan lehet csinálni house pads-ot a kiállásba ....... PLD::
03:45 - től kezdődik....Big GrinBig Grin
Válasz idézéssel
2010-07-07, 18:55
Üzenet: #1563
harderstylez: az oké hogy aztán megtudom rajzolni ugyanazt, de hogy tudom csak simán másolni, úgy hogy ha bele-bele módosítok, akkor ne változzon az eredeti, tehát különálló clip legyen? -ez lenne a kérdésem Blush
Válasz idézéssel
2010-07-08, 10:31
Üzenet: #1564
Időközben rájöttem a megoldásra:

Miután másolva van és két ugyanaz az automation clip megvan, a másodiknak a bal felső sarkában van egy kis "görbe" jel, arra kattins rá bal gombbal, majd a Make unique-ot válaszd, így a másolt auto clipben történő változtatás nem hat az előtte lévőre.
Válasz idézéssel
2010-07-09, 17:03
Üzenet: #1565
Sziasztok
Kérdésem: Most már meg tudom szólaltatni a hangszereket a nanokey-el, de nem tudom rögzíteni, meg masterelni. Audacity-m van, de az nem érzékeli, azt amit játszom. Próbáltam minden csatornát... Van esetleg viszonylag egyszerű és lehetőleg ingyenes progi, amivel ezt megtehetem?
Kössz.
Válasz idézéssel
2010-07-09, 20:24
Üzenet: #1566
Sziasztok, ismég zsibbasztanám a Ti agyatokat is egy idióta kérdéssel.

Kaptam kölcsön egy Casio CTK 495-ös szintetizátort, ezt mivel tudnám gépre kötni? Midi portom nincs a hangkártyán ezen a szintin meg 2 pin bemenet van meg egy audio kimenet, olvastam a manualt is de semmi érdemleges nincs benne...

Kérem aki tud valami támpontot adni az írjon, már nem tudom mit kezdjek vele!

ELőre is köszönöm!
Válasz idézéssel
2010-07-09, 20:57 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-07-09 - 21:03. Szerkesztette: Nyanyi.)
Üzenet: #1567
(2010-07-09 20:24)Sil3nt Írta:  Sziasztok, ismég zsibbasztanám a Ti agyatokat is egy idióta kérdéssel.

Kaptam kölcsön egy Casio CTK 495-ös szintetizátort, ezt mivel tudnám gépre kötni? Midi portom nincs a hangkártyán ezen a szintin meg 2 pin bemenet van meg egy audio kimenet, olvastam a manualt is de semmi érdemleges nincs benne...

Kérem aki tud valami támpontot adni az írjon, már nem tudom mit kezdjek vele!

ELőre is köszönöm!

2dolgot tehetsz:
1., veszel egy USB-midi kábelt, CTK-495-ön general midit "on"-ra állítani
2., vagy line-ban bemész a gépbe 1 stereo-jack-kel és már csak a megfelelő track-es sávosfelvevő progi köll hozzá(adobe, vegas, cubase, stb.).
Amúgy egy CASIO csak akkor megfelelő egy darabig, ha csontra kezdő vagy a platz-on. Hell'
Kedves mindenki!
Figyelem én is a fórumot, hogy milyen kis trükköket osztotok meg.
Nyilván sokan pengébbek vagytok nálam, a szoftveres ismeretek tekintetében.
Én viszont a zenei szerkezetekben és a zeneelméletben tudnék segíteni, ha elakadtok ilyen téren a zeneszerzés során, mivel az egyik végzettségem szolfézs-zeneelmélet tanár.
Üdv'
Válasz idézéssel
2010-07-09, 21:25
Üzenet: #1568
Na most ezzel egy gond van, hiába veszek usb-s midi kábelt akkor sem tudom catlakoztatni mert nincs rajta sem usb sem semmi:

61 Full-size keys / 12-note polyphonic
100 PCM tones
100 rhythm patterns
CASIO CHORD and Fingered Chord auto-accompaniment
100 songs with LH/RH On/Off ControlBacklit LCD Window displays selections and status of Tone, Rhythm, Song, Volume, and Tempo
On-screen Metronome icon indicates the beat
Transpose and Tuning control
2 Built-in speakers; lineout/headphone jack
Operates on AA batteries or optional AD-5 AC adaptor

Ennyi van a hivatalos oldalon róla, lineout és headphone bemenet van csak rajta
Válasz idézéssel
2010-07-09, 21:48 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-07-09 - 21:49. Szerkesztette: Nyanyi.)
Üzenet: #1569
(2010-07-09 21:25)Sil3nt Írta:  Na most ezzel egy gond van, hiába veszek usb-s midi kábelt akkor sem tudom catlakoztatni mert nincs rajta sem usb sem semmi:

100 PCM tones
100 rhythm patterns
100 songs with LH/RH On/Off ControlBacklit LCD Window displays selections and status of Tone, Rhythm, Song, Volume, and Tempo

ha a hátulján nincs MIDI OUT és MIDI IN aljzatok, akkor sajna marad a 2-es verzió
jah és bocsi, de a headphone is kimenet Smile
Válasz idézéssel
2010-07-09, 22:04
Üzenet: #1570
(2010-07-09 21:48)Nyanyi Írta:  
(2010-07-09 21:25)Sil3nt Írta:  Na most ezzel egy gond van, hiába veszek usb-s midi kábelt akkor sem tudom catlakoztatni mert nincs rajta sem usb sem semmi:

100 PCM tones
100 rhythm patterns

ha a hátulján nincs MIDI OUT és MIDI IN aljzatok, akkor sajna marad a 2-es verzió
jah és bocsi, de a headphone is kimenet Smile

és ez mennyire 100%-os megoldás? nem tudom kipróbálni mert nincs semmilyen hasonló kábelem hozzá, vagy jó hozzá az a csati ami a scart csatlakozóba van? Big Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás