Új válasz 
Segítek
2011-07-16, 03:15
Üzenet: #2381
RE: Segítek
Nem szeretem a dubstepet, de nem értem mit írsz. shocked

Ugyanúgy ahogy megírsz egy dnb ütemet, a dubstepnél sincs másképp, csak ott ki szoktak hagyni egy pergőt ütemenként, aztán variálják. Te loop-okat használsz a dobokhoz?
Válasz idézéssel
2011-07-17, 16:06
Üzenet: #2382
lehet hogy buta kérdés, de hogy lehet egy sáv frekvenciáját megduplázni?
Válasz idézéssel
2011-07-17, 16:50 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-07-17 - 16:54. Szerkesztette: dogeiz.)
Üzenet: #2383
(2011-07-15 15:27)kaszass Írta:  a massive nekem is rossz
ha megnyitom és eggyel lejjebbi "presentet" vagy ami benne van akkor bezáródik az egész fl studio

Ez ellen két védekezés van:
1.) Vedd meg meg a jogtiszta Massive-ot, mert ez a hiba csak a tört VST-vel fordul elő.
2.)Zárd be az FL Studiot és a Massiveot is!

Nyisd meg:
XP => C:\Documents and Settings\****\Local Settings\Application Data\Native Instruments\Massive

Vista/Win7 => C:\Users\****\AppData\Local\Native Instruments\Massive

****=a Te felhasználói fiókod

Helyezd át valahova a mappán kívülre a 'massive' database fájlt.
Indíts el az FL-t és benne a Massive-ot és a hiba megszűnik.
(2011-07-15 13:10)Parallectic Írta:  Most kivételesen én is segítséget kérnék:

FL Studioban Massive-al próbáltam valamiféle hangot csinálni, ám mivel a képernyőre teljesen nem fért ki (konkrétan az alsó fele nem látszott), ezért úgy gondoltam, hogy az FL-en kívül próbálkozok vele. Nos, ott sikerült megcsinálni, elmentettem a végeredményt .ksd fájlformátumba (a kiterjesztés listájában csak ez az egy darab fajta volt). Nagyot röhögtem, megvan végre! Ámde mikor megnyitottam az FL-t és a Massive-ot is, a VST-n belül kitallóztam az előbb készített hangot, 'Couldn't open file' hibával elküld engem a jó édes... tudjátok hová. Ami a dologban érdekes, hogy az FL-en kívül megnyitja és ott lehet használni, valamint az biztos, hogy a Massive nálam működik az FL-ben, de az előbb említett hibával eddig nem találkoztam még.

Valaki help?

Ilyen nekem akkor volt, amikor 2 különböző verzió volt feltelepítve a Massiveból és az FL-en belül nem az volt megnyitva mint azon kívül.
Válasz idézéssel
2011-07-17, 17:14
Üzenet: #2384
Nekem csak egy Massive van telepítve, méghozzá az 1.0.1.008-as verzió. Talán updatelésre lenne szükség?
Válasz idézéssel
2011-07-17, 19:21
Üzenet: #2385
(2011-07-17 16:06)Lpneo Írta:  lehet hogy buta kérdés, de hogy lehet egy sáv frekvenciáját megduplázni?

Elég érdekesen kérdezted Smile. A hangmagasságot szeretnéd változtatni?
Válasz idézéssel
2011-07-18, 10:59
Üzenet: #2386
Egy kis help kellene.
A beállításnál, audió fülön láttok egy "mixer" ablakot és ott egy resamping legördülő menüt. Amiben a linear, 6-point hermite, 64-point sinc, stb van. Mi ez a beállítás? Mi célt szolgál? Elolvastam a rá vonatkozó helpet, de az interpolarizációnál már elakadtam. És mi ez az interpolarizáció? vagy mi...
Válasz idézéssel
2011-07-18, 14:34
Üzenet: #2387
(2011-07-17 19:21)laccas Írta:  Elég érdekesen kérdezted Smile. A hangmagasságot szeretnéd változtatni?

valahol hallottam hogy ha megduplázod a freqt, és felezed a volumet, akkor átütőbb basszust lehet elérni pl a kickeknél. Lehet hogy a hangmagasságra gondoltak, nem tudom.
Válasz idézéssel
2011-07-18, 20:16
Üzenet: #2388
(2011-07-04 19:27)crep Írta:  Uff!

Tapasztalt már valaki olyat FL-ben, konkrétan a 9-es verzióban, hogy a Hypersonic2-nek az FL képtelen betölteni a beállításait, sőt mi több, ha úgy akarok menteni, hogy az adott projektben van Hypersonic2, akkor kifagy a rendszer? Megoldás? Reinstall?

Előre köszi a segítséget!
crep

Hátha valakinek hasznos lesz... A megoldás a fenti problémára, hogy DXi pluginként hívod be a Hypersonic-ot, és nem VST-ként, így simán lehet egyszerre többet is használni belőle egy projektben.
Válasz idézéssel
2011-07-18, 20:40
Üzenet: #2389
(2011-07-18 14:34)Lpneo Írta:  valahol hallottam hogy ha megduplázod a freqt, és felezed a volumet, akkor átütőbb basszust lehet elérni pl a kickeknél. Lehet hogy a hangmagasságra gondoltak, nem tudom.
Kompresszorral erősíted a mély tartományt (vagy a közepet, ha egy kicsi kopogósabbat szeretnél).
Válasz idézéssel
2011-07-20, 19:32 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-07-20 - 19:49. Szerkesztette: Murmus.)
Üzenet: #2390
Szeretnék segítséget kérni abban, hogy milyen plugin(ok) a legalkalmasabb(ak) wobble hangok készítéséhez. Előre is köszönöm
Valaki meg tudná mondani, hogy milyen plugin/pluginok használata ajánlott wobble/dubstep hangok készítéséhez?[/font] A válaszokat előre is köszönöm Rolleyes
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás