Új válasz 
Segítek
2011-03-11, 20:56
Üzenet: #2131
RE: Segítek
estét Smile

Lenne 1 kis gondom. Amikor először olvastam erről a Step Sequencerről, akkor nagyon nem értettem, hogy mire is jó, mikor használjuk, Később arra jutottam, hogy ha a dalunkat nem (csak) kész loopokból állítjuk össze, akkor itt, ezen a felületen lehet loopokat készíteni. Jól gondolom vagy...?
A másik ami elég homályos az a Piano Roll nézet. Azt mikor (mire) használjuk?
köszi
Válasz idézéssel
2011-03-15, 09:23
Üzenet: #2132
Üdv!
Dubstepeseket keresnék akik segítenének nekem hogyan kell fl studioval dubstepet csinálni.Köszönöm^^
Válasz idézéssel
2011-03-15, 15:34
Üzenet: #2133
hát kicsit értek dubstephez is de nem naon sajna
csak a wub-wub os basszus meg a beat megy de tovább nemjutok :/
Válasz idézéssel
2011-03-17, 22:26
Üzenet: #2134
Segítség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hiiilllllllllfeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!
Big Grin
Kraftwerk-nek ebben a számában a melódiát (vagy mi a csudát) mivel csinálták (vagy elektricsk pianoDodgy)? Keresem folyamatosan azt a hasonló vsti-t, de nem találom sehol.

Ok. Már megvannak.
Válasz idézéssel
2011-03-19, 11:27
Üzenet: #2135
Tisztelt Felhasználó!
Amatőr szinten foglalkozom az Fl stúdióval néhány éve.
Most, amikor a fiam 6. éves lesz érdeklődést mutat a zene iránt, ezért gondoltam, hogy beszerzek neki egy billentyűzetet. Kérdésem az volna, hogy létezik-e olyan kétfunkciós szintetizátor, melyet önmagában szintetizátorként, számítógéppel összekötve pedig midi billentyűzetként is lehet használni. Kihasználhatóság szempontjából ez nekünk jobb lenne, mert így a hangszerrel önállóan is gyakorolhat, zeneórákra eljárhat. Ha van ilyen készülék elfogadnék még néhány infot, milyen szempontok alapján válasszuk azt meg.
Válaszát, válaszodat, tanácsaidat előre is köszöni, apa és fia! Blush
Válasz idézéssel
2011-03-19, 12:16
Üzenet: #2136
én egy roland sh-201-et ajánlanék. az egy könnyen kezelhető, profi hangzású synth
http://bolthely.hu/hangszerabc/id/00129_...ntetizator

ha átlapozol a fórum hardwerek részére ott van egy olyan hogy Szintetizátorok és midi billentyűk
ott azt hiszem van róla téma.
Válasz idézéssel
2011-03-19, 13:15
Üzenet: #2137
Most a LIDL-ben is lesz szintiakció. Big Grin Midi ki és be-menet a szintin. Állvány nélkül persze. Lapozd át az újságot, bgabi1! Wink
Válasz idézéssel
2011-03-19, 18:18
Üzenet: #2138
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Nem sikerül sehogy felvételt készítenem. Van egy szintim amit összekötöttem egy keverővel. Audiót szeretnék felvenni a hangszerből. A keverőt usb-vel csatlakoztattam a számítógéphez. Mit kell beállítanom az FL-en belűl hogy a felvétel működjön? Az Audio Settings-ben lát egy "USB Audio CODEC"-et és egy "BEHRINGER USB AUDIO" -t de hiába választom ki bármelyiket nem vesz jelet. A hangkártyám egy alaplapi sz@r.
Előre is köszönöm a segítséget!
Válasz idézéssel
2011-03-19, 18:36
Üzenet: #2139
Felvételhez ASIO támogatású hangkártya kell. Ergó ha az nincs nem tudsz külsőleg hangot rögzíteni.
Válasz idézéssel
2011-03-19, 18:40
Üzenet: #2140
Felkínál egy "ASIO4ALL v2" beállítást is de akkor sem történik semmi, ha azt állítom be.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás