Új válasz 
Segítek
2011-06-23, 20:22
Üzenet: #2311
RE: Segítek
Szia!

Ma egésznap fórumozztam, nézegettem különféle dj keverő progikat, ami jobb mint a virtual dj, de átlátható (a traktor továbbra se volt átlátható számomra) és megtaláltam a tökéleteset: mixvibes 7 producer edition
Szerintem még a traktornál is jobb nincs synth gomb se, kezdésnek nem rossz a virtual dj leszoktatásáról.
Nekem ezek a külön a traktorra vagy virtual dj-re készített pultok nem igazán tetszenek.

Viszont az elöző problémám megmaradt..
Se a traktorba se a mixvibes-be nem tudtam normálisan beállítani a fülest.
2hangkártyám van, lehet ez a baj, virtual dj kezelte is, olvasstam h ezek már nem biztos.. Viszont elvileg belehet valahogy állítani.
(ASIO4all v2-vel ott engedélyezztem is a két hangkártyát, de nem lett jó)
Sehogy se tudtam úgy beállítani ahogy kéne.
Válasz idézéssel
2011-06-24, 04:56
Üzenet: #2312
Akkor mondok mégegyet: Image Line Deckadance . Külső eszközök programozásában, címzésében és beállításában verhetetlen! Tegyél egy próbát Smile
Válasz idézéssel
2011-06-24, 08:26
Üzenet: #2313
És azzal lehetne rádiózni? Smile
Válasz idézéssel
2011-06-24, 08:48
Üzenet: #2314
(2011-06-24 04:56)IEm Írta:  Akkor mondok mégegyet: Image Line Deckadance . Külső eszközök programozásában, címzésében és beállításában verhetetlen! Tegyél egy próbát Smile

Megfogom nézzni, de már bosszant rendesen h nem jó a füles, most a sokezer probálkozásaim közül ez az egyik:

http://noob.hu/2011/06/24/mixvibes.JPG
Válasz idézéssel
2011-06-24, 10:14
Üzenet: #2315
Az a baj az ASIO-nál, hogy nem igazán tud egyszerre futni a rendszerben használt hangkártya és az ASIO-n keresztül működő. Olyan hangkártyára lenne szükséged, amin több kimenet van és lehet közülük választani is. Mert ha pl ASIO közben átváltasz egy más programba, ami a hangkártyádat használná (mondjuk netezéskor egy YouTube videóra), akkor akár le is fagyhat mindkét program. Hiába, még mindig nem igazán kiforrott ez az ASIO.
Válasz idézéssel
2011-06-24, 12:25
Üzenet: #2316
Nagyon úgy néz ki hogy vennem kell egy hangkártyátBig Grin
Erre amugyis rájön néha a recsegés, de viszont ha vennem kell kártyát bajba vagyok..Big Grin
Zeneskészítésben se legyen szar, meg akkor ezt a keverőt nézztem ki, ezt is hozzálehessen kötni a kártyához (elvileg géphez lehet kötni és remélhetőleg kezelnie kéne a mixvibesnek is)
http://www.euromediastudio.com/product_i...7ac6a888d3
Ráadásul még az 5.1-es lassan cserélnem kéne genius hangfalamnak is van 3 bemenete a kártyára, egyáltalán megoldható?Big Grin

És akkor jönne még 1-2 kisebb kérdésem, amin így elgondolkozztam:

1. Ha ezt a keverőt rákötöm a gépre, a mixvibes effectjei müködnek? (flanger reverb stb.)
2. Ugye a keverőhöz hozzálehet csatlakozztatni a fülest, ha erre a kártyámra ami most van rákötöm a keverőt úgy nem lesz jó a füles beállítása?
Ugye ez a kát kártyám van:
REALTEK HD audio (integrált)
C-MEDIA PCI audio, ez meg egy pár ezres szarabb.

ui: Bocsássatok meg h zaklatlak az idióta kérdéseimmel, de kezdő vagyok, nincs aki segítsen, érdekel is ez az egész zenei téma és persze neten utánanéztem, de nem sok sikerrel. Egyébként a fórumon is nézegettem, hátha valaki feltette már ezeket a kérdéseket, de nem nagyon találtam rá, néztem a szabályzatot, elvileg van valami kereső, de nekem nincs a jobb felső sarokbanBig Grin
Válasz idézéssel
2011-06-24, 13:52
Üzenet: #2317
Én ajánlanám a Konnekt 6-os asztali hangkártyát. Szerintem megfelelő lenne számodra (számomra biztosan).
Válasz idézéssel
2011-06-25, 04:40
Üzenet: #2318
(2011-06-24 08:26)SomY Írta:  És azzal lehetne rádiózni? Smile

Sajnos a Deckadance jelenleg nem tartalmaz semmilyen stream funkciót. Winampon keresztül viszont megoldható. Hozzáteszem a Traktor sem képes shoutcastra, így azzal sem tudsz szórni a fórum rádó szervere felé.
Válasz idézéssel
2011-06-25, 12:11
Üzenet: #2319
üdv!
letöltöttem a fl 9 -hez egy bitcrusher nevű "kiegészitőt de ddl a formátuma és nem ezért nem inditja el a program
Válasz idézéssel
2011-06-25, 17:02 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-06-25 - 17:03. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #2320
A .dll formátumú fájlokat az FL Studio x (x alatt az verziószámot értem, szóval legyen az bármelyik)/Plugins/VST mappába kell tenni.

Mivel ez egy effektelő plugin, nyisd meg a mixert (F9), állj be az egyik insert-re (legyen az mondjuk az 1-es), jobb oldalon lesz 8 csík, abból az egyiknél bal oldalon lévő nyílra rákattintasz, majd a More-ra. Bejön egy lista egy ablakban, a legalján pedig egy Refresh gomb van, arra kattints rá, majd a Fast Scan-re. Megvárod míg a frissítés véget ér, és jó esetben alul jelezni fogja, hogy 1 új plugint talált, ez lesz valószínűleg a Bitcrusher. Kikeresed a listából, a mellette lévő kis négyzetet bejelölöd, majd kétszer rákattintasz a nevére és a plugin bejön.

A későbbiekben már a kis nyílra kattintva már a bejövő listából is ki tudod választani (ha figyelmesen végigolvastad, amit itt leírtam, akkor az utóbbi nem lesz gond). Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás