Új válasz 
Segítek
2010-08-16, 14:27
Üzenet: #1741
RE: Segítek
rapidshare, zippyshare, megaupload,hotfile Lehet választaniBig Grin
Válasz idézéssel
2010-08-16, 14:28
Üzenet: #1742
Ahol meg lehet közvetlenül hallgatni. Általában azt jobban szeretik. http://soundcloud.com/ pl.
Válasz idézéssel
2010-08-16, 14:55
Üzenet: #1743
Soundcloud szerintem Smile
Válasz idézéssel
2010-08-16, 21:49
Üzenet: #1744
Sziasztok! Úgy látszik a másik kérdésemre senki nem tudja a választ, úgyhogy inkább kérdezek mást. Hogy lehet olyat csinálni, hogy van pl több patternem, és amit dallamot írok az egyik piano rollba, azt szürkén látni lehessen a következőben. Láttam már több helyen is hogy így összekapcsolják a patterneket de nem jöttem rá hogyan lehet. Előre is köszi, üdv!
Válasz idézéssel
2010-08-16, 21:58
Üzenet: #1745
Entert nyomsz, kijön a playlist. Ott vannak az oldalán a Patternek és azok mellett a sorok amiket ki tudsz tölteni így akkor fog szólni amikor ott a kocka Smile Remélem megérted hogy gondolom Smile
Válasz idézéssel
2010-08-17, 00:15
Üzenet: #1746
Nem jól magyaráztam Big Grin Én arra gondoltam hogy van pl két vtsi hangszer a step sequencer-ben és ugye rányomok az egyikre jobb klikkel piano roll, csinálok egy dallamot, utánna átmegyek a másik hangszer piano rolljába, és ott látszódik szürkén az a dallam amit a másik hangszer piano roll-jában csináltam és akkor így össze tudom őket párosítani. Remélem így már megértitek Smile Nagyon köszönöm!
Válasz idézéssel
2010-08-17, 09:31
Üzenet: #1747
A Ghost Channelre gondolsz?

Nos, bemész a Piano Rollba, bal felül kis hárömszög ---> Helpers --> Ghost channels. Így látni fogod, hogy abban a patternben mi más van még. Smile
Válasz idézéssel
2010-08-17, 10:59
Üzenet: #1748
Igen erre gondoltam! Big Grin Nagggyon szépen köszönöm!!
Válasz idézéssel
2010-08-17, 13:21
Üzenet: #1749
sziasztok!

a hangok "leállításáról", az effektek "túlszólásának" megakadályozásáról szeretnék kérdezni
van már amire rájöttem, de úgy egészben nem világos a dolog:

playlistbe behúztam az intrós cuccokat, majd 5-10 mp szünet , aztán a fő rész; a gond pedig hogy az effekt plugin - amit az eddigiekre raktam rá - tovább szól ebben a 5-10 mp csendben (semmiben), majd a főrész alatt is ,
hogy tudom azt megcsinálni hogy egy bizonyos ponton túl (intró vége) ne szóljon tovább?

ugyanez ha hangot húzok be a cucclistába; hiába tekerem a channel settingsben az outot maxra jobb szélen (hogy a lehető legrövidebben szóljon a hang) még úgy sem elég rövid és idegesítő hangtovábbfolyások követik csak úgy mint ahogy fent írtam az effektezésnél

gondolom ez az egész alap dolog, de gőzöm nincs hogy hogy kell
Válasz idézéssel
2010-08-17, 16:14
Üzenet: #1750
Esetleg master volume-ról csinálsz egy automation clip-et és amikor a csöndnek kéne lennie akkor lehúzod minimumra majd vissza Big Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás