Új válasz 
Segítek
2011-04-15, 10:12
Üzenet: #2191
RE: Segítek
Én azt gondolom, hogy ez 32bites alkalmazás, nem igazán fogja rendesen kihasználni a 4 magot, még 64bites operációs rendszernél semConfused
Válasz idézéssel
2011-04-15, 13:08
Üzenet: #2192
Támogatja, kihasználja a több magos processzorokat.
(Task managerben állítható, hogy mennyi magot használhasson mint bármelyik másik process)
Most már a 64bites vst-ket is kezeli az FL10.
Válasz idézéssel
2011-04-15, 20:20 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-04-15 - 20:27. Szerkesztette: Nick Raver.)
Üzenet: #2193
Az történt, hogy feltettem a 10es Flt (már bánom :/ ) és nemműxik se a Nexcus se a Massive ismeretlen okok miatt. A többi vst működik, de ezek nem, és nemtudom miért Huh

A 9es FL be volt telepítve, onnan huztam át az összes többivel egyutt, és amikor kérte a linket a presetekhez, megadtam neki ,de nem reagált.
Válasz idézéssel
2011-04-15, 20:33
Üzenet: #2194
Próbáld meg újratelepíteni, hátha. Egyébként tudomásom szerint lehet külön telepíteni az új fl-eket a régiektől, tehát nem írják felül az előző fájlait.
Válasz idézéssel
2011-04-15, 23:17
Üzenet: #2195
Ha vállalkozó szellemű vagy Smile
Uninstal-d (de ne manuálisan) a régi Fl studio-kat (pl. Fl 9), és az újat is, és a vsti-ket is (ezt a start menüben végezd el). A saját beállításokhoz nem nyúl a szoftver (pl. sytrus saját beállítás mentése.), csak a gyáriakat törli. Azután keresd meg a Image-Line mappákat (abban találod meg a mentett beállításaidat) és valahova mentsd el, mondjuk az asztalra. Azután töröld le manuálisan a mappákat, ahová feltelepítetted az Fl studio-kat (C:\Program Files\Image-Line\FL Studio 10\, és 9). A teljesen különálló vsti mappát ne töröld le. Azt a mappát is nem árt letörölni amelyikben találhatóak a Sytrus, Toxic, PoiZone, stb. Ez a mappa nem a vsti mappa, hanem egy különálló helyen található. De ha törlöd az Image-Line mappát akkor ez is törlődik. Aztán telepítsd fel a feltelepíted újra. Az asztalon lévőt meg másold be hogy újra elérhető legyen a beállításaid. Aztán nézd meg hogy minden a helyén van. Re-instald a Nexust és a Massiv-ot. Kész is vagy.
Válasz idézéssel
2011-04-16, 05:24
Üzenet: #2196
nem értem, az image line/ -ba telepítetted a massive-ot ?
verzió váltásnál ha a régi nem kell uninstall, mappát törlöm. Újat fel, majd rescan generators/filters <bepipa amire szükségem van és annyi.
Válasz idézéssel
2011-04-16, 09:12 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-04-16 - 09:14. Szerkesztette: xadow.)
Üzenet: #2197
Egy kis segítség, hátha működni fog. Nekem az Fl8 volt fönt, úgyhogy az alapján mondom. Unistalláltam, de nem törölte ki a pack-okat, soundfontokat és pluginokat, mivel azokat én raktam fel. (persze azért csináltam biztonságimentést, de nem volt rá szükség). Aztán az "Flstudio8" mapábba telepítettem az fl10-et ami így egyből látta az összes sample-t soundfontot és plugint. Tehát nem kell félni, nem fog elveszni semmi. Nálam a Massive működik, de szerintem ha megvárjuk a 10.1-es patch-et akkor minden plugin működni fog. Addig is ha használni szeretnéd a nexust, akkor nyisd meg Fl-ben. Menj rá a beállításokra (a plugin ablakának tetején, az a kis fogaskerék), ott a "Proccesing"-re, és vedd ki a pipát az "Ensure Processor state in plugin callback"-ből. Remélem tudtam segíteni. Remélem tudtam segíteni.
Válasz idézéssel
2011-04-16, 09:57
Üzenet: #2198
(2011-04-15 05:48)3xtra Írta:  
(2011-04-14 20:02)Psygeyser Írta:  Hali szeretnék egy kis segítséget kérni...miért van az hogy van egy 4 magos procim és az FL nem használja ki! pedig fl studio 10est használok és a windows feladat kezelőbe a proci alig megy 30 %on az FL ben meg kiakad egy durvább zenénélBig Grin
helló!Van pár beállítási lehetőség az fl-ben,options-audio settings nél érdemes szétnézni.pl a 32bit puffer elé pipa,aztán a buffer lengh-t is érdemes feljebb húzni,vagy esetleg az asio-t használd.
mondjuk mindez csupán spekuláció,egészen addig,amíg el nem árulod,hogy állítottál e valamit,vagy hogy az asio-t használd vagy a sima hangkártya drivert,szóval ha pontosabb leírást adsz,akkor könnyebb segíteni Smile
Haribol

Hali hát igazábol már kipróbáltam minden állítási lehetőséget de semmi javulás
amúgy EMU 0404-es hangkarim van és annak az ASIO-ját használom
a procim meg AMD PhenomII x4 965
oprendszer windows 7 professional 64 bit..nemtudom mi lehet a szar. Segítséged előre is kösziSmile
Válasz idézéssel
2011-04-16, 10:35
Üzenet: #2199
Ha semmi nem segít olvasd el a súgót! Írd be a keresőjébe hogy cpu! Smile
De egyébként meg (onnan vettem).
Windows 7 & Vista - 64 Bit: FL Studio will automatically have access to 4 GB of RAM when the '..\Program Files (x86)\Image-Line\FL Studio\FL (extended memory).exe' is used to start FL Studio.
1. Make a Windows Desktop shortcut to the extended memory FL Studio executable '..\Program Files (x86)\Image-Line\FL Studio\FL (extended memory).exe' and use that to start FL Studio in future.
Válasz idézéssel
2011-04-16, 11:05 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-04-16 - 11:08. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #2200
Hy!
azt írtad hogy egy durvább zenénél már kiakad.használtam win 7 64 bitest.2 magos proci és 2 gb ram.nem igazán tudtam akasztani a gépet,szóval mit takar nálad a "durva" kategorizálás?esetlrg próbáld meg ujra pakolni a fruityt,hátha segít..mondjuk nekem a 9es FL stabilabb volt,mint a 10es
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás