Új válasz 
Segítek
2011-08-12, 20:06
Üzenet: #2471
RE: Segítek
Köszönöm most jobban utánaolvastam...szeretném hosszútávon csinálni, de ez elég sokban fog majd fájni Confused midi szintim van, hangkártyát meg veszek majd, (a neten, csak az Audigy4 et találtam, de azt írják az valamivel jobb) de hangfalak, keverők stb.
nem igazán látom értelmét ennyi minden beszerzésének, egy gitárkombó a hangfalam, és van egy 5000Ft- os fejhallgatóm, és egy M-audio axiom 49-em és én ezzel nagyon meg vagyok elégedve, de a fórumot olvasgatva nem igen győztem meg magamat más dolgok beszerzésére, ha valaki tudna, valami összehasonlító videót linkelni vagy valamit mondani hogy meggyőzzön azt megköszönném
Válasz idézéssel
2011-08-13, 05:44
Üzenet: #2472
inkább olvass a témáról, erről videókon át nem fogsz tudni meggyőződni pont mert nem hallod a különbséget.

http://musicdivision.hu/monitor-vs-hi-fi-hangfal/
http://musicdivision.hu/studio-monitor-hangfal/
Válasz idézéssel
2011-08-13, 08:40
Üzenet: #2473
Sziasztok meint én vagyok Smile
Egy kis segitségre lenne szükségem hogy ebben a videóban:

A 8:00 percnél , amit a hapek állitgat azt hogyan tudom felhozni vagy milyen program kellene hozzá?

Előre is köszi válaszotokatSmile
Válasz idézéssel
2011-08-13, 09:16
Üzenet: #2474
na,ha megnézed a videót jobban,akkor láthatod,hogy 2 vmit hívott be az fx chanellra.a gyári fl-s cuccok esetében jobb katt a potira,és create automation clip-ez esetben azt a potit tudod szabályozni,amelyikre rákattintottál,kapsz egy szép sávot,amiben kedvedre szerkesztheted hogy mikor hogy álljon a poti.ha külső vst,vagy fx cucc,amint azt láttad a karmaFX filter esetében ,ott nincs jobb egér gomb opció,ott a megoldása az automation clipp létrehozásának a következő-rákattolsz 1et a potira,vagy megtekered,ezután bal fenn a menünél tools,last tweaked-itt irni fogja azt a potit amit tekertél,és lejebb lesz a create automation clip.
Válasz idézéssel
2011-08-13, 10:01
Üzenet: #2475
Igen az megvan de valamiért a hangzást nem birom létrehozni :////
Válasz idézéssel
2011-08-13, 12:26
Üzenet: #2476
de megvannak azok a pluginek amiket használ?
Válasz idézéssel
2011-08-14, 16:37
Üzenet: #2477
Sziasztok, FL 9.0.7 nél h tudom visszahozni az alsó részt ?! eddig megvolt az is, csak kapott egy win re installt a szerkezet, igaz d meghajtón van fl, de mégis eltűnt
Válasz idézéssel
2011-08-14, 17:09
Üzenet: #2478
Ha az alsó rész alatt az fl studio 8 vagy régebbit értesz, akkor csak úgy tudod, ha megvan a telepítője és újrateszed, aszthiszem a win reinstall után már nem segít a rendszer visszaállítás
Válasz idézéssel
2011-08-14, 17:46
Üzenet: #2479
alsó rész alatt, a fenti Track 1
Track 2

alatti pattner részt értem
Válasz idézéssel
2011-08-14, 18:10
Üzenet: #2480
keresd meg a legacy pattern block opciót a beállításokban
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás