Új válasz 
Segítek
2010-07-18, 19:29 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-07-18 - 19:29. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #1611
RE: Segítek
-off: Gyerekek, ne marjátok már egymást!
Mindkettőtöknek van igazsága, slussz!
Béke! Smile :off-
Válasz idézéssel
2010-07-18, 19:30 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-07-18 - 19:30. Szerkesztette: RobertMaximal.)
Üzenet: #1612
[OFF]
Szerintem ONU csak anyit akart hogy ne gyere azzal hogy mindent tudsz az fl-rol mert ahogy lattom nem mert nem valaszoltal a kerdesekreDodgy
Na mind1Big Grin
[/OFF]
Válasz idézéssel
2010-07-18, 19:37 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-07-18 - 19:39. Szerkesztette: pocok52.)
Üzenet: #1613
Hehe. Szép kis vita, a vitával kapcsolatban tennék fel egy kérdést tehát ha nem baj, OFF-olok.
Tehát, van olyan ember a fórumon, aki minden funkciót tud az FL-ben, és minden lehetséges dolgot kapásból vág? Smile
Ha igen, akkor én kérek elnézést Smile
Abban viszont nagy igazság van, hogy az FL mindig új funkciókkal bővül, lásd: FL Studio 9.5 Beta! Smile
Válasz idézéssel
2010-07-18, 19:45
Üzenet: #1614
Nézd, mi nem vagyunk olyanok, hogy ne segítenénk bárkin, de azért egy alaptudás csak kell ahhoz, hogy egy igazit készíts. Egy zene még nem jelent semmi komolyabbat, max. azt, hogy már a patterneket jól össze tudod rakni és már képes vagy valamire. Gyakorolni kell, fejlődni kell, és csak idők kérdése, hogy mikor tudsz egy saját presetet összehozni, de egy több évig is eltarthat, ne siettesd a folyamatot, ONU-val pedig egyetértek, ha azokra tudsz már válaszolni, akkor jó szinten állsz, és lehet szó itt bármiről. Addig meg lépcsőzetesen tanulj meg mindent az FL-ről és ne mondd azt, hogy "én már tudok mindent", de szerintem a moderátor kérdéseire nem tudsz válaszolni (jó, némelyikre én sem Big Grin).
Válasz idézéssel
2010-07-18, 19:58
Üzenet: #1615
HI Smile Lenne egy kérdésem, mégpedig hogy FL Studióban hogy/hol lehet állítani a Master tempot, illetve hogy miért lehet az hogyha fel chop-olom pl a vokál akkor leesik rola a master tempó? Confused
Elore is koszi Smile
Válasz idézéssel
2010-07-18, 20:24
Üzenet: #1616
A master tempot a felső szekcióban tudod állítani. Nem nehéz eltéveszteni, alapból 140bpm-et jelez ki. Max 999-ig növelheted. Egyébként midi vezérlővel egy másik master tempot is lehet állítani (live-ozás közben jöhet jól), a pontos nevére nem emlékszem, de tényleg csak ilyen hirtelen gyorsításokhoz, lassulásokhoz jó, mivel nem kapsz visszajelzést a tényleges tempóról.

Hangok kikeverésében nem igazán lehet alap bölcsességeket elmondani, többféle úton is el lehet jutni egy adott hangszínhez (nem beszélve a sok pluginról). Így itt tényleg csak a saját fül és kísérletezgetés marad. Esetleg szerezz be valami olvasmányt a hullámokról, oszcillátorokról.
Válasz idézéssel
2010-07-19, 15:59
Üzenet: #1617
Köszi de nem erre gondoltam Smile Igazából a master tempo arra szolgál (ha jól tudom) gyorsítasz/lassítasz egy számot akkor abban a vokálnak nemmegy fel a pitch-e hanem csak úgy fog hangzani mindha gyorsabban énekelne. Nemtudom ezt elmondani szakszavakkal Big Grin de nekem nagyon kéne, Smile
Válasz idézéssel
2010-07-19, 18:25
Üzenet: #1618
(2010-07-19 15:59)Nickname Írta:  Köszi de nem erre gondoltam Smile Igazából a master tempo arra szolgál (ha jól tudom) gyorsítasz/lassítasz egy számot akkor abban a vokálnak nemmegy fel a pitch-e hanem csak úgy fog hangzani mindha gyorsabban énekelne. Nemtudom ezt elmondani szakszavakkal Big Grin de nekem nagyon kéne, Smile

Step sequencerben klikk a hangra -> előjön a Channel setting -> Time sretching legyen Pro trancient-en .

Pár hsz-el előbb írtam le . Miért nem olvastok vissza?
Válasz idézéssel
2010-07-19, 19:08 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-07-19 - 19:18. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #1619
Hello!
Ezt nem értem, A Nexus hoz hozzá adtam egy ilyent
------------------------------------------------------------------
De mikor ezt fel raktam ahogy írták (--- ---- ----- Setup!)
Azóta nem tudom használni a nexust nem tölt be?
Valaki érti ezt!

A bordó színnel kihúzott részeket nem látjunk itt szívesen. Legközelebb írd be a gyártó pontos nevét legalább és verziószámokat!
- zebaoth
Válasz idézéssel
2010-07-19, 19:10
Üzenet: #1620
Szerintem te a Nexus 1-hez akartad a Nexus 2-es expansion packet használni, ami nem fog működni, szóval én a korábbi verziós Nexushoz készült packokat ajánlom.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás