Új válasz 
Segítek
2011-02-21, 16:39
Üzenet: #2091
RE: Segítek
Köszönöm szépen.Big Grin
Válasz idézéssel
2011-02-21, 17:11
Üzenet: #2092
Hát jó, eddig nem akartam, de most megosztom Veletek mi erre a célre a legjobb. Big Grin És nem csak jutyúboz! Wink

http://www.dvdvideosoft.com/

!!! Free !!!
Válasz idézéssel
2011-02-21, 17:13
Üzenet: #2093
(2011-02-18 16:26)zebaoth Írta:  
Idézet:Hahóóó!? Mindenki eltűnt? Huh

Nem, csak mindig olyan dolgokat kérdezel, hogy csak nézünk, mint a moziban... Big Grin

Ohhh, ez nem lehet kifogás! Big Grin
Válasz idézéssel
2011-02-21, 20:37
Üzenet: #2094
Sziasztok!
Hallottam egy effektet vagy nem tom mit, az fl studio demo zenéjében (amikor megnyitod először, ez jon be, zircon - just hold on), NewStuff néven van a mappában. a számban 1:40-től 2:10-ig az éneken van valami effekt, amitől 'akadozik' vagy nem tom hogy mondják ezt. valaki meg tudná mondani, hogy hogyan lehet így megmixelni az felvett énekhangot vagy bármilyen más hangszert (aki nem érti h mire gondolok hallgassa meg pls a zenét)? fontos lenne, köszi.
Válasz idézéssel
2011-02-21, 21:48 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-02-21 - 21:50. Szerkesztette: karaokeman.)
Üzenet: #2095
(2011-02-20 15:51)Hardflamer Írta:  MIDI fájl importálása FL-be:

1. Bemész a Piano Rollba (a VST-n jobb gomb --> Piano Roll)
2. Ennek az ablakában bal felül van egy lefelé mutató háromszög, kattints rá, majd File --> Import MIDI File.
3. Kitallózod.
4. Bejön az Import MIDI Data nevű ablak. Itt nekem a 'Which tracks to import?'-nál All tracks van kiválasztva, a Which channels to import?'-nál pedig mind a 16 négyzet be van jelölve, próbáld meg így.
5. Nyomj rá egy Acceptet és készen is van.

Én anno a Mixcraftot csak mixek készítésére alkalmaztam, szóval ott nem tudom, hogy hogyan működik. Smile

Köszi a segítséget! Eléggé kezdő vagyok még ebben!Smile Szóval már az elején "eltévedtem" abban, amit írtál!Smile Ha ide belinkelnék egy midi file-t, azzal megcsinálnád azt, amit én nem tudok?!Smile A "műanyag" zenéből, tudnál élőbb zenét varázsolni?Smile
(2011-02-20 16:20)RobertMaximal Írta:  De ha hangszert akarsz cserelni akor csak szimplan:
File-Open-Kitallózod es kesz isWink

Köszi a segítséget! Ennyire egyszerű lenne......?!Smile
Válasz idézéssel
2011-02-22, 16:34
Üzenet: #2096
(2011-02-21 20:37)SK83R Írta:  Sziasztok!
Hallottam egy effektet vagy nem tom mit, az fl studio demo zenéjében (amikor megnyitod először, ez jon be, zircon - just hold on), NewStuff néven van a mappában. a számban 1:40-től 2:10-ig az éneken van valami effekt, amitől 'akadozik' vagy nem tom hogy mondják ezt. valaki meg tudná mondani, hogy hogyan lehet így megmixelni az felvett énekhangot vagy bármilyen más hangszert (aki nem érti h mire gondolok hallgassa meg pls a zenét)? fontos lenne, köszi.
Pitchernek hívják Smile. Egy új plugin, amit igaz nem fognak alapból az fl studio-hoz csomagolni - külön kell megvenni.
Válasz idézéssel
2011-02-22, 21:16 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-02-22 - 21:18. Szerkesztette: Dave1991.)
Üzenet: #2097
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Nemrég nekiálltam a következő projektemnek, amiben egy trance zenét szeretnék csinálni. Az elmélet megvan egy ilyen zene összeállításához, csak valahogy a megvalósítás nem akar összejönni a progiban. Nagyjából szokott menni, de valahogy úgy érzem, hogy nem az igazi. Confused Ezért szeretnék segítséget kérni olyanoktól, akik értenek a trance zenéhez és megvan a gyakorlatuk az ilyen ezen összeállításában.
Elsősorban arra szeretnék választ kapni, hogy milyen pluginokkal tudnék, Nexus-on, Sylenth-en vagy ilyesmin kívül trance effekteket készíteni és ezekhez az effektekhez leginkább milyen mixer effekteket használjak. Legtöbbször compressort, parametric eq 2-t, reeverb 2-t, filtert és limitert szoktam használni.
Ehhez szeretném a segítségeteket kérni.

Készítettem egy előzetes videót a projektről. Konkrétan erről lenne szó. Smile

Köszönöm előre is! Smile
Válasz idézéssel
2011-02-22, 22:35
Üzenet: #2098
Hello!
Elsősorban "Microtrance, Po[i]zone", biztos hogy van még, de most nem jut eszembe több.
Van egy érdekes plug-in a Fruity-n belül, amit úgy hívnak hogy Gross Beat.
Minden összefüggő vsti hangot képes "trancésíteni" (de hülye szó Smile)
Válasz idézéssel
2011-02-22, 23:36
Üzenet: #2099
Zebra2
V-station
Vanguard
Gladiator
z3ta+
Albino3
DUNE
Renegade
Genesis
Omnisphere
Rob Papen Predator

De nem csak a megfelelő vsti-k kellenek egy jó trance zenéhez, hanem technikailag is össze kell rakni. Elég sok tutorial vidi van, érdemes szemezgetni, sokat tanulhat az ember Wink
A keverés meg a masterelés meg megint megér egy misét Smile Én egyébként sylenth - zebra - omni - v-stat - nexus amit leggyakrabban használok. Remélem nem hagytam ki smemit Smile
Válasz idézéssel
2011-02-23, 07:40 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-02-23 - 07:41. Szerkesztette: Dave1991.)
Üzenet: #2100
(2011-02-22 22:35)Srelyip Írta:  Hello!
Elsősorban "Microtrance, Po[i]zone", biztos hogy van még, de most nem jut eszembe több.
Van egy érdekes plug-in a Fruity-n belül, amit úgy hívnak hogy Gross Beat.
Minden összefüggő vsti hangot képes "trancésíteni" (de hülye szó Smile)

Nézegettem már a gross beat-et, de még nem nagyon használtam, majd kipróbálom, köszi! Smile
(2011-02-22 23:36)JohnyBee Írta:  Zebra2
V-station
Vanguard
Gladiator
z3ta+
Albino3
DUNE
Renegade
Genesis
Omnisphere
Rob Papen Predator

De nem csak a megfelelő vsti-k kellenek egy jó trance zenéhez, hanem technikailag is össze kell rakni. Elég sok tutorial vidi van, érdemes szemezgetni, sokat tanulhat az ember Wink
A keverés meg a masterelés meg megint megér egy misét Smile Én egyébként sylenth - zebra - omni - v-stat - nexus amit leggyakrabban használok. Remélem nem hagytam ki smemit Smile

Igen, ezzel tisztában vagyok, az elmélet meg is van csak a megvalósítás nem jön össze mindig. Big Grin
Köszi, majd megnézem ezeket! Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás