Új válasz 
Segítek
2011-04-01, 18:42
Üzenet: #2181
RE: Segítek
gondolom ott. nem használom ezt a synth1et.
Válasz idézéssel
2011-04-06, 08:10
Üzenet: #2182
Sziasztok. Egy kis segítségre volna szükségem.
ReFX Vanguard plugint telepítettem fel, látszólag minden rendben van, de hiába szeretném használni, az FL nem ismeri fel. Próbálom keresni, a mappában is minden rendben van, de egyébként nem találja sehol.
Tudnátok segíteni? Iszonyú fontos lenne, mert régen sok zenét írtam, ami javarészt ezt a plugint használja, és most nem tudom lejátszani...
Válasz idézéssel
2011-04-06, 12:09
Üzenet: #2183
Cshá

FL a c:\program files\vstplugins\ mappában keresi a friss eszközöket, szóval ha a vanguard nem foglalt ott helyet akkor manuálisan elég ha bemásolod oda, vagy telepítésnél adod meg neki a célmappát.
Válasz idézéssel
2011-04-06, 14:31
Üzenet: #2184
Üdv.

Pont most sikerült megoldanom, köszönöm.
Az volt a gond, hogy az op.rendszer a C-n van, a többi program meg az E-n, és addig nem működött, míg az E meghajtóról a dll file-okat nem tettem át C-re.

(2011-04-06 12:09)teebee303 Írta:  Cshá

FL a c:\program files\vstplugins\ mappában keresi a friss eszközöket, szóval ha a vanguard nem foglalt ott helyet akkor manuálisan elég ha bemásolod oda, vagy telepítésnél adod meg neki a célmappát.
Válasz idézéssel
2011-04-06, 16:46
Üzenet: #2185
amúgy a beállításoknál be tudod állítani honnan loadolja a vst-ket.
Válasz idézéssel
2011-04-14, 13:25
Üzenet: #2186
Hello! valaki meg tudna tanítani dubstep készíteni ? annak adnák msn- vagy e-mail címet ha kell
Válasz idézéssel
2011-04-14, 14:11 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-04-14 - 18:50. Szerkesztette: Acid.)
Üzenet: #2187
[Kép: nane.jpg]
Sárga karika: Kaoss pad bemenete bele a gameboy
Lila karika: Kaoss pad kimenete bekötve piros karikás részhez
Piros karika: Line bemenetre az elöbbi bekötés
Zöld karika: Az effekt hurok kimenete bekötve egy hangkártya bemenetébe.

Másik két rca pár egy másik hangkártya 5.1ben voltak és virtual dj szólt rajtuk. És elrontottam mert azt hitte azok is kimennek az effekt kimeneten de nem mert a felvételre nem került rá. Ez még egy dolog de az a sáv amibe a kaoss pados humgug lett kötve meghalt. Sad Iszonyat hangosan sistereg és csak baromi halkan szól benne bármi is. Érthetetlen még az is hogy gameboynak semmi baja se a kaoss padnak....
És a videó amit csináltam annak a végéig sincs semmi baja a rendszernek csak az nem szól ami nem is szólt volna... szóval az csak a rossz kötések miatt van.... Biztos ez vágta meg? Sad És mi az hogy hangosan szól benne a fehérzaj? Confused

Videó: http://www.ustream.tv/recorded/14006141

Update

Szóval a legrosszabb történt: Csak teljesen halkan szól valami a sávban... és alapból is nagyon hangos alapzajt csinál...
De ha átkapcsolom mikrofonra akkor nem csinálja...
Lehet csak a kapcsoló halt meg? Vagy valami más?.... Undecided
Válasz idézéssel
2011-04-14, 20:02
Üzenet: #2188
Hali szeretnék egy kis segítséget kérni...miért van az hogy van egy 4 magos procim és az FL nem használja ki! pedig fl studio 10est használok és a windows feladat kezelőbe a proci alig megy 30 %on az FL ben meg kiakad egy durvább zenénélBig Grin
Válasz idézéssel
2011-04-15, 05:48
Üzenet: #2189
(2011-04-14 20:02)Psygeyser Írta:  Hali szeretnék egy kis segítséget kérni...miért van az hogy van egy 4 magos procim és az FL nem használja ki! pedig fl studio 10est használok és a windows feladat kezelőbe a proci alig megy 30 %on az FL ben meg kiakad egy durvább zenénélBig Grin
helló!Van pár beállítási lehetőség az fl-ben,options-audio settings nél érdemes szétnézni.pl a 32bit puffer elé pipa,aztán a buffer lengh-t is érdemes feljebb húzni,vagy esetleg az asio-t használd.
mondjuk mindez csupán spekuláció,egészen addig,amíg el nem árulod,hogy állítottál e valamit,vagy hogy az asio-t használd vagy a sima hangkártya drivert,szóval ha pontosabb leírást adsz,akkor könnyebb segíteni Smile
Haribol
Válasz idézéssel
2011-04-15, 09:03
Üzenet: #2190
pár alapvető információ
milyen proci ? oprendszer?
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás