Új válasz 
Segítek
2010-08-25, 12:18
Üzenet: #1771
RE: Segítek
Szívesen!
Van sok drum plugin, szét kell nézni, attól függ milyen stílushoz kell. Személy szerint az
-t használom.
Válasz idézéssel
2010-08-26, 20:10 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-26 - 20:13. Szerkesztette: sylar01.)
Üzenet: #1772
OK, köszönöm. Smile
Válasz idézéssel
2010-08-30, 23:44
Üzenet: #1773
hi ONU !
ugy olvastam itt kapok választ a kérdéseimre Smile , a következő lenne az :
Fruityloops-al kapcsolatos kérdése lenne , ill mondható általánosnak is,
ha elkészül egy zene, masterelve is van tegyükfel , megtörténik a kimentés, visszahallgatva viszont az eredetihez képest sokkal hallkabb
amire gondolok az a ASIO, mostanában csak asio-t használok viszont ha kimentem , miközbe az asio van beállitva kimenetnek.
utánna visszahallgatva Sound Forge-ba , a szám nagyon lapos , halknak tünik
és ugye minden számnak ugykéne szólnia, hogyha egy integrált fos hangkarin hallgatom vissza akkor is dinamikus hangos legyen
kérdés a következő : mitől marad hangos a kimentés ? ( hogyha bárki visszahallgatja , az hangosnak hallja )

remélem érthető volt amit leírtam Big Grin
Válasz idézéssel
2010-08-31, 16:41
Üzenet: #1774
(2010-08-30 23:44)chocoman Írta:  hi ONU !
ha elkészül egy zene, masterelve is van tegyükfel , megtörténik a kimentés, visszahallgatva viszont az eredetihez képest sokkal hallkabb
amire gondolok az a ASIO, mostanában csak asio-t használok viszont ha kimentem , miközbe az asio van beállitva kimenetnek.
és ugye minden számnak ugykéne szólnia, hogyha egy integrált fos hangkarin hallgatom vissza akkor is dinamikus hangos legyen
kérdés a következő : mitől marad hangos a kimentés ? ( hogyha bárki visszahallgatja , az hangosnak hallja )

apró eltérések lehetnek(hangzásba) késések miatt de hangerő nem igazán jellemző hogy változik, legalábbis én még nem tapasztaltam ilyet.
valaki más talán találkozott ezzel a problémával és tud segíteni neked.
esetleg még az lehet hogy tul van vezérelve a zenéd és kimentéskor mindenféle képp 0 db-re hozza ki. talán ez lehet....
Válasz idézéssel
2010-08-31, 18:28
Üzenet: #1775
(2010-08-30 23:44)chocoman Írta:  hi ONU !

Szia!
Ha segítség próbáld meg azt, hogy a mixer táblának a masterébe rakd be wave candy fruitys effektet. csinálj belőle volume potmétert és ne a cpu melletti kimeneti vezérlést figyeld. Utána vegyél fel egy fülhallgatót és nyugottan lökd meg valami értelmes commpreszporral az egész mastert és csak a wave candy potiját figyeld, hogy a 0 - nál ne menjen túl. Garantált a siker. Nagyon régen én is mindig ezzel küszködtem, de amikor a FLP-nél erre rájöttem tudtam olyan felvételt készíteni, hogy majd kiszakadt a hangfal. Ha viszont més sem válna be akkor egy sound forge jellegű wave editorba töltsd be a kész munkád és húzd rá a normalizáció résznél a 0db-t. Akkor is szép hangos lesz és még túlvezérlődve se lesz.
Válasz idézéssel
2010-09-01, 15:03
Üzenet: #1776
Hello!
Kezdő vok, tudnál ajánlani pár plugint electro, house zenékez? Smile
Válasz idézéssel
2010-09-02, 13:34
Üzenet: #1777
sziasztok!
hozzáértők segítségét kérném.
a szitu az az hogy midibilenytyűzetet szeretnék vásárolni és kuka vok hozzá hogy hogyan is szuperálna pl Evolution MK 125 midi controller ez a cucc az fl studioval. szóval érdemes-e megvennem.
mielőbbi válaszotokat előre is köszönöm.
üdv:consilium
Válasz idézéssel
2010-09-03, 04:45
Üzenet: #1778
(2010-09-02 13:34)consilium Írta:  sziasztok!
a szitu az az hogy midibilenytyűzetet szeretnék vásárolni és kuka vok hozzá hogy hogyan is szuperálna pl Evolution MK 125 midi controller ez a cucc az fl studioval. szóval érdemes-e megvennem.

Szia!

Elöszőr is neked nem a flp-del kell, hogy jól működjön hanem az op rendszereddel. Ha azzal működik akkor már nincs gond. Az útobbi időben mivel javarészt usb portosok a midi csatlakozások, ha 32bit-es az rendszered akkor tutira nem lesz gondod, ha 64bit-es ott esetleg egy kis macera fel tud lépni de ez sem biztos. A feltüntettet készüléket igaz én személyszerint nem ismerem, de ha csak midi billentyűzésre kell és a saját tulajdonságaira nincs szükséged akkor még a tescoba vásárol 20.000ft-os készülék is meg teszi. Ha az igényed ennél nagyobb és komolyabb ajánlom a HIT SPACE nevű oldalt és ott találsz profi midi billentyűket termékleírással együtt.
Válasz idézéssel
2010-09-03, 06:52
Üzenet: #1779
(2010-09-03 04:45)Haliday Írta:  Szia!

Elöszőr is neked nem a flp-del kell, hogy jól működjön hanem az op rendszereddel. Ha azzal működik akkor már nincs gond. Az útobbi időben mivel javarészt usb portosok a midi csatlakozások, ha 32bit-es az rendszered akkor tutira nem lesz gondod, ha 64bit-es ott esetleg egy kis macera fel tud lépni de ez sem biztos. A feltüntettet készüléket igaz én személyszerint nem ismerem, de ha csak midi billentyűzésre kell és a saját tulajdonságaira nincs szükséged akkor még a tescoba vásárol 20.000ft-os készülék is meg teszi. Ha az igényed ennél nagyobb és komolyabb ajánlom a HIT SPACE nevű oldalt és ott találsz profi midi billentyűket termékleírással együtt.

Mondjuk azért nem osztom a véleményt, hogy a 20eFt-os teszkós is megteszi, abban az esetben ha ténylegesen zongorázni is szeretnél és nem csak vaktában nyomogatni a billentyűket. Ezt a bill-t én se próbáltam fl alatt, de a 9-es verzió óta nagyon sokat bővült a támogatott eszközök köre, így például az edirolt is támogatja (illetve lett hozzá egy map, ami kompatibilis az fl-el). A támogatás a potikra értendő, a billentyű részt mindenképp támogatnia kell.
Válasz idézéssel
2010-09-03, 12:32
Üzenet: #1780
(2010-09-03 04:45)Haliday Írta:  
(2010-09-02 13:34)consilium Írta:  sziasztok!

Szia!

köszönöm szépen az infót és az oldal ajánlását találtam is egy árban és tudásban nekem megfelelő midi bill-t
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás