Új válasz 
Segítek
2010-12-28, 06:54
Üzenet: #1961
RE: Segítek
Piano rollban :

Fent ahol kiírja az éppen aktuális plugin/csatorna nevét ( Target Channel ), amellett látsz egy alapértelmezésben Velocity feliratú menüt ( Target Control ) .

itt tudod kiválasztani a változtatni kívánt paramétereket, majd kézzel megrajzolni őket ( Event Editor-ban ).
Ezek lehetnek : Velocity, Pan, Pitch, Filter cutoff & Automation events

Az egész nagyon egyszerű mert csak ott fog hatást kifejteni ahová berajzolod.
Válasz idézéssel
2010-12-28, 09:16
Üzenet: #1962
Ilyesmi problémám nekem is volt és azt mondták, hogy csináljak új patternt neki.
Válasz idézéssel
2010-12-29, 17:01
Üzenet: #1963
Sziasztok!

El fogom adni a nano padomat mert gyakorlatilag egyszerű szintetizátornak használtam. És vennék is egy szintetizátort.
A kérdéseim:
- Fog ez kommunikálni az fl studio vst-jeivel?
- Csak szimplán usbvel bedugom azt megy a cucc?
- Egy kezdőnek megéri venni egy ilyesmit?
- És minek van rajta még midi ki és bemenet? Hogy effektet kössek rá?

A szinti: Miditech i2 Control25
Válasz idézéssel
2010-12-29, 17:15 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-12-29 - 17:16. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #1964
Persze, bedugod usb-be és slussz.
Kezdőnek nagyon megéri, de ha kitartó vagy és kinövöd, kell majd legalább egy 4 oktávos...
Usb helyett midikábellel is összekötheted a hangkártyáddal, ha annak van midibemenete, így nem lesz csúszás (ami jobb hangkártya híján asio driverrel sem észrevehető - usb-vel).

szerk.: Most nézem, ennyi pénzért vehetsz komolyabbat is... Bár attól függ, konkrétan mire használod...
Válasz idézéssel
2010-12-29, 17:34
Üzenet: #1965
(2010-12-29 17:01)Acid Írta:  Sziasztok!

El fogom adni a nano padomat mert gyakorlatilag egyszerű szintetizátornak használtam. És vennék is egy szintetizátort.
A kérdéseim:

Amit te linkeltél nem szinti, hanem midi billentyűzet, lehet hogy arra gondoltál,de ha nem akkor szólokBig Grin
még annyit,hogy ha nem olyan fontos a poti akkor erre is vess egy pillantást: http://www.hs-online.com/hu/Billentyuzet...-2448.html
Válasz idézéssel
2010-12-29, 17:38
Üzenet: #1966
Nem jönnek ám rosszul a potméterek, de egyrészt ezért is mondtam, hogy ennyi pénzért befektethet jobb cuccba is...
Válasz idézéssel
2010-12-29, 18:04
Üzenet: #1967
Én pl egyáltalán nem használom a potmétereket :/ Big Grin Az Xboard 49-nél, de a CME UF 6nál se. A következő midi billentyűm tuti potméter mentes lesz...
Válasz idézéssel
2010-12-29, 18:09
Üzenet: #1968
Zebaoth sem, mert egy mezei M-Adudio 49e-je van, de ha lennének rajta, használná.
Kinek a pap... Big Grin
Válasz idézéssel
2010-12-29, 18:47
Üzenet: #1969
(2010-12-29 17:34)TomCa$h Írta:  
(2010-12-29 17:01)Acid Írta:  Sziasztok!

A kérdéseim:

Amit te linkeltél nem szinti, hanem midi billentyűzet, lehet hogy arra gondoltál,de ha nem akkor szólokBig Grin
még annyit,hogy ha nem olyan fontos a poti akkor erre is vess egy pillantást: http://www.hs-online.com/hu/Billentyuzet...-2448.html

Jaj igen rosszul fogalmaztam, tudom hogy ez egy midi kontroller. És a potméterek nagyon fontosak. A látható videón tök más ugyan az eszköz de a potikat ugyan erre használnám.
Na most nem találom de a dobolás közben pitch és dob leütés gyorsítás. Smile
Lehet hogy ehhez a dob gép lenne a jobb de nem látok különbséget. Ez is ütésérzékeny és azt állítok a gombokra amit akarok Big Grin
Válasz idézéssel
2010-12-29, 22:00
Üzenet: #1970
Sziasztok!

Ezeket a potikat egyébként mire lehet haszálni? Be lehet linkelni akármilyen állítandó értékre?
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás