Új válasz 
Segítek
2011-10-04, 17:54
Üzenet: #2571
RE: Segítek
Big Grin a glitch az nem rossz.de ha már ennél a témánál járunk,akkor sugar byte-ék effektixe és turnadoja is állat nagyon
Válasz idézéssel
2011-10-05, 21:31
Üzenet: #2572
Én eddig a Nexus-t használtam, Bitcrusher effect-tel, meg a Massive-ot, de az sajna bugos v nem tom mert mindig bezárja a progit...
Válasz idézéssel
2011-10-06, 18:57
Üzenet: #2573
Hali.
Ismét kérnék egy kis segítséget.
Ebben a videóban (
) 7:20-nál
van egy dolog amit nem értek, látszik hogy a play listen, ki vannak rakva a hangszerek, és nagyjából 10 mp-s dallamot kapott, aztán ráment az effektre és szinte egy komplett szám jött ki, és plusz dallamot kapott. Ez hogy van? Egy ilyen lépés, megoldás engem is érdekelne. Smile
Köszi előre is.
Válasz idézéssel
2011-10-07, 15:47
Üzenet: #2574
sylenth1 és glitch is van. lead -ek készitésére kéne valami.
Válasz idézéssel
2011-10-08, 18:21
Üzenet: #2575
Sziasztok!
Dr.Sintér vagyok, viszonylag új az FL Világában.
Segitséget szeretnék kérni abban, hogy hogyan tudom telepiteni a 9-re a Sawert és a Harmlesst, és hogy honnan tudom letölteni!!!
Válasz idézéssel
2011-10-08, 20:01
Üzenet: #2576
Letöltéssel kapcsolatban természetesen megvásárolható tőlünk Smile. Telepíteni pedig a szokásos vst beillesztéssel is lehet
Kód:
http://www.youtube.com/watch?v=X2GVdKLr5bM
Mivel azonban ezek is Image-Line pluginek, ezért ezt a tortúrát nem kell végigjárni, de hasonló módon ki kell jelölni az aktiválni kívánt plugint, mint a videóban.
Válasz idézéssel
2011-10-09, 10:10 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-10-09 - 10:31. Szerkesztette: red.)
Üzenet: #2577
Hali!! 1 olyan kérdés ??! Meg nyitom a programot be jönnek a hangok kick clap hat ... stb -ezek közül rá szeretnék menni az 1-ikre akkor (channel #1 name) tehát átnevezést dobja be (jobb klikkre is és a balra is) nekem szükségem volna az opciokra pl.(jobb klikk): steps 4, piano roll ...stb... -ha tudtok lécci vki help help help !!!! thx !!
hali! 1 olyan kérdés ??! Meg nyitom a programot be jönnek a hangok kick clap hat ... stb -ezek közül rá szeretnék menni az 1-ikre akkor (channel #1 name) tehát átnevezést dobja be (jobb klikkre is és a balra is) nekem szükségem volna az opciokra pl.(jobb klikk): steps 4, piano roll ...stb... -ha tudtok lécci vki help help help !!!! thx !!
Válasz idézéssel
2011-10-09, 22:25
Üzenet: #2578
Tudnál küldeni róla egy screenshotot? Ilyennel még nem találkoztam, hogy mindig az átnevezést dobja ki.
Válasz idézéssel
2011-10-09, 22:36
Üzenet: #2579
(2011-10-06 18:57)St3vEn Írta:  Hali.
Ismét kérnék egy kis segítséget.
Ebben a videóban ( 7:20-nál
van egy dolog amit nem értek, látszik hogy a play listen, ki vannak rakva a hangszerek, és nagyjából 10 mp-s dallamot kapott, aztán ráment az effektre és szinte egy komplett szám jött ki, és plusz dallamot kapott. Ez hogy van? Egy ilyen lépés, megoldás engem is érdekelne. Smile
Köszi előre is.

hali,eléggé lehetetlen megoldani azt amit láttál a videóban.a váltás utána a trekkek át lettek nevezve,több mint valószinű hogy ott meg lett vágva a videó
Válasz idézéssel
2011-10-10, 16:00
Üzenet: #2580
emberek énis fl-el irok zenét elég jo kis gépem van amd x4 proci 4 giga ram etc etc... viszont alaplapi hangkártyám van csak és ha megirok egy zenét 3 -4 perc körül amikor hallgatom vissza irdatlan recsegés ilyen durva disortion effekt következik be és lelassul az egész és esélytelen hogy elmentsem és befejezzem a projektjeimet egy hangkártya vásárlása megoldja a problémát mert most rendeltem meg egy e-mu 1414 hangkártyát asio-hallba nyomom válaszotokat előre is köszi jo lenne ha megtudnám a probléma okát hali mindenkinek és rspkt! all
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás