Új válasz 
Segítek
2010-11-06, 14:35
Üzenet: #1891
RE: Segítek
hello

ha én pl beteszek akármilyen hangot , jobb klik és ott hogy replace és kiválsztom pl a fruity bass boost akkor azt írja ki hogy can't load an effect into a chanel ez miért van ????
Válasz idézéssel
2010-11-06, 15:29
Üzenet: #1892
Az azért van mert effektet nem tudsz behívni hangszerként Smile
Válasz idézéssel
2010-11-07, 21:03 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-11-07 - 21:10. Szerkesztette: Simms.)
Üzenet: #1893
már tárgytalan, az egyik sávval volt bajBig Grin
Válasz idézéssel
2010-11-08, 07:19 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-11-08 - 11:25. Szerkesztette: smokafly.)
Üzenet: #1894
Hello!

Olyan gondom van, hogy a NI Battery vst az FL 9ben egy ideig gyönyörűen működik aztán egy pillanat alatt mindenféle hibajelzés nélkül befosik. Olyan szinten hogy az egész Fl nem ad ki hangot csak miután újraindítom.
Nem tudjátok mitől lehet?

Ha fontos akkor hozzáteszem hogy win 7 alól próbálom üzemelni. Meg ezelőtt cubase 5 -ben fájerül működött.
Válasz idézéssel
2010-11-08, 19:42
Üzenet: #1895
(2010-11-08 07:19)smokafly Írta:  Hello!

Olyan gondom van, hogy a NI Battery vst az FL 9ben egy ideig gyönyörűen működik aztán egy pillanat alatt mindenféle hibajelzés nélkül befosik. Olyan szinten hogy az egész Fl nem ad ki hangot csak miután újraindítom.

Ha fontos akkor hozzáteszem hogy win 7 alól próbálom üzemelni. Meg ezelőtt cubase 5 -ben fájerül működött.

Valahol nekem valaki mondta hogy a Battery 3 tól nem nagyon klappol a dolog fl-l valamiért nem kompatibilis. Próbáld az 1-es vagy a 2-es verziót, ha megfelel!
Válasz idézéssel
2010-11-08, 20:59
Üzenet: #1896
(2010-11-08 19:42)ONU Írta:  
(2010-11-08 07:19)smokafly Írta:  Hello!

Valahol nekem valaki mondta hogy a Battery 3 tól nem nagyon klappol a dolog fl-l valamiért nem kompatibilis. Próbáld az 1-es vagy a 2-es verziót, ha megfelel!

Köszi ONU!
Valóban a battery 3-at használom, és nagyon remélem hogy ez lesz a megoldás. Ha mégsem akkor nem tudnátok valami jó battery-hez hasonló dob vst-t ajánlani?

Béke
Válasz idézéssel
2010-11-10, 15:12
Üzenet: #1897
Sziasztok

Új gépet vettem. Ezen is Asio driver-t használok, van hogy két FL-el dolgoznék, de csak egy szól a másik meg sem nyekken. Ha átállítom, hogy ez egyik ne asiot használja, akkor megy, de ugye ez nem túl nagy előny. Mindenhol stimmel minden, a driverek is rendben vannak. Ezt az alaplapot vettem: ASRock M3A770DE.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv.
Laci.
Válasz idézéssel
2010-11-10, 19:18
Üzenet: #1898
Két FL-el? HuhHuhHuh

Erről mesélj már többet, minek? hogyan?
Válasz idézéssel
2010-11-11, 11:08
Üzenet: #1899
Nincs abban szerintem semmi érdekes, hogy valaki egyszerre több host progit használ? Pl FL+Ableton, vagy két FL, FL+Sound Forge, meg stb. Hozzáteszem FL+Ableton sem megy együtt jelenleg, ugyanez ok miatt Sad
Amúgy azért mert az egyikkel megcsinálok egy loopot, vagy egy introt, vagy csak kikeverek egy hangot, elmentem és a másikba meg már csak behúzom. Szeretem, ha a hangok amiket kikeverek már wav-kén kerülnek a projektbe és nem vst-k dolgoznak. Igazából kényelmi szempont. Nem kell újra meg újra kilépnem az aktuális projektből és ismét megnyitni és fele annyi a proci kihasználtság.

Szóval a kérdésem még él!

Üdv.
Laci.
Válasz idézéssel
2010-11-11, 11:23
Üzenet: #1900
Az asio-t lehet egyszerre több programban használni egyáltalán? (Még nem próbáltam, ezért kérdem.)
A másik géppel ment?

Esetleg próbálj meg kétféle asiot (pl.az alap asio és asio4all) telepíteni, és külön-külön ezeket használni.
Csak tipp.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás