Új válasz 
Segítek
2010-07-14, 21:22
Üzenet: #1591
RE: Segítek
a ctrl gombot nyomva tartva finoman állíthatsz értéketSmile
Válasz idézéssel
2010-07-14, 23:31
Üzenet: #1592
KenytheOne, Függőlegesen nagyítsd a "teret", mármint a song panelen a dolgokat, és úgy pontosabban enged állítani =)
Kicsit furán írtam le, de azthiszem érthető Smile
Üdv.
Válasz idézéssel
2010-07-15, 17:24
Üzenet: #1593
HÁt a ctrl-el nekem kijelöl, a függőleges teret pedig már maxra húztam Big Grin ráadásul nem is írja, miközben mozgatom a pöcköt, hogy mennyinél jár ... Smile
Válasz idézéssel
2010-07-15, 17:53
Üzenet: #1594
Én nem azt mondtam, hogy kiírja, hogy mennyinél jár. Azt csak akkor tudod meg, ha arra a részre állsz a számba, ahol a gyorsulás van. Smile
Válasz idézéssel
2010-07-17, 18:40
Üzenet: #1595
Hello!
Nekem abba kéne segíteni, hogy szeretnék meg tanulni hangzást ki keverni!
Mert az fl stúdióval már mindent tudok, de ezt az egyet még nem tanultam meg kéne segítség vall aki eltudná magyarázni hogy tudnék ki keverni akár egy Bells vagy egy Lead-et vagy mást ki keverni ! Arra gondolok, hogy ha halok valami hangot azt én is le tudjam másolni!
A vst mind1 bármilyen vst el bír a gépem! Nekem mindegy melyikel tanulom meg!
Ha meg valakinek kell az msn címem meg adom és ott is meg taníthat rá!
Hello!
Válasz idézéssel
2010-07-17, 18:41
Üzenet: #1596
lenne egy olyan problémám hogy fl engine launcher működése azonnal leáll ha betöltök egy olyan flp-t amiben native instruments massive vsti-vel dolgoztam... megnyitottam külön a massive-ot, az is rögtön leáll és jobb alul a képernyőn megjelenik egy zöld ikon az alábbi felirattal:
ASIO4ALL Massive 512 samples @ 44100 hz és aztán -> a Massive működése leállt...
-nem tom mi ez az asio4all mer nincs külön hangkártyám,meg tudomásom szerint semmi bemeneti hangeszközöm, vmi ötlet?
Válasz idézéssel
2010-07-17, 18:47
Üzenet: #1597
(2010-07-17 18:40)MMMKKK Írta:  Hello!
Mert az fl stúdióval már mindent tudok, de ezt az egyet még nem tanultam meg kéne segítség vall aki eltudná magyarázni hogy tudnék ki keverni akár egy Bells vagy egy Lead-et vagy mást ki keverni ! Arra gondolok, hogy ha halok valami hangot azt én is le tudjam másolni!
...

Próbálkoztál már a Sytrussal vagy a 3xOSC-vel Fl-en belül? Nagyon jó hangokat lehet kicsavarni. A 3xOSC-vel teljesen új hangokat hozhatsz létre. Szerintem először ezeket nézegesd meg, majd utána jöhet a felsőbb szint.
Válasz idézéssel
2010-07-17, 18:47
Üzenet: #1598
csak tipp

kapcsold ki az asiot ha azt használsz, vagy vedd lejebb 96000hz-re a beállítást( vagy fel 44khz-re
Válasz idézéssel
2010-07-17, 18:48 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-07-17 - 18:50. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #1599
(2010-07-17 18:40)MMMKKK Írta:  Hello!
A vst mind1 bármilyen vst el bír a gépem! Nekem mindegy melyikel tanulom meg!
Ha meg valakinek kell az msn címem meg adom és ott is meg taníthat rá!
Hello!

Hello!

Először is nem érdemes és nem is szabad preseteket még kikeverni, ha az alapokkal nem egészen vagy tisztában. Először csak alappresetből válogass és tedd össze egy másikkal, mert az tekinthető az első lépcsőfoknak. Egyébként én egy éve FL-ezek komolyabban, de még én sem tudom igazán, hogy mi alapján kell egy hangot kikeverni. Jó lenne megtanulni, de egy zene nemcsak abból áll, hogy kikeversz egy synthot, és akkor vígan elleszel vele. Nem. Én azt javaslom neked, hogy majd valamivel később kezdj el ezzel foglalkozni, miután sokmindent tudsz már erről a DAW-ről és a zeneszerkesztésről. Nem tudom milyen szinten állsz (jó lenne egy zenét linkelni majd, csak ne ide a Segítek topikba, hanem a zenéidnek majd a Zenei áttekintőbe csinálsz egyet), de szerintem még kezdő lehetsz. Úgyhogy először csak az alapok. Wink

Szerk.: Vannak jó VST-k, de először egy könnyebbel, pl. 3xosc-vel próbálkozz.
Válasz idézéssel
2010-07-17, 18:49
Üzenet: #1600
(2010-07-17 18:41)FLL Írta:  lenne egy olyan problémám hogy fl engine launcher működése azonnal leáll ha betöltök egy olyan flp-t amiben native instruments massive vsti-vel dolgoztam... megnyitottam külön a massive-ot, az is rögtön leáll és jobb alul a képernyőn megjelenik egy zöld ikon az alábbi felirattal:
ASIO4ALL Massive 512 samples @ 44100 hz és aztán -> a Massive működése leállt...
-nem tom mi ez az asio4all mer nincs külön hangkártyám,meg tudomásom szerint semmi bemeneti hangeszközöm, vmi ötlet?

ASIO4All egy "virtuális hangkártya'. Jobb, mintha egy alaplapi integrálttal nyomnád. A hangbeállításokban beállíthatod, hogy a rendes hangkártyád szóljon, vagy ez az ASIO-s. Amúgy a Native cuccokkal elég sok gond van, mert legtöbbjük 32-bitre van, vagy utólag nem tudja betölteni a preseteket. Próbáld meg más FL verziókkal is, hátha megnyitja a projectet és akkor töröld ki.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás