Új válasz 
Segítek
2011-03-27, 21:15
Üzenet: #2171
RE: Segítek
Ha valaki foglalkozik a dubstep/dnb stílusal az legyen szíves dobjon egy PM-et. Pár kérdésem lenne. Előre is köszönöm.
Válasz idézéssel
2011-03-29, 09:44
Üzenet: #2172
Üdv, a kérdésem a következő lenne: Ozone-t használok a master channel-en, nincs még sok tapasztalatom a pontos beállításban, ráadásul a gépem alig-alig bírja el úgyhogy nem is tudom végighallgatni rendesen, hogy hogyan szólal meg a zeném, mert szaggat. Viszont eddig majdnem az összes beállításnál az lett a végeredmény, hogy csúnyán torzította a dobot. Pedig vannak ugye stílusonként presetek, én a house preseteket próbálgattam főleg de a probléma mindegyikkel fennállt. Azt már észrevettem, hogy az exciter a "főbűnös", de volt olyan hangszer ami szebben szólt volna vele. Ti hogy oldjátok meg, melyik presetet ajánljátok kiinduláshoz amin aztán saját kezűleg lehet finomítani, de kezdésre jó.

Illetve lenne még egy kérdésem a compressorról master sávon. Sokaknak (Axwell, Steve Angello, Sebastien Ingrosso, Laidback Luke) olyan alap ez mint a limiter, így kezdenek hozzá egy számhoz, viszont pl. Belocca azt írta, hogy nem szabad a masterre compressort tenni. Ez stílus függő?
Válasz idézéssel
2011-03-29, 10:55
Üzenet: #2173
A lekevert dalt mentsd ki wave-be és azt mestereld. Kell kompresszor.
Válasz idézéssel
2011-03-29, 14:38 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-03-29 - 20:41. Szerkesztette: Richie River.)
Üzenet: #2174
Na jónapot. Big Grin Engem az érdekelne, hogy... Nexusban nem nagyon találtam olyan funkciót, hogy pitch. De végülis nem is lényeges, mert hiába is találnék, nem tudnék belőle csinálni automation clip-et, mert nem engedi. Legalábbis nekem. Viszont a pitch-et csak egy adott hanghoz szeretném hozzá rendelni (nem az egész számhoz) és ennek csinálni egy automation clip-et. Ezt hogyan tudom megoldani? Nem jövök ráBig Grin

Előre is kösz Smile

üdvözlet.

szerk: már megoldódott, köszi
Válasz idézéssel
2011-03-30, 04:39
Üzenet: #2175
úgy tudod ezt megoldani, hogy katt a hang/szinti gombjára a step seq-ben és felül középen találod a pitch potmétert, azon jobb klikk majd create automation.
Válasz idézéssel
2011-04-01, 09:14 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-04-01 - 09:15. Szerkesztette: Acid.)
Üzenet: #2176
Nos leszedtem egy csomag ingyenes VSti-t de az FlStudio valamiért nem látja. A kiterjesztése: .fxp illetve egy darabnak .fxb
Ezek micsodák? Lehet hogy én teszem rossz helyre vagy ezek nem is VSTk csak az volt oda írva és kamu. Vagy esetleg más programnak jó csak...
HELP Angel
Válasz idézéssel
2011-04-01, 09:20
Üzenet: #2177
(2011-04-01 09:14)Acid Írta:  Nos leszedtem egy csomag ingyenes VSti-t de az FlStudio valamiért nem látja. A kiterjesztése: .fxp illetve egy darabnak .fxb
Ezek micsodák? Lehet hogy én teszem rossz helyre vagy ezek nem is VSTk csak az volt oda írva és kamu. Vagy esetleg más programnak jó csak...
HELP Angel

ezek bank/preset fileok vst hangszerekhez. Pl nyiss meg egy albinot, zetat és load gombra kattanva ott is .fxp, .fxb ket tudsz meghívni.
Válasz idézéssel
2011-04-01, 09:27
Üzenet: #2178
Na jó de ha nincs megadva melyikhez bankok ezek akkor nem érek vele semmit nem?
Válasz idézéssel
2011-04-01, 09:28
Üzenet: #2179
honnan kaptad le ? csak írnak valamit ott Huh
Válasz idézéssel
2011-04-01, 10:35
Üzenet: #2180
Na igen leszedtem a synth1et még se tudom beolvasni. A settings load presetbe kell nem?
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás