Új válasz 
Segítek
2010-11-12, 09:32
Üzenet: #1901
RE: Segítek
Hali.
Igen lehet a másik géppel ment is.
Sokan használnak egyszerre több programot ami hangot kezel.
Az a nagy helyzet, hogyha megnyitom az FL-t, az használja az asio4all-t. ha a Vezérlőpultban megnyitom A hangok és audioeszközök tulajdonságait,
abban az Audio fülre kattintok és Rámegyek a Speciálisra ezt írja ki: A DirectSound Beállítási nem érhetők el. Csak akkor jelentkeznek a problémák, ha már egyszer egy program megvan nyitva ami asio4all-t használ. Az asio4all fog meg minden mást. A media player vagy a vlc lejátszó nem asio4all-t használ, de azok sem nyekkenek meg, ha az FL fut. Ha előbb egy lejátszót indítok el akkor meg az FL néma. Érdekes jelenség az tuti.

Üdv
Laci
Válasz idézéssel
2010-11-12, 20:01
Üzenet: #1902
csak tipp, nem lehet hogy az asio lefoglalja a kimeneteidet?
Nézd meg ha fut az asio és ott váltasz kimenetet akkor szól-e más.

off: az oké volt hogy két hostot használsz, csak azt nem értettem miért két FL-t.
Válasz idézéssel
2010-11-14, 09:10 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-11-14 - 09:27. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #1903
Sziasztok!
Nemrég kezdtem el használni az FL Studio 9 XXL-t és lenne néhány kérdésem.
A playlistben, vannak a Track nevű sávok, a patternek felett. Oda hogy lehet betenni effekteket (pl. felhangosdik a zene, vagy elhalkul)?
Warez!!! - szerk.: zebaoth
És még azt szeretném tudni, hogy fel lehet-e a programmal venni éneket a zenére, és ha igen, akkor hogyan?
A segítséget előre is köszi!
Válasz idézéssel
2010-11-14, 09:34
Üzenet: #1904
Effektezni úgy tudsz, hogy az adott sávot ráküldöd a mixer egyik csatornájára. Kijelölöd a sávot, jobb klikk, majd Link selected channel - To this track. Ezután a mixer jobb oldalán lévő panelnél tudod hozzárendelni az adott sávhoz az effektet.
Edisonnal lehet pl. éneket rögzíteni.
Válasz idézéssel
2010-11-14, 14:43
Üzenet: #1905
Szia!
Köszönöm szépen a segítséget!
Lenne mégegy kérdésem. a piano roll-ban bal oldalt fennt van 2 ikon az egyik a hajlítás ha jól tudom. hogyan lehet hajlítani a hangokat? mert ha rákattintok az ikonra és rajzolok egy hangot akkor nem szólal meg. és a másik ikon mi?
És elnézést kérek a nem hivatalos termék említéséért.
Válasz idézéssel
2010-11-14, 19:03 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-11-14 - 19:03. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #1906
A portamentora gondolsz, ami a jobb oldalt van? Az az a célt szolgálja, hogy az egyik hangot a másikra hirtelen át tudd csúsztatni.
Válasz idézéssel
2010-11-14, 19:20
Üzenet: #1907
Sziasztok!
Ha gitárt szeretnék effektezni és több effektet is használnék egyszerre
(láncszerűen,vagy sorosan felfűzni őket),azt meglehet csinálni?
Válasz idézéssel
2010-11-14, 21:05
Üzenet: #1908
Nekem a playlistben bal oldalt van egy kis háromszög és ha benyomom akkor olyan hangot rajzol aminek a bal oldalán van egy kis háromszög. de nem tudom hogy kell használni... meg mellette van egy másik ikon amin meg egy egyenes vonal van...
Válasz idézéssel
2010-11-15, 05:52 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-11-15 - 05:52. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #1909
(2010-11-14 19:20)gibson60 Írta:  Sziasztok!
Ha gitárt szeretnék effektezni és több effektet is használnék egyszerre
(láncszerűen,vagy sorosan felfűzni őket),azt meglehet csinálni?

Igen. Fentebb az 1904-es üzenetben ugyanezt leírtam SK83R-nek.
Válasz idézéssel
2010-11-15, 07:15
Üzenet: #1910
(2010-11-12 09:32)lac19 Írta:  Hali.
Igen lehet a másik géppel ment is.
Sokan használnak egyszerre több programot ami hangot kezel.
Az a nagy helyzet, hogyha megnyitom az FL-t, az használja az asio4all-t. ha a Vezérlőpultban megnyitom..
Win7 alatt (és Vista alatt is) nekem is hasonló problémáim vannak. Ha nyitva van az fl és tutorial videót néznék, az alatt nem lesz hang. Illetve a mediaplayer és fl együttes megnyitása se túl gyümölcsöző.

Bár annyi előnye volt, hogy amikor az fl-em nem csatlakozott rá a hangkimenetre, akkor egy számomra hiányzó vst-t tartalmazó projekt fájlt is meg tudtam nyitni teljes kifagyás nélkül Smile. Addig mindig kifagyott az fl-em, ha egy ilyen projektet nyitottam meg.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás