Új válasz 
Segítek
2011-02-23, 08:59
Üzenet: #2101
RE: Segítek
koszi a valaszt. rakerestem a neten de nem nagyon ertem h kell hasznalni... eddig az edisonban vettem fel az eneket. ehez is kell az edison? a videon nem mutattak meg h hogyan lehet a felvett hangot megmixelni de gondolom fekveszem edisonban es a pitcherben csinalok egy auto clipet. le tudnad irni kicsit reszletesebben h hogyan kell effektezni a hangot v ha van vmi erdekesseg a hasznalatarol? a valaszt elore is koszi! (es sry a szoveert mobilrol irtam Big Grin)
Válasz idézéssel
2011-02-23, 15:11
Üzenet: #2102
Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy lassan befejezek egy zenét, most masterelem (ha ennek lehet nevezni kis otthoni házimozi cuccon) és ahogy utánaolvastam, nem szabad a master hangerőnek a pirosba, azaz 0 decibel fölé mennie. Ennek ismerete alapján csinálom a zenét, viszont az a gond, hogy elég halk lett az egész. Mi lehet ennek az oka, és mit lehet ezzel tenni?
Válasz idézéssel
2011-02-23, 16:46
Üzenet: #2103
Segít rajtad a mester csatornába helyezett Maximus! És nem árt egy Limitert is betenni.
Válasz idézéssel
2011-02-23, 19:29 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-02-23 - 19:31. Szerkesztette: SomY.)
Üzenet: #2104
Sziasztok van egy probléma ami zavar egy AKAI MPK49-em van. A gépemen fl demo van. A probléma az hogy nem ismeri fel a midi controllert az fl. Pedig aztán mindent beállítottam amit bírtam. Ha tudtok segíteni az nem volna rossz. üdv. arkAngel
Válasz idézéssel
2011-02-23, 22:48
Üzenet: #2105
(2011-02-23 16:46)Srelyip Írta:  Segít rajtad a mester csatornába helyezett Maximus! És nem árt egy Limitert is betenni.

Izotope Ozonnal mastereltem a zenét, ez után tegyek még rá egy maximust, vagy ezzel a pluginnal is megoldható lenne?
Válasz idézéssel
2011-02-24, 10:20
Üzenet: #2106
Ahogy tetszik.
Nézd meg ezt a videót mielőtt döntesz.
Itt csak maximus és limiter van mester csatornába rakva. Egyébként meg ajánlott oda rakni.
Válasz idézéssel
2011-02-24, 11:26
Üzenet: #2107
Tudja valaki, hogy két - három gépet lehet e szinkronizálni, és hogyan?
Vagyis mondjuk élő előadást pl. 3 géppel, amelyeken az FL Studio fut, egyszerre indítani. Valamint lejátszás közben is szinkronban maradnak.
(Persze a 3 zenész élőben rájátszik a saját gépére kötött billentyűzeteken. Merhogy különben minek a gépek és minek a szinkronizálás)
Válasz idézéssel
2011-02-24, 12:30
Üzenet: #2108
Idézet:Izotope Ozonnal mastereltem a zenét, ez után tegyek még rá egy maximust, vagy ezzel a pluginnal is megoldható lenne?

Fölösleges. Az Izotope Ozone alapból egy mastering vsti, azaz minden benne van, ami a masteringhez szükséges.
Ha nem jól működik, keresd meg a megfelelő beállításokat.
A master csatorna kimenője 0 db-en áll?
Válasz idézéssel
2011-02-24, 13:53
Üzenet: #2109
Igen 0 alatt mozog nagyon kevéssel, és úgy is halk sajnos Sad. Pár napja kezdtem el használni ezt a plugint, tehát lehet hogy valamilyen opció elkerülte a figyelmemet. Inkább tegyem hangosabbra az egészet, és limiterrel ne engedjem 0 fölé?.
Válasz idézéssel
2011-02-24, 14:04 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-02-24 - 14:29. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #2110
Úgy értettem, hogy az FL Studio master volume potija 100%-on van?
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás