Új válasz 
Segítek
2010-08-16, 10:22 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-16 - 10:35. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #1731
RE: Segítek
Válasz idézéssel
2010-08-16, 10:48
Üzenet: #1732
Nekem van egy egyszerű megoldásom, de biztos bejön:

Tedd be az a részt Mixmeisterbe, állítsd be neki a master tempo-t annyira, amennyire neked kell, majd kimented a módosított fájlt mp3-ba vagy wav-ba. Megnyitod az FL Studio-ban és láss csodát, ugyanannyi a BPM mindkét helyen. Big Grin
Válasz idézéssel
2010-08-16, 12:37
Üzenet: #1733
Köszi Tom ilyesmire gondoltam Smile
Válasz idézéssel
2010-08-16, 13:45
Üzenet: #1734
Sziasztok!

Még mindig szenvedek az aerobik cd-vel. Kaptam itt egy tippet, hogy mivel alkossak egy aerobik cd-t.
Jó is ez a progi, de nekem olyan gondom van, bár lehet én nem jöttem még rá, hogy hogyan tudom megvalosítani ezzel a programmal.
Szóval összeválogattam mostani sláger, nagyjából azonos Bpm-es zenéket.
A barátnőm úgy kért meg hogy 132-133 -ról induljon a Bpm és 5 perc utántól a végéig 138-140 legyen. Ezt meg is oldottam, ezzel nem volt gondom. Viszont van olyan vágás, vagyis ahol a két zenét összefűztem, ami nem tetszik.
Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy milyen progival próbálkozzak, hogy a két zene közti átmenet ne legyen észrevehető. Most a MixMeixter fusionnal gyakorolgatok. Smile
Válasz idézéssel
2010-08-16, 13:49
Üzenet: #1735
Próbálkozz a MixMeister Fusionnal Tongue Az átmenetek hosszát és stílusát is megszabhatod. Mindent be tudsz állítani. Low, Medium és Hipass filterek, effektek vannak benne. Úgy áthúzhatod, hogy szinte észre sem venni Tongue De sokan az Abletont is szeretik erre a célra. Ha ez nem jött be, próbáld ki azt. Wink Nem fogja teljesen megcsinálni helyetted a program. Kell egy kis gyakorlat és kreativitás. Wink
Válasz idézéssel
2010-08-16, 13:57
Üzenet: #1736
Azt gondoltam. Smile
A 16-17 zeneből két fűzés nem tetszik. Azzokkal nem tudok mit kezdeni. Viszont a sorrendet meg nem szeretném megbontani. Gondoltam rá hogy oda betennék egy dob átmenetet amit én szerkesztek, vagy valamit köztes megoldást, hogy símább legyen a váltás.
Válasz idézéssel
2010-08-16, 14:00
Üzenet: #1737
Hát, az már igen komoly lenne Tongue Oda már kell egy kis zeneszerkesztési ismeret. De 2 átmenet hibádzik... kezdésnek nem rossz. Szerintem a barátnőd nem figyel majd rá. Wink Azért majd töltsd fel valahová, hallhassuk mi is. Lehet betesszük majd a DJ versenybe Wink
Viccen kívül, megoldható. Csak akkor bele kell tanulnod valamelyikbe. Én a Cubase-t és az FL Studio-t ajánlom. Ezekben tudok, tudunk segíteni többen is.
Válasz idézéssel
2010-08-16, 14:06 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-16 - 14:07. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #1738
Lehet, hogy rosszul tudom, de a DJ versenyre olyannal kellene nevezni, amit VDJ-vel kreáltunk, mert a végén aki győz, az is live mixinget fog nyomatni. Ha a nem lenne live, akkor talán én is beneveznék (meg ugye az MM nem túl előnyös, pedig már jól megy Sad)

Szerk.: MixMeister Fusiont én is ajánlom, ha egyszerű vágásos program kellene, ott az Audacity.
Válasz idézéssel
2010-08-16, 14:08
Üzenet: #1739
(2010-08-16 14:06)Hardflamer Írta:  Lehet, hogy rosszul tudom, de a DJ versenyre olyannal kellene nevezni, amit VDJ-vel kreáltunk, mert a végén aki győz, az is live mixinget fog nyomatni. Ha a nem lenne live, akkor talán én is beneveznék (meg ugye az MM nem túl előnyös, pedig már jól megy Sad)

Konkrétan nem arra a versenyre gondoltam. Csak egy DJ versenyre, ami lesz valamikor, kötetlenül. Tongue
Válasz idézéssel
2010-08-16, 14:24
Üzenet: #1740
Feltöltöm, de nem a verseny miatt. Smile
Hanem a vélemenyetek miatt. Azokból lehet tanulni.
Csináltam régi zenékből (80-as évek) az egy órás, a másik fél kész, az meg a mostani zenékből. Felteszem mindkettőt és majd mondtok rá valamit. Smile Hova tegyem fel? uplud.hu?
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás