Új válasz 
Segítek
2011-10-19, 16:34
Üzenet: #2591
RE: Segítek
Hali olyan kérdésem van h az fl ben van e olyan funkcio h elinditom a zenét és rá akkorok játszani egy dallamot hogy amit nyomok azt üse a piano rolra egyből és olyan ütemben és a zene abban a szakaszában ahol én ütöm!? remélem érthető! Smile
Válasz idézéssel
2011-10-19, 19:45
Üzenet: #2592
az fpc a legjobb erre első lépés : nyiss egy teljesen uj empty fpc drumot aztán a billentyükre huzd be a kivánt dob hangjaidat középen C4 jobb klikk és learn utánna lenyomod azt a billentyüt a billentyüzeteden amit akarsz hogy ott szoljon annál a billentyünél !
Válasz idézéssel
2011-10-20, 09:26
Üzenet: #2593
Üdvözlök mindenkit!!!

Az lenne a kérdésem hogy a fl studioban van-e swing funkcio?
Probáltam rákeresni videomegosztokon de nem igazán azt adta be amire én gondolok.
Válasz idézéssel
2011-10-20, 16:17
Üzenet: #2594
na megvettem a hangkártyámat e-mu0404 pcie de se képp sehang letöltöttemhozzá a win 7 drivert de off . .. mitévő legyek digitalis kimenetet használok és rca kidobtam 18 ezer ft-ot az ablakon ? ! valaki help
Válasz idézéssel
2011-10-21, 08:34
Üzenet: #2595
Helló! Olyan gondom akadt az fl9-el, hogy, egyszerre használok usbmidi billentyűt és usb kondenzátor mikrofont, az utóbbit ugye az fl csak asio-val kezeli, namost 20-30perc után elkezd begerjedni a hang, recseg, búg. Ekkor átkapcsolom az elsődleges hangillsztőre a bemenetet ( egyébként toshiba laposon fut, realtek hd a hangcucca), a gerjedés megszűnik, de ugye így nem megy a mikrofon. Így pihentetem 10-15 percig, majd visszaváltok asio-ra és megint megy egy darabig. Normális-e ez vagy megoldható, beállítható-e. Köszi a válaszokat
Válasz idézéssel
2011-10-21, 09:48
Üzenet: #2596
és csak akkor gerjed ha a 2 eszközt egyszerre használod?
Válasz idézéssel
2011-10-21, 10:35
Üzenet: #2597
Ha a billentyűt önmagában használom akkor is. A mikrofont önmagában nem próbáltam. Lehet hogy az asio beállítasai nem jók, vagy a gépem lenne gyenge? Mi az ideális asio beállítás? Ha asio-t kikapcsolom nem gerjed viszont, akkor nem tudom annyira magasra állítani a buffert hogy ne legyen lassú a billentyű és jól fusson a zene.
Válasz idézéssel
2011-10-21, 11:15
Üzenet: #2598
(2011-10-19 19:45)NikolaiDnB Írta:  az fpc a legjobb erre első lépés : nyiss egy teljesen uj empty fpc drumot aztán a billentyükre huzd be a kivánt dob hangjaidat középen C4 jobb klikk és learn utánna lenyomod azt a billentyüt a billentyüzeteden amit akarsz hogy ott szoljon annál a billentyünél !

Köszönöm! Sose találtam volna meg. Jól telepítetted a kártyát?
Válasz idézéssel
2011-10-21, 11:37
Üzenet: #2599
(2011-10-21 10:35)Leopold a Holdon Írta:  Ha a billentyűt önmagában használom akkor is. A mikrofont önmagában nem próbáltam. Lehet hogy az asio beállítasai nem jók, vagy a gépem lenne gyenge? Mi az ideális asio beállítás? Ha asio-t kikapcsolom nem gerjed viszont, akkor nem tudom annyira magasra állítani a buffert hogy ne legyen lassú a billentyű és jól fusson a zene.

a midi bill gerjed? na az szép..nem hisezm hogy az asio beállításaival lennének gondok,és a gerjedésnek nem is a gép erőssége lehet az okozója,hanem a nem megfelelő árnyékolás,földelés vagy vmi hasonló,pontosan nem tudom,nem nagyon értek hozzá.talán próbáld meg minnél távolabb tenni a lapost a midi tőlm usb hosszabítóval,hátha,vagy vmit a lapos és a midi közé,érdemes lenne utána nézni hogy a gerjedés az pontosan mitőlis keletkezhetm wikipedia vagy vmi hasonló... wikileaks Tongue
Válasz idézéssel
2011-10-22, 13:20
Üzenet: #2600
hogy lehet megcsinálni hogy berakok egy hangot fl studio-ba hogy lehessen hangotmagasságot állítani?Mert ha granulizerbe nyitom akkor ha magassabb billentyűre nyomok akkor torzul valamennyire a hang
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás