Új válasz 
Segítek
2011-01-04, 15:45
Üzenet: #1991
RE: Segítek
ez talán segít

http://blancer.com/tutorials/68099/quick...-studio-9/
Válasz idézéssel
2011-01-04, 15:48 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-01-04 - 15:53. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #1992
A MIDI settings input-outputnál látod az eszközeidet?
Válasz idézéssel
2011-01-04, 16:42
Üzenet: #1993
(2011-01-04 15:45)teebee303 Írta:  ez talán segít

http://blancer.com/tutorials/68099/quick...-studio-9/

ez lehet jó lenne de egy kukkot nem értek belőlleConfused
Válasz idézéssel
2011-01-04, 21:00
Üzenet: #1994
nekem se teljesen tiszta, most, hogy olvasom..
valami olyasmit magyaráz, hogy legyen aktív mind a 3 eszközöd a midi settingsben, utána mindegyik kontrollert külön csatornára kell állítani? majd legyen kijelölve az a 3 vst amit vezérelnél, a legalacsonyabb értékű midi channel fog elvileg kapcsolódni a 3 kijelölt hangszer közül a legelsőhöz, az ezt követő pedig a 2. stb stb. nekem valahogy így jött át Confused
Válasz idézéssel
2011-01-05, 22:26
Üzenet: #1995
hát nem tudom
mert ahol aktívvá tudom tenni ott nincs port álítási lehetőség
a másikba van de az nem az
szerintem ez is layerezés vagy mi hogy egyszere több hangszer is szoljon egy kontroleről.
szóval 1 ről megy 2,3.... nem több ről megy többBig Grin
de akkor miért 2 kontrollerrel kezdi? nah már nem értemXD
Válasz idézéssel
2011-01-05, 22:40
Üzenet: #1996
hivatalos fórum? Big Grin
Válasz idézéssel
2011-01-06, 20:06
Üzenet: #1997
onu! ezt a kort masfel eve egyutt lefutottuk, Big GrinBig Grin nem mukodik, mert nem mukodik, mert mindig az aktiv hangszeren jatszik az osszes kontroller, kerdesedbol kiindulva gondolom a 9-es verzio folottiben semSmile
Válasz idézéssel
2011-01-06, 20:39
Üzenet: #1998
FL9 ben F1 és "multiple midi" re rákerstem.
16 kontrollert tud kezelni egy időben...

"Multiple controllers & multiple plugin channels - It is possible to use up to 16 controllers simultaneously. To control 16 separate plugins:
First Set each controller to transmit on a different MIDI channel number (1 to 16, see the documentation that came with the controller on setting MIDI send/transmit channels).
Then right-click as many channels in the Channel Window as you have active controllers. The controller transmitting on the lowest MIDI channel number will be assigned to the top-most selected Instrument Channel. Selected instrument channels below are assigned by ascending MIDI channel number (i.e. lowest MIDI channel = top selected instrument channel, highest MIDI channel = bottom selected instrument channel). When only one channel is selected then all controllers will play that instrument channel. When more instrument channels are selected than there are active MIDI controllers, then top most instrument channels will be assigned.
Changing controller to plugin relationships - The simplest method is to move the target Instrument Channel up/down in the Channel Window stack (select the target instrument channel, hold the Alt key and press the up/down arrows on your keyboard). Remember that instrument channels are assigned to controller MIDI numbers, from top to bottom in the stack."
Válasz idézéssel
2011-01-06, 22:14
Üzenet: #1999
úristen!
rájöttem egy tutorial videó alapján ami nem is erről szoltXD
köszönöm mindenkinek a segítséget, meg hogy fáradoztatok velem!
cerébe csinálok egy tutorialt hozzá, addig meg tűkön űljetek hogy hogy kell!Smile
Válasz idézéssel
2011-01-08, 20:44
Üzenet: #2000
Sziasztok!Seitségetekre lenne szükségem!Fl-studio 9 használom egy emu xboard 61 billentyüzettel.Betöltök egy virtuális szintit pl:nexus,v-station.Kiválasztok egy arpeggios hangzást ez eddig megy.Azt szeretném,hogy a billentyüzet másik felére pl egy dance lead hangzás legyen vagy ha lehet több részre is felosztani a billentyüzetet!Köszönöm
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás