Új válasz 
Segítek
2010-09-11, 19:23
Üzenet: #1791
RE: Segítek
Találkoztam már többszőr én is ezzel a problémával. Például amikor lecseréltem az op. rendszeremet nagyon sok zenémnél ezt irta ki. Az egyik amit csináltam megpróbáltam egymás után többszőr betőlteni. Volt olyan amit végül valahogy elinditott és utána más néven lementettem. Vagy csináltam azt is, hogy valaki más gépén amelyiken szintén rajta van a fl azon töltöttük be és ott azonnal bejött aztán a nála lementett verziót használtam újra. Ha véletlenül ezek nem működnek akkor több mint valószínű, hogy olyan pofást kapott a fájl az áramszűnet kapcsán amitöl teljesen megsérült és akkor kuka. De tapasztalatból mondom ha mégegyszer neki kell álnod kétszer olyan jó lesz mint amit eredetileg írni szerettél volna. Amúgy meg védekezni egyszerű módon úgy tudsz, ha a nagyon fontosnak vélt munkád menetközben is pót verzióban is lemented és egy ilyen szerencsétlen pech révén kisebb lesz a kár. Jó megmentést.
Válasz idézéssel
2010-09-12, 12:51
Üzenet: #1792
(2010-09-11 16:23)scndnb Írta:  sziasztok, a problámám az lenne amibe segítségeteket szeretném kérni hogy miközbe dolgoztam egy project-emen, áramszünet volt, és a következő fl studio indításkor nem tudta betölteni a project-et és ezt írta ki
"An error occured while reading the FLP file. It may be corrupted, or some plugin caused an error while opening"

ez nekem nagyon fontos lenne, segítségeteket előre is nagyon köszönöm.

Ha kikapcsol a gép menet közbe az gáz, de az fl csinál egy biztonsági mentést minden lépésről FLP, és ZIP fájlba is. A lényeg hogy ne nyissuk meg az fl-t üresbe mert akkor ez törlődik és újjat kezd.
helyette másoljuk ki a C:\Program Files\Image-Line\FL Studio 9\Trash bin mappából a biztonsági mentéseket. (Backup.flp és Backup.zip)
EnnyiSmile
Válasz idézéssel
2010-09-13, 05:45
Üzenet: #1793
köszönöm a segítséget, hát jólett volna ha tudom ezt a backup-os dolgot hamarabb, sajnos már egy teljesen más projectet tölt be, megpróbálom akkor átvinni egy másik gépre és ott megnyitni

köszi mindent
Válasz idézéssel
2010-09-13, 17:02
Üzenet: #1794
Az miként fordulhat elő, hogy 196Khz mintavételezésnél az FL nem tudo wav-ba, valamint mp3-ba menteni? Így gyakorlatilag értelmét veszti ez a mintavételezés, bár lehet hogy csak nálam kotlott meg valami.
Válasz idézéssel
2010-09-13, 19:01
Üzenet: #1795
(2010-09-13 17:02)laccas Írta:  Az miként fordulhat elő, hogy 196Khz mintavételezésnél az FL nem tudo wav-ba, valamint mp3-ba menteni? Így gyakorlatilag értelmét veszti ez a mintavételezés, bár lehet hogy csak nálam kotlott meg valami.

szerintem kotlás van, mert nállam viszi
Válasz idézéssel
2010-09-14, 06:05
Üzenet: #1796
Most nem szeretném minősíteni 1-2 hónapja felrakott Win7-emet, szerintem jobban járunk Smile. Kösz Onu, igyekszek neki csinálni.
Válasz idézéssel
2010-09-24, 18:53
Üzenet: #1797
Sziasztok!

Sikerült összekötnöm a Reasont az FL-lel és hamar bele is botlottam abba a problémába, hogy a tempó mindig 140-es értékre ugrik, akármennyire akarom állítani. Hiába állítom be pl. 128-ra és mentem el (külön-külön Reasonben és Fl-ben is) a következő lejátszáskor is 140-en lesz a tempó. Na most van egy számom, amit sikerült valahogyan 128-ra állítani és azóta nincsen gond, de azt meg nem tudom hogyan csináltam, mert már kínomban agyon nyomogattam a gombokat. Szóval valami tippet kérek.

Köszi
Válasz idézéssel
2010-09-25, 16:50 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-09-25 - 16:51. Szerkesztette: sylar01.)
Üzenet: #1798
Üdv.

Segítséget szeretnék kérni.
Ha elkészült egy szám FL Studioval, hogyan célszerű menteni mp3-ba? MEgmondom őszintén, a "File-Export-mp3" megoldást használom, de gondolom ennél van jobb is. Smile

A választ előre is köszönöm.

Üdv.
Válasz idézéssel
2010-09-25, 17:01
Üzenet: #1799
Hm, szóval szeretnéd jó minőségbe kimenteni?

Akkor jó helyen jártál, de egy elég ronda minőségbe akarja menteni először, nemde?

A 128kbps értéket állítsd 320-ra, a disable max poly ne legyen bejelölve, a bit float érték legyen 32-es, legyen bejelölve a hq for all plugins is. Én így szoktam beállítani kimentéskor. Smile Persze ha jó hangzást akarsz elérni, elengedhetetlen, hogy a maszter tökéletesre sikeredjen.
Válasz idézéssel
2010-09-25, 22:04
Üzenet: #1800
Köszönöm, kipróbálom, bár még van mit tanulnom, főleg a masterről. Smile

Annyi sok kérdésem volt, hogy csak na, de most valahogy egyik sem jut eszembe...

Az mitől lehet, hogy egy plug-in beállított hangszínei elvesznek, ha bezárom az FL-t?
Mikor újraindítom, a plug-in megvan, csak minden hangszín alapon van (Edirol Orchestral).

Még valami: hiába kattintok az flp file-ra, csak maga az FL nyílik meg, a file-t újra be kell töltenem. Ez mitől lehet?

Üdv.

(2010-09-25 17:01)Hardflamer Írta:  Hm, szóval szeretnéd jó minőségbe kimenteni?

Akkor jó helyen jártál, de egy elég ronda minőségbe akarja menteni először, nemde?

A 128kbps értéket állítsd 320-ra, a disable max poly ne legyen bejelölve, a bit float érték legyen 32-es, legyen bejelölve a hq for all plugins is. Én így szoktam beállítani kimentéskor. Smile Persze ha jó hangzást akarsz elérni, elengedhetetlen, hogy a maszter tökéletesre sikeredjen.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás