Új válasz 
Segítek
2011-12-01, 00:54
Üzenet: #2661
RE: Segítek
Hi!

Meg tudná nekem mondani valaki hogy a 1212M és a natur 1212 közt mi a külömbség (EMU)
Válasz idézéssel
2011-12-01, 06:41 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-12-01 - 07:47. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #2662
(2011-11-30 11:58)Acid Írta:  Hmm azóta sok mindent ki kísérleteztem a szituációval kapcsolatban. Az van hogy az egy dolog hogy ha a sima hangkártyával próbálom kiírni akkor esélyem sincs, csak ha be van kapcsolva az ASIO4ALL. A másik, hogy még az is logikus hogy miután újraindítom a gépem és kiírom többször egymás után (ez azért kell mert az egész akad már és csak úgy hallom, utána módosítok újraírom) akkor egyre rosszabb és rosszabb lesz. De az hogy ha a gép újraindítása után csak simán kiírom és nem hallgatok bele FLben akkor lesz a legborzalmasabb a bassline na azt tényleg nem értem. Big Grin
Ja amúgy FL10 és ez a zebra2 produkálja.

Ja hogy Zebra? Big Grin Öhmm igen. az olyan. zebra alabb bass presetje habár jól szól az csinál ilyet nálam is. sőt mostanában már több külsős preset is, mivel 'demo' verziót használok én is Big Grin
Ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni, én pl nem Zebrában gyúrom ki a basslinet hanem Alien303-ban.

Ő az http://www.g-sonique.com/alien303.html

Bár elsősorban psy zenékhez van kitalálva mint a G-Sonique összes pluginje azért egy próbát megér, ha megtetszik akkor is csak 14 euro.
Válasz idézéssel
2011-12-01, 09:21
Üzenet: #2663
biza... alien303 nagyon ütős.kicsit néha sok is,de mindenféleképpen megér egy próbát.éshamár Gsonique,akk van még sokmás is,pl a renegade,elég ügyes az is,valamint vannak fx channelra behívható cuccok is,dubdelay,aztán őő vmi a bassra,neve nem jut eszembe hirtelen..
Válasz idézéssel
2011-12-01, 12:34
Üzenet: #2664
a renegade külön kategória Big Grin annyira leegyszerűsíti a melót, hogy az már túlságosan egyszerű lesz Smile

Helyette inkább Tone2 Gladiator, vagy Firebird.
Válasz idézéssel
2011-12-03, 22:35
Üzenet: #2665
Helló, korábban feltettem egy kérdésem de sajna nem jött válasz.
Hogyan tudom a dallamot fordítva lejátszani?
Illetve az edirol orchestral plugintből hansznált hangszerek miért nullázódnak le minden egyes progi újraindításkor?
Mindig újra be kell lőni minden egyes layeren a hangszereket, nekem speciel a flute-ra rakja mindet ha újra indítom, hogyan lehet fixálni?
Előre is köszi.
Válasz idézéssel
2011-12-04, 01:00
Üzenet: #2666
Edirolnál ezt én se tudtam orvosolni. Azt javaslom, hogy mentsd ki presetnek és minden indításnál töltsd be újra az Orchestralba.
Válasz idézéssel
2011-12-04, 08:37
Üzenet: #2667
(2011-12-03 22:35)St3vEn Írta:  Helló, korábban feltettem egy kérdésem de sajna nem jött válasz.
Hogyan tudom a dallamot fordítva lejátszani?
Illetve az edirol orchestral plugintből hansznált hangszerek miért nullázódnak le minden egyes progi újraindításkor?
Mindig újra be kell lőni minden egyes layeren a hangszereket, nekem speciel a flute-ra rakja mindet ha újra indítom, hogyan lehet fixálni?
Előre is köszi.

hogy érted hogy lenullázódnak?

két lehetőséged van.vagy lebillentyűzöd, vagy benyomod a channel settingsen a revers-t. ennyi. persze csak importált hangoknál tudja ezt a csodát .
Válasz idézéssel
2011-12-04, 10:32
Üzenet: #2668
Sziasztok!
Most regisztráltam, ugyanis szükségem van az itt mozgó tapasztalt zenészek segítségére.
Kb 10 évvel ezelőtt Fruity-val meg Rebirth-szel nyomtam. Filmzenéket meg midenféle őrült önmegvalósítást eresztettünk ki a csövön.
Most végre visszatérhetek (az eredeti) a zenész életbe és kezdetnek szereztem egy FL studio 10.0.8-at meg egy Reason 5-öt.
Ezekhez a progikhoz kellene nekem audio kártya meg midi billentyűzet.
Olvasgatom egy ideje a fórumot, de higyjétek el, nem tudom mi lenne a megfelelő.
Kis házi stúdiót hozunk össze, ahol gitár, bass, mikrofon meg ki tudja még mi fog itt megfordulni.
Szóval egy egyszerre több bemenetet is kezelni tudó hangkártya(ami nem csak USB-s!) meg egy midi billentyű kellene hozzá.
Légyszi tanácsoljatok valamit, mert én 8 éve még próbatermet se láttam.
Köszi előre is.
Üdv Richie
Válasz idézéssel
2011-12-04, 12:21
Üzenet: #2669
(2011-12-04 08:37)IEm Írta:  hogy érted hogy lenullázódnak?

két lehetőséged van.vagy lebillentyűzöd, vagy benyomod a channel settingsen a revers-t. ennyi. persze csak importált hangoknál tudja ezt a csodát .

Úgy értem hogy pl van egy dallam beállítom hogy koncert piano-n játsza le ( edirol orchestral) elmentem de ha újra indítom a programot gép kikapcsolás után stb. akkor legközelebb nem azon fogja megszólaltatni, hanem mindig egy fluteon amit nem értek miért, mikor módosítás után mentettem a projektet, és ha van vagy 5 layered elég idegesítő minden progi indításnál újra beállítani melyik milyen hangszerrel szóljon, mert mindig mindet a flute-ra teszi.
Válasz idézéssel
2011-12-04, 15:45
Üzenet: #2670
(2011-12-04 10:32)RichieWise Írta:  Sziasztok!
Most regisztráltam, ugyanis szükségem van az itt mozgó tapasztalt zenészek segítségére.
Kb 10 évvel ezelőtt Fruity-val meg Rebirth-szel nyomtam. Filmzenéket meg midenféle őrült önmegvalósítást eresztettünk ki a csövön.
Most végre visszatérhetek (az eredeti) a zenész életbe és kezdetnek szereztem egy FL studio 10.0.8-at meg egy Reason 5-öt.
Ezekhez a progikhoz kellene nekem audio kártya meg midi billentyűzet.
Olvasgatom egy ideje a fórumot, de higyjétek el, nem tudom mi lenne a megfelelő.
Kis házi stúdiót hozunk össze, ahol gitár, bass, mikrofon meg ki tudja még mi fog itt megfordulni.
Szóval egy egyszerre több bemenetet is kezelni tudó hangkártya(ami nem csak USB-s!) meg egy midi billentyű kellene hozzá.
Légyszi tanácsoljatok valamit, mert én 8 éve még próbatermet se láttam.
Köszi előre is.
Üdv Richie

csekk: http://www.menemszol.hu/forum/63-2011-legjobbjai/ ill. http://www.menemszol.hu/topic/610-legjob...rtya-2011/
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás