Új válasz 
Segítek
2011-05-02, 18:50
Üzenet: #2231
RE: Segítek
Korg Wavestation vagy Pianissimo... Utóbbi csak a zongorahangokra specializálódott Smile
Válasz idézéssel
2011-05-02, 19:54
Üzenet: #2232
sziasztok!
lehet azzal kezdeni valamit hogy ha peak controller egy másik effektet vezérel, a playlistben az egymást követő patterneknél elölről kezdődjön a mozgatás? remélem érteni fogjátok szakszavakat még nem nagyon tudok Blush
Válasz idézéssel
2011-05-02, 21:03
Üzenet: #2233
Én azt hiszem érteni téged Big Grin
Minden pattern után ne kelljen megrajzolni poti helyét, mert végeztél egy páttern peak controller automation clipjével, ami vezérli effektálló eszközödet. Én nem ismerni eszközt mááást, minthogy neked kell megrajzolni poti helyét minden egyes pátternél. Jááá. Big Grin
Válasz idézéssel
2011-05-02, 21:11
Üzenet: #2234
és hogy kéne megrajzolni a poti helyét? Rolleyes valamiről nagyon lemaradtam Big Grin
Válasz idézéssel
2011-05-02, 21:29
Üzenet: #2235
Event editorban Smile
Válasz idézéssel
2011-05-03, 08:03 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-05-03 - 08:04. Szerkesztette: 23:32.)
Üzenet: #2236
(2011-05-02 18:42)Nick Raver Írta:  Szerintem nagyjából egy bootleget szeretne csinálni Smile
Tudna esetleg valaki ajánlani, valami szép telt hangzású zongora vstt? Bedöglött a nexusom, és gondoltam h kidobom, hiszen úgyis csak pár zongora presetet használtam belőle. Igazából jólenne olyan ami nemkerül sok helybe (7-800mb), de tudom hogy azoknak nem olyan jó a minőségük, így ha valaki tud valami nagyon jót, akkor a határ az olyan 3-4 giga Smile

Steinberg: The grand 2 (3.7Gb)

Válasz idézéssel
2011-05-04, 16:39
Üzenet: #2237
(2011-05-02 21:03)Srelyip Írta:  Én azt hiszem érteni téged Big Grin
Minden pattern után ne kelljen megrajzolni poti helyét, mert végeztél egy páttern peak controller automation clipjével, ami vezérli effektálló eszközödet. Én nem ismerni eszközt mááást, minthogy neked kell megrajzolni poti helyét minden egyes pátternél. Jááá. Big Grin

én értelek félre vagy fordítva? xD
peak controllerhez nincsen automation clip. azzal vezérlek másik effektet.
Válasz idézéssel
2011-05-05, 20:51
Üzenet: #2238
Az effektelő eszköz vezérléséhez használod te a peak contr., de a peak contr. van automation clipje, és ha azt használod a playlistbe, akkor a peak contr. egyik tekerőjét fogja vezérelni ami az effekterhez van rendelve.
Vagy egyáltalán nem értem a kérdést Big Grin
Válasz idézéssel
2011-05-06, 16:25
Üzenet: #2239
jajj. Rájöttem hogy könnyebb automation clipel csinálni amit szeretnék Big Grin de mindegy nem is a peak controllerrel volt gond amit még mindig meg akarok oldani hanem a Sytrus az amiből nem úgy jön a hang ahogy szeretném. Smile linkelek képet hátha érthetőbb a probléma: link
na szóval azt szeretném hogy a piros vonalaknál tehát ahol kezdődik az új pattern a szinti is előlről kezdjen dolgozni mert pillanatnyilag olyan mintha csak elnémítanám ott ahol nincs pattern és a 2,3,4-nek tök más hangja van mint az elsőnek. bár ezt gondolom nem szintin belül kell beállítani mert pl 3xosc-nál is észrevettem.
na remélem ez már kicsit érthetőbbre sikerült Blush
Válasz idézéssel
2011-05-06, 16:47
Üzenet: #2240
Próbáld azt, hogy mindegyik automation clipnek a bal felső csücskébe kattolsz a felirat mellett kattints jobb gombbal --> Make unique. Ezzel azt éred el, hogy az autoclipeket úgy tudod "megrajzolni", hogy a többi hasonlóba nem fog belezavarni, tehát különállóvá válik (remélem érted a megfogalmazást). Nem tudom pontosan, hogy ez lenne a gond, de hátha segít. Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás