Új válasz 
Segítek
2010-08-23, 03:28
Üzenet: #1761
RE: Segítek
(2010-08-22 19:52)sylar01 Írta:  Üdv mindenkinek.

Segítségre volna szükségem, és hirtelen megörültem, mikor megtaláltam ezt a fórumot.
Nos, a helyzet az, hogy sikerült hozzájutnom a következőhöz: ReFX Nexus, de fogalmam sincs, hogyan kell használni.,
Odáig eljutottam, hogy a setup.exe-t elindítottam, feltelepítette, de ennyi. A gond az, hogy mindenhol mást írnak, mit kell tenni, és már teljesen összezavarodtam.
Please, segítsen valaki!

Köszönöm.

A sample file-okat másold be a Nexus könyvtárba!
Válasz idézéssel
2010-08-24, 15:18
Üzenet: #1762
Sziasztok!
Kéne egy kis help.
A lényeg az, hogy a mikrofonom gagyi és amiket felveszek vele szövegeket, bizonyos hangerőn sisteregnek, nem lehet valamit kezdeni vele? Valaki valami megoldást tudna javasolni, hogy legalább egy részét eltudjam tüntetni?

Köszönöm előre is!
Válasz idézéssel
2010-08-24, 16:17
Üzenet: #1763
Úgy érted, hogy ha hangosabban énekelsz vagy dumálsz bele, akkor sistereg?

1. Edisonban letolod a sistergés hangerejét. Ha a szöveget túlságosan érinti, akkor:

2. Adobe Audition-ben (vagy az elődjében, a Cool Edit Pro-ban) van Noise Reduction funkció. Kijelölöd a nemkívánatos részt, majd a Noise Reduction menüben leveszed a mintát, majd ráteszed az egész szövegre.

BonFire készített tutorialokat Audition-höz, ha gondolod
megtanulhatod az alapokat.

Vagy esetleg próbáld az egészet alacsonyabb jelszinttel rögzíteni.
hirtelen ezek jutottak eszembe.
Válasz idézéssel
2010-08-24, 16:43
Üzenet: #1764
probálj meg kűlső keverő(ami rendelkezik mikrofon bemenetel) segitségével fölvenni!a keverőből kijővő jelet pedig a hangkártya bemenetére (line in)kűldeni!én igy használom és tőkéletesen tisztán szól!
hangkártya:sonar d1
keverő:numark dmx06
sajnos az én mikrofon bemenetem is zajos,de igy sikerűlt ezt a hibát kikűszőbőlni! Smile
Válasz idézéssel
2010-08-24, 18:57
Üzenet: #1765
Hogy mit csináljak? Smile

(2010-08-23 03:28)zebaoth Írta:  
(2010-08-22 19:52)sylar01 Írta:  Üdv mindenkinek.

Segítségre volna szükségem, és hirtelen megörültem, mikor megtaláltam ezt a fórumot.
Nos, a helyzet az, hogy sikerült hozzájutnom a következőhöz: ReFX Nexus, de fogalmam sincs, hogyan kell használni.,
Odáig eljutottam, hogy a setup.exe-t elindítottam, feltelepítette, de ennyi. A gond az, hogy mindenhol mást írnak, mit kell tenni, és már teljesen összezavarodtam.
Please, segítsen valaki!

Köszönöm.

Válasz idézéssel
2010-08-24, 20:44 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-24 - 20:45. Szerkesztette: sylar01.)
Üzenet: #1766
Jogos mert nem írtam, hogy tök amatőr vagyok. Smile
Hogyan tudom ezt megvalósítani?

Válasz idézéssel
2010-08-25, 03:14
Üzenet: #1767
Megkeresed hová települt a program. Alaphelyzetben program files/vsti plugins/nexus content mappába kell tenni.
Válasz idézéssel
2010-08-25, 07:28
Üzenet: #1768
Köszönöm.

Megtaláltam, most már csak azt nem értem, vagyis tudom, hogy mi az, amit oda kell másolni... Azt hol találom?

Megkeresed hová települt a program. Alaphelyzetben program files/vsti plugins/nexus content mappába kell tenni.
Válasz idézéssel
2010-08-25, 10:43 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-25 - 10:55. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #1769
Van valami a N. Content mappában? Ha nincs, akkor a telepítőből másold át a fájlokat (most nem tudom megnézni, de *.nxi, meg hasonló kiterjesztésű fájlok).

Ha bennevannak a mappában a fájlok, akkor más probléma lehet... Smile
Válasz idézéssel
2010-08-25, 12:04 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-26 - 18:27. Szerkesztette: sylar01.)
Üzenet: #1770
Így már OK, köszönöm, és köszönöm a türelmed. Smile
Azt véletlenül nem tudod, honnan lehetne valami jó dob-alapot beszerezni, amiben jó dob hangok vannak? Igazából csak a neve kellene, az ára az most jelenleg mindegy.

Szerk: az mitől lehet, hogy már elég rég megkaptam a levelet, hogy érkezett válasz, csak pont a lényeg hiányzik... Ide meg feleslegesen jövök, nem jelenik meg semmi. Valaki tud megoldást erre?

Köszönöm.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás