Új válasz 
Segítek
2010-12-17, 21:20
Üzenet: #1951
RE: Segítek
(2010-12-17 21:09)Haliday Írta:  A vezérlést azt már ezeréve ismerem ...

Oké, azért írtam így hogy aki esetleg nem ismeri a lehetőségeket jobban belelásson Smile
7-et 1 csapásra alapon Smile
Válasz idézéssel
2010-12-17, 21:28 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-12-17 - 21:33. Szerkesztette: 23:32.)
Üzenet: #1952
(2009-01-05 21:41)Sno Írta:  sziasztok!

pár napja használom az FL Studio 7-et és volna egy olyan kérdésem hogy honnan lehet letölteni bass drum clap kick-et meg hangszereket pl zongora gitár hegedű és még hasonló dolgot(hip-hop rap stílus az amit inkább szeretek és ehhez kellenének ilyen cuccok) nem nagyon tudom hogy hogy nevezik őket vagy milyen néven keressek rá a neten mert amit eddig találtam az egyenlő a nullávalés és abban szeretnék segítséget kérni hogy ha esetleg valaki tudna linkelni pár oldalt ahol ilyen dolgokat lehet találni/letölteni az FL studio-hoz akkor azt nagyon megköszönném

http://samples.kb6.de/downloads_snare_drum.php#att

ezek csak dobok, és teljesen free.

Bocs, ezt nem tudom, hogy hoztam össze..2009es kérdés volt, sry
Válasz idézéssel
2010-12-18, 07:51 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-12-18 - 07:58. Szerkesztette: Haliday.)
Üzenet: #1953
(2010-12-17 21:20)IEm Írta:  

Oké, azért írtam így hogy aki esetleg nem ismeri a lehetőségeket jobban belelásson Smile

Mégegyszer köszönöm. Alkalmaztam és a vártnak megfelelően sikerült. 4 év után. JeeeeeBig Grin

Következő kérdés.

Piano rollban ha mondjuk volume berajzólást szeretnék másolni azt tudok?
Hogy pontosabb legyek. Én nem úgy alkalmazom a zeneszerkeztést ahogy a régi flben volt, hogy kis patternekbe dolgozom és másolgatom, hanem mint mondjuk a cubasenél egy hangszernek egy sáv végig. Na most ebben a formában még nem sikerült rájönöm, hogy lehet másolni mondjuk egy 4/4 résznek a megrajzolt volumejét ha éppen nem akkarok külön automatikus grafikont nyitni kint az edit asztalon.
Válasz idézéssel
2010-12-18, 08:47
Üzenet: #1954
(2010-12-18 07:51)Haliday Írta:  
(2010-12-17 21:20)IEm Írta:  

Mégegyszer köszönöm. Alkalmaztam és a vártnak megfelelően sikerült. 4 év után. JeeeeeBig Grin

Következő kérdés.

Piano rollban ha mondjuk volume berajzólást szeretnék másolni azt tudok?
Hogy pontosabb legyek. Én nem úgy alkalmazom a zeneszerkeztést ahogy a régi flben volt, hogy kis patternekbe dolgozom és másolgatom, hanem mint mondjuk a cubasenél egy hangszernek egy sáv végig. Na most ebben a formában még nem sikerült rájönöm, hogy lehet másolni mondjuk egy 4/4 résznek a megrajzolt volumejét ha éppen nem akkarok külön automatikus grafikont nyitni kint az edit asztalon.

volume vagy velocity? ha velocity akkor ctrl-t lenyomva kijelölöd a tartományt amit át szeretnél mozgatni és shift-et lenyomva elmozgathatod másolással, viszi magával a velocity paramétereket(ha pitch, freq.stb-t is állitottál akkor azokat is) Volume paramétert meg:hangszer main volume potin jobb katt edit events, adott sávban amit már berajzoltál neki azt mutatja, csak a piano roll nélkül. itt is ugyanaz a menet, ctrl+egér kijelöl, utána ctrl+c. kijelölöd a másik területet ahova másolni szeretnéd és ctrl+v.
Válasz idézéssel
2010-12-18, 14:16
Üzenet: #1955
Én kiegészítem még annyival, hogy 9.6-tól automatizációs görbe tulajdonságot is lehet másolni .
Válasz idézéssel
2010-12-22, 18:06
Üzenet: #1956
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy FL Studio-ban olyat lehet e csinálni, hogy vonalbemeneten keresztül alakítsa át a szintetizátor hangját? USB-vel sikerült, de most jelenleg nincs olyan szintetizátorom.
Válasz idézéssel
2010-12-22, 18:08
Üzenet: #1957
Hogy midi jeleket küldjön?
Nem lehet.
Válasz idézéssel
2010-12-22, 18:16
Üzenet: #1958
Értem. Sad
Köszi.
Válasz idézéssel
2010-12-22, 18:24
Üzenet: #1959
...de ha van a szintinek midikimenete, akkor megoldható, de akkor kell midikábel és egy olyan hangkártya, aminek van midibenete.
Válasz idézéssel
2010-12-27, 21:49
Üzenet: #1960
Megmondom őszintén, hogy annyira még nem értek sajnos az FLstudiohoz ezért elnézést, ha valamit rosszul írnék le.
Szóval van egy dobtéma amit írtam jungle dobokból. Erre a az FPC generatort használtam. És már csak egy dolog hiányzik hogy igazi breakcore dob legyen.

[Kép: nagyk.bmp]

A képen zölddel kereteztem be azt a dob részt amit pitchelnem kéne. Ezt jelenleg úgy tudom csak megoldani hogy a piano rollt megnyitom, nyomok egy recet és a korg nanopaddal tulajdonképp meg live pitchelem tulajdon kép. És akkor lesznek azok a kis izék amit pirossal jelöltem. És én pitchelésre csak olyan potit találam ami az egész FPCt bizgetni de nekem csak az a kis sornyi dob kéne módosítva. Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás