Új válasz 
Segítek
2011-05-06, 17:20
Üzenet: #2241
RE: Segítek
1.) Vedd föl a hangot, és illeszd utána be.
2.) Harapd ki a hangot a sytruson belül. A vol fülön kapcsold ki sustain loop end-et (jobb klikk az "s" vonal pontján)
3.) Kapcsold ki a sytrust arra az időre. (automation clipel)
Több ötletem nincs. Confused
Válasz idézéssel
2011-05-06, 19:55
Üzenet: #2242
(2011-05-06 16:25)Kondenzator Írta:  jajj. Rájöttem hogy könnyebb automation clipel csinálni amit szeretnék Big Grin de mindegy nem is a peak controllerrel volt gond amit még mindig meg akarok oldani hanem a Sytrus az amiből nem úgy jön a hang ahogy szeretném. Smile linkelek képet hátha érthetőbb a probléma: link
na szóval azt szeretném hogy a piros vonalaknál tehát ahol kezdődik az új pattern a szinti is előlről kezdjen dolgozni mert pillanatnyilag olyan mintha csak elnémítanám ott ahol nincs pattern és a 2,3,4-nek tök más hangja van mint az elsőnek. bár ezt gondolom nem szintin belül kell beállítani mert pl 3xosc-nál is észrevettem.
na remélem ez már kicsit érthetőbbre sikerült Blush

Pedig szintin belül kell pont, próbáld meg, hogy sytrusban az lfo-t loopba teszed.
az lfo rajz elején sustain loop start, végén end. és bepipálod az : enable envelope-t.
Ha lfo van rajta akkor produkál ilyet, hogy nem ugyanazt játsza mikor újra indul a pattern mert hiába van szünet a patternek közt az lfo "gurul" tovább és mikor újra megszólal akkor egy másik állásban hallod mint a legelején.
Válasz idézéssel
2011-05-06, 20:30
Üzenet: #2243
(2011-05-06 19:55)teebee303 Írta:  Pedig szintin belül kell pont, próbáld meg, hogy sytrusban az lfo-t loopba teszed.
az lfo rajz elején sustain loop start, végén end. és bepipálod az : enable envelope-t.
Ha lfo van rajta akkor produkál ilyet, hogy nem ugyanazt játsza mikor újra indul a pattern mert hiába van szünet a patternek közt az lfo "gurul" tovább és mikor újra megszólal akkor egy másik állásban hallod mint a legelején.

na így működik! köszönöm a segítségeket Big Grin
Válasz idézéssel
2011-05-07, 10:14
Üzenet: #2244
ajánlom figyelmedbe az Oki Computert (reaktor 5 ben van) mélyekhez, sokkal harapósabb dnb bass-okat tudsz vele kitekerni mint a sytrussal, de megkockáztatom, hogy bármelyik vst-t leüti.
Válasz idézéssel
2011-05-08, 14:10 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-05-08 - 14:12. Szerkesztette: Nick Raver.)
Üzenet: #2245
Sziasztok! Smile Ha Roland Juno Alpha 1es szintimet szeretném használni midi kontrollerként, akkor ahhoz elég egy midi-usb kábel?
Válasz idézéssel
2011-05-09, 11:47
Üzenet: #2246
Üdv.
Szeretnék érdeklődni hogy van e lehetőségem arra hogy 2vsti-t kezeljek 1db midi szintivel, tehát pl 3 oktáv nexus 2 oktáv hypersonic, értitek. vagy ez teljesen lehetetlen?
Válasz idézéssel
2011-05-09, 15:31
Üzenet: #2247
Szia, ha a mididen van zona felosztási lehetőség akkor megy. Kijelölöd a Zone A,B tartományt, aktiválod őket egyszerre. FL ben meg legyen mindkét hangszer aktív, ami sorrendben felül van az kapja Zone A-t, másik a B-t.
Válasz idézéssel
2011-05-13, 08:06
Üzenet: #2248
Sziasztok!

Nagyon kezdő vagyok még a programban és már az elején 1 problémába ütköztem.
A programhoz fel van telepítve az Asio4all nevű illesztőprogram viszont én semmit nem hallok amikor ezt állítom be az audio fülnél a beállításokban.
5.1es fejhallgatóm van ez lehet a probléma oka?

Köszönöm előre is a segítséget!Wink
Válasz idézéssel
2011-05-13, 12:15
Üzenet: #2249
Vagy a hangkártyád nem támogatja az Asio-t Smile
Válasz idézéssel
2011-05-13, 15:31
Üzenet: #2250
vagy engedélyezted a kimeneteket? a resample 44.1<>48 bepipa ?
Milyen a hangkártyád?
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás