Új válasz 
Segítek
2011-11-19, 15:03
Üzenet: #2641
RE: Segítek
Sziasztok
Azt szeretném kérdezni hogyan lehet megoldani hogy a Gross Beatnél ha lenyomok egy billentyűt akkor bizonyos effekt legyen.Nem tudom nagyon elmagyarázni itt egy videó:
Válasz idézéssel
2011-11-19, 20:14
Üzenet: #2642
Üdv! Teljesen új vagyok zeneszerkesztés térenSmile FL studiov 10-el kezdtem el most foglalkozni. Tudtok ajánlani/linkelni valami írásos formátumot amiben le van írva az alapoktól, hogy mi mire jó, és mit hogyan kell csinálni? Köszi!Smile
Válasz idézéssel
2011-11-21, 23:15
Üzenet: #2643
(2011-11-19 15:03)kaszass Írta:  Sziasztok
Azt szeretném kérdezni hogyan lehet megoldani hogy a Gross Beatnél ha lenyomok egy billentyűt akkor bizonyos effekt legyen.Nem tudom nagyon elmagyarázni itt egy videó:

Midi channelek segítségével Smile. Egyébként ugyanúgy kell programozni, mint a potikat. Erről azt hiszem van is már leírásunk.
Válasz idézéssel
2011-11-22, 19:23
Üzenet: #2644
sy000 nézz fl studio videókat youtuben pl "fl studio drum beat""fl studio melodic tutorial" vayg amit akarsz és próbáld meg "leutánozni" csinálj dob alapokat, zenét alá, és ha majd konkrétan akarsz valamit hogy pl.xy-t hogy lehet csinálni, xy mire való- akkor többet tudunk segíteni amugy van fl studio kézikönyv aszthiszem valahol itt az oldalon is neharagudj de most nem keresem meg, nézelődj és majd megtalálod, vagy google
remélem segítettem valamit Tongue
Válasz idézéssel
2011-11-22, 22:53
Üzenet: #2645
Sziasztok!Smile
Az a két kérdésem lenne, hogy a letöltött skint hova kell elmenteni, és hogyan inditom el, a másik pedig hogy a
poizone 2.3-ban nem tudok hangokat választani, vajon miért?
Előre is köszi a sok-sok segitséget!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin
Válasz idézéssel
2011-11-24, 12:36
Üzenet: #2646
Sziasztok!Smile
Az a két kérdésem lenne, hogy a letöltött skint hova kell elmenteni, és hogyan inditom el, a másik pedig hogy a
Előre is köszi a sok-sok segitséget!!!!!Big Grin
Válasz idézéssel
2011-11-24, 21:00
Üzenet: #2647
(2011-11-22 19:23)numeroflip Írta:  sy000 nézz fl studio videókat youtuben pl "fl studio drum beat""fl studio melodic tutorial" vayg amit akarsz és próbáld meg "leutánozni" csinálj dob alapokat, zenét alá, és ha majd konkrétan akarsz valamit hogy pl.xy-t hogy lehet csinálni, xy mire való- akkor többet tudunk segíteni amugy van fl studio kézikönyv aszthiszem valahol itt az oldalon is neharagudj de most nem keresem meg, nézelődj és majd megtalálod, vagy google
remélem segítettem valamit Tongue
renben ugy lesz köszönöm!Smile egyenlőre a leutánzásokat csinálom, talán már kezd rendeződni a dologSmile nem állítom, hogy mindent értek az fl studion, sőt még a felét se tudom mire jo, de legalább már nem annyira "kinai" nekemBig Grin
Válasz idézéssel
2011-11-26, 19:29
Üzenet: #2648
(2011-11-24 21:00)sy000 Írta:  renben ugy lesz köszönöm!Smile egyenlőre a leutánzásokat csinálom, talán már kezd rendeződni a dologSmile nem állítom, hogy mindent értek az fl studion, sőt még a felét se tudom mire jo, de legalább már nem annyira "kinai" nekemBig Grin

hali, kb. 2hónappal vagyok előtted (1hete váltottam Cubase-re), ami sokat segített (és nem warez oldal Smile ) az a http://warbeats.com/Tutorials/FL-Studio (és a többi kategória) kb. az egész cuccos ki van vesézve... ha meg magyar kell (semmi közöm hozzá) az a http://www.producerdj.hu/cat/tutorial/ az elejéről nézd mert sorba megy ... sok sikert (nekünk) ... Smile
Válasz idézéssel
2011-11-27, 00:30
Üzenet: #2649
Warbeats tutorialjai a legjobbak a téren - őt mindenképp ajánlom.
Válasz idézéssel
2011-11-27, 02:10
Üzenet: #2650
(2011-11-24 12:36)dr.sinter Írta:  Sziasztok!Smile
Előre is köszi a sok-sok segitséget!!!!!Big Grin

skin ide-programfiles-imageline-flstudio10-artwork-skins utána fl options general settings legalul a skinek.poizone-t nem tudom
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás