Új válasz 
Segítek
2010-11-28, 14:45
Üzenet: #1921
RE: Segítek
Sziasztok!

Én is egy programot keresek, az egyik ismerősöm mondta, hogy FL-hez van egy master VSTi vagy plugin vagy nem tudom mi, a lényeg, hogy egy kiegészítő ami erre az adott pontra koncentrál, a nevét nem tudom és nem is találtam ilyet, valaki esetleg tudja, hogy mi is lehet a program neve?

Köszönöm előre is!
Válasz idézéssel
2010-11-28, 15:43
Üzenet: #1922
(2010-11-28 14:45)Sil3nt Írta:  Sziasztok!

Én is egy programot keresek, az egyik ismerősöm mondta, hogy FL-hez van egy master VSTi vagy plugin vagy nem tudom mi, a lényeg, hogy egy kiegészítő ami erre az adott pontra koncentrál, a nevét nem tudom és nem is találtam ilyet, valaki esetleg tudja, hogy mi is lehet a program neve?

Köszönöm előre is!

Parancsolj !

http://forum.flstudio.hu/tema-izotope-oz...ing-system
Válasz idézéssel
2010-11-29, 11:59
Üzenet: #1923
(2010-11-28 15:43)IEm Írta:  
(2010-11-28 14:45)Sil3nt Írta:  Sziasztok!

Köszönöm előre is!

Parancsolj !

http://forum.flstudio.hu/tema-izotope-oz...ing-system

Basszus nem gondoltam volna, hogy pont az Izotope az, ezer köszönet! Smile
Válasz idézéssel
2010-12-03, 10:29
Üzenet: #1924
Valaki meg tudja mondani Sony Acid Music Studio 7.0 hogy lehet automatizálni az fx-eket meg az EQ?
Válasz idézéssel
2010-12-08, 07:50
Üzenet: #1925
Üdvözlet!

Sok beatet írtam már csak saját dallamok felhasználásával és szintén sokat mintavételezéssel. Most azt szeretném kipróbálni FL-ben hogy a kettőt keverem, tehát veszek néhány mintát egy régi zenéből, és ezeket a mintákat saját dallamvonulatokkal egészíteném ki. Sajnos a mintavételezést követően sehogy sem bírok a mintákkal harmónikus dallamokat írni, mert valahogy mindik disszonanciához vezet.
Tudtok erre valami jó megoldást? Hogyan lehet a kész, ütemre illesztett mintákat saját dallamokkal kiegészíteni, egyedivé tenni?
Az a baj, hogy néha talán sikerül is, de mihelyt pitchelem, vagy változtatom a mintákat valamilyen módon, semmikép sem tudok ráérezni a dallamokra.

Köszi béke
Válasz idézéssel
2010-12-08, 08:39
Üzenet: #1926
Lehet mert már torzítva vannak a minták?Érted, nem egy nyers hangot mintázol ki hanem egy olyat amin már átúszik egyrészt sok más minta lecsengése is, meg esetleg a filterek is befolyásolják amiket az adott műnél használtak.
Válasz idézéssel
2010-12-10, 16:20
Üzenet: #1927
Sziasztok!

Nekem az a problémám, hogy az ASIO4ALL drivert használva az FL Studio-ban nem 5.1-es a hang hanem csak 2.0. Be lehet állítani, hogy 5.1-es legyen, vagy legalább hogy a basszust lehessen hallani, mert amúgy ha nem az asio-t használom akkor jó. Realtek HD integrált hangkártyám van.
Válasz idézéssel
2010-12-10, 17:38
Üzenet: #1928
(2010-12-10 16:20)Meklood Írta:  Sziasztok!

Nekem az a problémám, hogy az ASIO4ALL drivert használva az FL Studio-ban nem 5.1-es a hang hanem csak 2.0. Be lehet állítani, hogy 5.1-es legyen, vagy legalább hogy a basszust lehessen hallani, mert amúgy ha nem az asio-t használom akkor jó. Realtek HD integrált hangkártyám van.

Realtek HD-hoz nem kell asio. De ha mindenáron azt akarod használni akkor nézz bele az ASIO beállításába, hátha nincsen engedélyezve valamelyik kimenet
Válasz idézéssel
2010-12-10, 18:11
Üzenet: #1929
(2010-12-10 17:38)IEm Írta:  
(2010-12-10 16:20)Meklood Írta:  Sziasztok!

Realtek HD-hoz nem kell asio. De ha mindenáron azt akarod használni akkor nézz bele az ASIO beállításába, hátha nincsen engedélyezve valamelyik kimenet

Jah már megoldottam, csak az FL-ben a mixerben kellett állítani az out-ot. Amúgy azért használom az asio-t hogy ne akadjon FL-ben a zene, ha sok nexus lead van.
Válasz idézéssel
2010-12-12, 10:33
Üzenet: #1930
Na, adódott egy olyan helyzet, hogy a segítségetekre szorulok. Blush Van egy acapella, vagyis inkább egy voxx, amit szeretnék hasonló módon megszaggatni, mint az alábbi zenében van, 0:15 másodperctől. Cubase-ben kéne ezt megoldani és hallás alapján ezt tuti nem tudom vágásokkal megoldani. shocked Tehát valami technika kéne, hasonlóan, mint az FL-ben a Gross Beat. Viszont Cubase-ben nem működik ez a plugin megfelelően, kusza képe van. Mutatom a zenét és megoldásokat várok:
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás