Új válasz 
Segítek
2010-08-06, 14:50 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-06 - 14:56. Szerkesztette: Carlito92.)
Üzenet: #1681
RE: Segítek
(2010-08-06 14:35)pocok52 Írta:  Szerintem nem úgy érti. Maga a Nexus setup megvan neki, csak az Expansion Pack nxp formátumú fájljai nincsenek meg? Jól értelmezem? Ha igen, akkor tudok segíteni, de ez csak akkor jó ha Windows 7-ed van.
Elérési útja: Felhasználók/"saját profilod neve"/AppData/Local/VirtualStore/Program Files (x86)/VstPlugins/Nexus Content/Presets ... ide csomagolja ki, az nxp nevű fájlok tartalmát.. de ha neked megvannak a fájlok, csak be kell rakosgatni oda.
Remélem jól értettem a kérdésed. Ez a variáció csak akkor működik, ha nexus2, windows7 és 64bites oprendszered van Smile
Ha Xp-d van, nem tudom...

nem hanem pont forditva az expansion pack nxp fájlok vannak meg és a setup exe nincs meg és azért nem tudtam hogyan kell mert én aszthittem hogy nem is kell hozáá setup exe mert én egybe töltöttem le az expansion pack-ot és nem is volt benne telepitö de már tudom hogy kell hozzá és ha valaki megtudná nekem mondani honnan tudom leszedni az nagyon jo lenne vagy esetleg ha nem lehet kiirni ide akkor msn vagy vmi elöre is köszi
(2010-08-06 14:35)pocok52 Írta:  Szerintem nem úgy érti. Maga a Nexus setup megvan neki, csak az Expansion Pack nxp formátumú fájljai nincsenek meg? Jól értelmezem? Ha igen, akkor tudok segíteni, de ez csak akkor jó ha Windows 7-ed van.
Elérési útja: Felhasználók/"saját profilod neve"/AppData/Local/VirtualStore/Program Files (x86)/VstPlugins/Nexus Content/Presets ... ide csomagolja ki, az nxp nevű fájlok tartalmát.. de ha neked megvannak a fájlok, csak be kell rakosgatni oda.
Remélem jól értettem a kérdésed. Ez a variáció csak akkor működik, ha nexus2, windows7 és 64bites oprendszered van Smile
Ha Xp-d van, nem tudom...

nem hanem pont forditva az expansion pack nxp fájlok vannak meg és a setup exe nincs meg és azért nem tudtam hogyan kell mert én aszthittem hogy nem is kell hozáá setup exe mert én egybe töltöttem le az expansion pack-ot és nem is volt benne telepitö de már tudom hogy kell hozzá és ha valaki megtudná nekem mondani honnan tudom leszedni az nagyon jo lenne vagy esetleg ha nem lehet kiirni ide akkor msn vagy vmi elöre is köszi
Válasz idézéssel
2010-08-06, 15:10 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-06 - 15:13. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #1682
(2010-08-05 09:43)Carlito92 Írta:  Csá valaki tudna nekem segíteni hogy kell a nexus-t importállni de nekem nincs hozzá telepitö exe.csak külön mappákba a drums, hause drums stb. fontos lenne köszi

Ehhez nem is kell indító fájl. Az .nxp fájlokat (gondolom ez a kiterjesztük) csak a Nexuson belülről kell beimportálni. Megnyitod a Nexus-t, a kis kijelző mellett jobbra kattints a sys-re, import exp és kitallózod az .nxp csomagfájlodat/fájljaidat. A Nexus feltelepíti és aztán már használhatod is. Persze ez csak akkor működik, ha .nxp fájlod van. Smile

Szerk.: Sanszos, hogy te az expansion packet szedted le. Előtte a teljes Nexus megléte is szükséges, aztán a fent említett módon importáld be őket.
Válasz idézéssel
2010-08-06, 15:16
Üzenet: #1683
Igen, szerintem sincs neki meg a nexus csak az expansion, szuóval eloszor a nexust kéne lehúzni... Smile
Válasz idézéssel
2010-08-06, 19:47
Üzenet: #1684
Csumi!

Valaki tud nekem ajánlani realdrum vst-ket? A sima sample pack is jó lenne
Session drummer, Ezdrummer és BFD kilőve, azokat próbáltam, de vagy sok helyet igényelnek vagy csak simán nem nem futnak rendesen
Válasz idézéssel
2010-08-06, 19:50
Üzenet: #1685
Superior Drummer, Addictive Drums vagy RMV.
Válasz idézéssel
2010-08-07, 08:18
Üzenet: #1686
Superior egy EZDrummer bővítmény.
Próbáld a Cakewalk dobkészletét pl.
Válasz idézéssel
2010-08-07, 12:17
Üzenet: #1687
Sziasztok

Azt szeretném kérdezni, hogy ez az FL studio 9.1 program, alkalmas e olyan zene szerkesztéséhez, ami több zeneszámból lenne össze mixelve, keverve, sorban egymás után. Aerobik cd-t szeretnék készíteni a barátnőmnek. Ezeket a számokat Bpm szerint is össze kellene szerkesztgetnem hogy mindegyiknek egyforma legyen a bpm.je. Esetleg ami még tökéletesíteni a dolgot, hogy alacsonyabb bpm-mel kezdeném és a végére gyorsulna fel 135-140-re. Lineárisan meglehet csinálni? Mintha már olvastam volna róla valahol.

Előre is köszi

Üdv

Raxi
Válasz idézéssel
2010-08-07, 12:39
Üzenet: #1688
Hát, alkalmas erre is, de én a MixMeister Pro-t javasolnám. Egyszerűbb használni, ha csak mixelésre kell. Ha szükséges, abban is tudok segíteni. FL Studio-ban kicsit bonyolultabb a dolog. ezért felesleges lenne csak ezért megtanulnod, ha zenét nem akarsz szerkeszteni, mert elsősorban erre készült ez a program.
Válasz idézéssel
2010-08-07, 14:18
Üzenet: #1689
Oké, köszönöm, az valószínű hogy akkor jobb is lesz, ha könnyebb, egyszerűbb kezelni.
Beszerzem és jelentkezem.
Azzal meg lehet csinálni azt a lineáris bpm szerkesztést?
Válasz idézéssel
2010-08-07, 14:57
Üzenet: #1690
Persze. Sorba rendezheted bmp szerint a zenéket és akár semmi dolgod nincs, ha a programra hagyod a dolgot. Az áttéréseket is megoldja, sőt, talán a legjobb bmp mérője van, így hibátlanok lesznek az áttérések. Alul mindig írja a jelenlegi sebességet, cellákra osztva. Beállíthatod akár, hogy az elején 128-al induljon, majd a végére akár 150-el pörögjön. Az idősávra kell egy bpm modulációt helyezni (duplakatt és beírod az értéket Smile ). Sok sikert!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás