Új válasz 
Segítek
2011-01-26, 11:50
Üzenet: #2031
RE: Segítek
Köszi szépen a segitséget megpróbálok alkotni valami jot belöle:DSajnos én nem tudok neked segiteni de biszttos vannak itt olyanok akik majd tudnak segiteni neked:DAm nekem fent van a nexus2 is egy pár expansion-al kiegészitve nemtudom hogy ehez valakinek esetleg van e valami hip hop os kiegészitöje na köszi szépen mégegyszer csáo.Big Grin
Válasz idézéssel
2011-01-26, 20:45
Üzenet: #2032
Sziasztok!

Lehet, hogy nem jó helyre írok ezzel, tehát ha nem, akkor előre is elnézést kérek.
Tervezem a távoli jövőben midi billentyű vásárlását, és találtam egyet ami jobban megfogott, de mindenképp kikérném a véleményeteket.
Akai MPK Mini
27 ropi környékén fogják nemsokára árulni ezt a szerkezetet, de nem tudom, hogy megéri-e. Hip-hop zenében utazom Smile
Vélemény?
Válasz idézéssel
2011-01-26, 20:55
Üzenet: #2033
Erről ONU kolléga tudna beszámolót tartani neked. Wink Keresd fel őt, vagy várd ki, míg meglátja az irományod.
Válasz idézéssel
2011-01-26, 22:10
Üzenet: #2034
(2011-01-26 20:45)Gippo Írta:  Sziasztok!

Lehet, hogy nem jó helyre írok ezzel, tehát ha nem, akkor előre is elnézést kérek.
Tervezem a távoli jövőben midi billentyű vásárlását, és találtam egyet ami jobban megfogott, de mindenképp kikérném a véleményeteket.
Akai MPK Mini
27 ropi környékén fogják nemsokára árulni ezt a szerkezetet, de nem tudom, hogy megéri-e. Hip-hop zenében utazom Smile
Vélemény?

hát erre a célra megfelel mindenképpen, nem drága és sok funkciót lát el
nekem még a külön verziója van meg lpk25 és lpd8 -as
az most a 2 az 36 körül van
szóval az meg egy 10-essel olcsóbb, és tök jó!
olvasd el a topikom: http://forum.flstudio.hu/tema-akai-lp-sz%C3%A9ria
Válasz idézéssel
2011-01-26, 22:44
Üzenet: #2035
azt ne felejtsd el, hogy ha esetleg kedvet kapnál kicsit játszani is rajta, különféle szólókat, azt ezzel a 2 oktávval nem lesz túl kényelmes.
De tény hogy ez a midibill nem is erre van kitalálva
Válasz idézéssel
2011-01-26, 23:44
Üzenet: #2036
Köszönöm a válaszokat Smile
Igen, én is gondolkodtam ezen, továbbá nyilván a mod és a pitch wheel hiánya is okozhat problémát. Ha mégis kéne, akkor a potikra rá tudom őket állítani?
Válasz idézéssel
2011-01-27, 00:38
Üzenet: #2037
Természetesen rá tudod állítani bármelyik potit, de a pitch wheel-nek pont az lenne a szerepe, hogy mindenre kihatóan ellátja a saját funkcióját.
Amúgy jó kis cucc ez, és biztosan nagyon hasznos is, de nem "teljes" pont ezért ennyi az ára.
E mellé még szoktak használni egy master key-t és akkor kerek a történet.
Válasz idézéssel
2011-01-27, 05:52
Üzenet: #2038
(2011-01-15 16:59)SK83R Írta:  sziasztok!
egy kis segitseg kéne. csinaltam egy szamot, amikor valogattam a hangokat, beallitottam h kb meik mien hangos legyen... kész lett a szám, és már csak az apro finomitasok vannak hatra. a labdobot pl maxra tettem, de igy tul hangos, mint kiderult utolag, es nem tudom halkabbra venni... song módban vagyok, letekerem a dob hangját, és amikor elkezdem játszani az egész dalt visszaáll maxra és nem lehet változtatni. ugyis probaltam h elkezdem jatszani, es kozbe allitom, de amikor megallitom, es ujra lejatszom, ugyanez a hiba -.- ja és ha beállitom, elmentem, és ujra megnyitom a projectet, akk ne menti el a beállitást, és ugyanolyan rosszak az arányok.... tudnátok segiteni h mi lehet a hiba? nagyon idegesítő, és sietnem kéne a zenével... köszi előre is!

Nekem is volt ilyen, és hiába töröltem az automation clipet playlistből és step sequencerből, az alaphangerő módosult.

Channel settings->állítsd be a hangerőt amit alapnak szeretnél->jobb gombbal klikk a VOL.-ra->Init song with this position
Válasz idézéssel
2011-01-28, 15:52
Üzenet: #2039
Amúgy van még valami Akai Mpk Mini-hez hasonló billentyűzet a piacon közel azonos árban?
Válasz idézéssel
2011-01-28, 20:23
Üzenet: #2040
A Korgnak vannak még hasonló mini midi cuccai, bár speciel azt nem tudom hogy ehhez hasonlójuk van-e.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás