Új válasz 
Segítek
2011-11-13, 17:36
Üzenet: #2631
RE: Segítek
Nem tudja valaki mondani, hogy a soundcloud miért nem hajlandó feltölteni a zenéimet?Confused Megcsináltam a fiókot, de a feltöltés folyton megáll 1% nál. Eleinte vártam, de sajna egy óra múlva is ott járt.Huh Kezdem az hinni, hogy csak engem sz...t (elnézést). De már két napja kínlódok vele. Sad
Válasz idézéssel
2011-11-13, 18:25
Üzenet: #2632
A sonic academy joformán 99% ba csak ableton ugyhogy jo helyen jársz. De ha yutubra mész ott is rengeteg van, ha az abletonos topicba kérdezel ott is segitenek.
Válasz idézéssel
2011-11-13, 18:33
Üzenet: #2633
sonic acadmey keveset tud nyújtani, de a you tube-n is szét tudsz nézni. A point blank-ot hasznosabbnak tartom bár nem tudom van e benne megoldás a próblémádra.
Válasz idézéssel
2011-11-13, 18:35
Üzenet: #2634
De hogy irjak is valamit, ha odanézel a sonic academy oldalára ingyenesen többet meg tudsz nézni, de ha rákeresel a neten a megfelelö kulcsszavak használatával rengeteg alternativája is van a fizetös változatnak.... Hu de szépen körbeirtam a w betüsetSmile
Válasz idézéssel
2011-11-13, 21:28
Üzenet: #2635
hey. Szeretném kikérni a véleményeteket.... Őőőőőő azvan hogy dűlőre kell jutnom hogy eladjam-e az EMU 1212m-es PCI hangkártyámat, vagy ne... Azt szeretném tudni hogy amíg csak egy 3000 FTos fülesem és egy réégi "gagyi" 5.1es hangfalam van, addig felesleges az hogy legyen egy ilyen hangkártya a gépemben? Nekem MÉG teljesen megfelel a Realtek HD mittomén milyen integrált hangkártya is, ha meg nyáron tudok sokat dolgozni akkor már bővíteném az asztalom egy monitorhangfallal, fülessel és egy stúdiócélra szánt hangkártyával is! Én úgygondolom hogy MÉG feleslegesen van meg a hangkártyám. Szerintetek?
Válasz idézéssel
2011-11-13, 22:53
Üzenet: #2636
Épp a minap szereztem egy ilyen kis emut.... Még nem probáltam ki, majd csak kb 2 hét mulva fogom ha összeáll az ujj gépem. Ha az én véleményemre vagy kiváncsi a legnagyobb ökörség eladni, ha nyáron lessz studio minöségü monitorod ahoz ez a kártya teljesen fasza. Sokan vágynak ilyen cuccra, ha valamit már megszereztél, és az jo, ahoz inkább hozzá tegyél ne add el. Ennél jobbat már csak nagyon de nagyon sok pénzér vehetsz!
Válasz idézéssel
2011-11-14, 11:21
Üzenet: #2637
Szerintem se ad el, de ha nagyon szükséged van a pénzre akkor szükség törvényt bont. Bár tudsz még várni ezzel és addig is van egy jó hangkártyád, nem?
Válasz idézéssel
2011-11-14, 15:20
Üzenet: #2638
igazatok van, meggyőztetek Big GrinD köszönöm! Ugyan kell a pénz, de ráér annyira hogy lassan is, de össze tudjam gyűjteni (:
Válasz idézéssel
2011-11-18, 11:29
Üzenet: #2639
Sziasztok! Smile
Az a nagy kérdésem lenne, hogy hol tudom az FL külalakját-szinét megváltoztatni?
Válasz idézéssel
2011-11-18, 19:49 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-11-18 - 19:50. Szerkesztette: Haliday.)
Üzenet: #2640
Nézd meg a képet és alul a skin defaulton van, ott tudod változtatni.

http://flstudio.image-line.com/help/html...eneral.htm
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás