Új válasz 
Segítek
2010-09-03, 15:48 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-09-03 - 18:53. Szerkesztette: Haliday.)
Üzenet: #1781
RE: Segítek
Mondjuk azért nem osztom a véleményt, hogy a 20eFt-os teszkós is megteszi, abban az esetben ha ténylegesen zongorázni is szeretnél és nem csak vaktában nyomogatni a billentyűket. Ezt a bill-t én se próbáltam fl alatt, de a 9-es verzió óta nagyon sokat bővült a támogatott eszközök köre, így például az edirolt is támogatja (illetve lett hozzá egy map, ami kompatibilis az fl-el). A támogatás a potikra értendő, a billentyű részt mindenképp támogatnia kell.
[/quote]

Ha valaki kimondottan nem akar gombokat tekerkedni és elég az Flp által nyújtott automatikus vezélés által nyújtott lehetőség billentyűzni és billentyűn rögziteni a zenéidet arra tökéletes az is. Tapasztalatból tudom. Unokatestvéremnek is ilyen van és tökéletesen rögzitettünk minden felvételt. De természetesen igazad van minél jóbb egy gép annál több lehetőség van vele.
Válasz idézéssel
2010-09-03, 16:32
Üzenet: #1782
Sziasztok, a kérdésem a következő lenne. ha el szeretném küldeni a zeném egy kiadóhoz, vagy esetleg egy rangosabb remixversenyre, mikre célszerű figyelnem? Hova lenne érdemes feltöltenem a zenét, hogy ne emiatt vegyenek komolytalannak? Soundcloud.cpm pl? Segítséget előre is köszi!
Válasz idézéssel
2010-09-03, 16:36
Üzenet: #1783
A fórumon ezt valahol már Slim Colt leírta, nem találtam meg, de nála keresd. Wink
Válasz idézéssel
2010-09-03, 16:45 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-09-03 - 16:52. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #1784
(2010-09-03 16:32)Tau Írta:  Sziasztok, a kérdésem a következő lenne. ha el szeretném küldeni a zeném egy kiadóhoz, vagy esetleg egy rangosabb remixversenyre, mikre célszerű figyelnem? Hova lenne érdemes feltöltenem a zenét, hogy ne emiatt vegyenek komolytalannak? Soundcloud.cpm pl? Segítséget előre is köszi!

http://forum.flstudio.hu/Thread-Zenéink-...lók?page=9

...de azért előzetesen egyeztess velük!
Válasz idézéssel
2010-09-04, 13:44
Üzenet: #1785
Köszi srácok! Smile
Válasz idézéssel
2010-09-08, 13:56
Üzenet: #1786
Köszönöm az előző segítséget!

Na most más kérdésem lenne, honnan lehetne letölteni ezekhez hasonló zongorát:

?

Eddig Pianoissimot használtam de már kevés nekem, valami más kéne de nem találok semmi értelmeset...Most néztem meg a Steinberg féle Grandot de nem lesz a kedvencem...

Köszönöm előre is!
Válasz idézéssel
2010-09-08, 14:07
Üzenet: #1787
Nexusban is találsz Piano preseteket, illetve jó még a Korg Legacy Wavestation is.
Válasz idézéssel
2010-09-09, 04:56
Üzenet: #1788
(2010-09-08 13:56)Sil3nt Írta:  Köszönöm az előző segítséget!

Na most más kérdésem lenne, honnan lehetne letölteni ezekhez hasonló zongorát:

?

Eddig Pianoissimot használtam de már kevés nekem, valami más kéne de nem találok semmi értelmeset...Most néztem meg a Steinberg féle Grandot de nem lesz a kedvencem...

Köszönöm előre is!

Szia!

A második linknél a hangszer készlet használatából is hallatszik meg a hozzászolásokat is elolvasod akkor meg lehet tudni, hogy EWQL Goliatot használt. Ez egy 2GB os Staindway zongora minta. Na most mielött nagyon belelkesednél annyit hozzá kell tenni ehhez csak anyeginért jutsz hozzá, mert máskép nem létezik. A Colossusban ugyan úgy benne van ez a hangminta, de az is 32Gb-os csomag és nem igazán lehet hozzá férni. Aztán van egy még szebb verzió ahol igazi profi zongora hangok vannak az a EWQL Piano, de ez is egy 40Gb-os csomag szintén nem lehet hozzá férni. És végezetül még annyi, hogy ezek akkor szolnak csak ilyen szépen ha valóságos erőművön és 64bites op rendszeren futattod különben soha nem fognak ilyen szépen szólni mivel a 32bit képtelen kihozni belőlük a max hangzást. Ezt abszólult tapasztalatból írom. Amúgy a pianissimo is nagyon jó csak okosan kell effektezni és a szoftwer adta lahatőségeket ügyesen manipuláld az automatikus vezérléssel és mindjárt majdnem így fog szólni mint a minta beli zongorák.
Válasz idézéssel
2010-09-09, 07:01
Üzenet: #1789
Zongorához ajánlom még a Morphine-t, egész szép hangok vannak már az alap presetekben is. Ha elég ügyes vagy ezt még lehet fokozni is.

Illetve a Mixcraftban is fellelhető ezen hangszer, ámbár az igaz, hogy több mint valószínű a pianissimo hangzás került bele, illetve más host-ban nem lehet használni.
Válasz idézéssel
2010-09-11, 16:23
Üzenet: #1790
sziasztok, a problámám az lenne amibe segítségeteket szeretném kérni hogy miközbe dolgoztam egy project-emen, áramszünet volt, és a következő fl studio indításkor nem tudta betölteni a project-et és ezt írta ki
"An error occured while reading the FLP file. It may be corrupted, or some plugin caused an error while opening"

ez nekem nagyon fontos lenne, segítségeteket előre is nagyon köszönöm.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás