Új válasz 
Segítek
2011-12-16, 14:12
Üzenet: #2681
RE: Segítek
Köszönöm a választ, fogalmam sincs hogy, de elkezdtem nyomogatni mindent összevissza aztán valahogy visszaállt, és most remekül működik CoolSmile
Válasz idézéssel
2011-12-16, 17:18
Üzenet: #2682
sziasztok, az volna a problémám hogy elkezdtem csinálgatni a zenémet, szépen építgettem fel, nyitogattam meg a vstket amit használtam, másnap lépnék be hogy folytassam, megy nyitom az elmentésemet mutatja hogy szépen jönnek be a vsték amiket használtam és mire a végére ér hopp kilép az egészből. (csak egy cseppet kurta fel az agyam... mert a zene 80 % ban kész volt és nagyon meg voltam magammal elégedve ami a saját elvárásaimmal szemben ritka)

esetleg v mi tipp mi lehet a gond? előre is kösz, pacsi Smile[/b]
Válasz idézéssel
2011-12-16, 19:23
Üzenet: #2683
Üdv. megszereztem a Philharmonik plugint, feltettem, aktiváltam, benne is van az FL-ben de ha megnyitom 1 hang sincs benne, hogyan lehet behozni a hangokat?
Válasz idézéssel
2011-12-16, 22:35
Üzenet: #2684
(2011-12-16 17:18)Zoltán Barna Írta:  sziasztok, az volna a problémám hogy elkezdtem csinálgatni a zenémet, szépen építgettem fel, nyitogattam meg a vstket amit használtam, másnap lépnék be hogy folytassam, megy nyitom az elmentésemet mutatja hogy szépen jönnek be a vsték amiket használtam és mire a végére ér hopp kilép az egészből. (csak egy cseppet kurta fel az agyam... mert a zene 80 % ban kész volt és nagyon meg voltam magammal elégedve ami a saját elvárásaimmal szemben ritka)

esetleg v mi tipp mi lehet a gond? előre is kösz, pacsi Smile[/b]

használsz asio-t? lehet nem tölt be, vagy ha nem használod akkor betölt. van elég helyed? böngésző, game, msn stb ne fusson, ami directxet használ esetleg.

a helyedben csinálnék egy olyat hogy a full plugin mappámat átnevezném pl vstplugins0000 -ra, az a lényeg hogy az elérési úton ne találja meg a vst-ket. ha utána megnyitná a projectet és továbblép, kidobja hibának hogy nem talál plugint. okézd végig. lépj ki mentés nélkül. ez azt jelenti hogy egy vst okozza a problémát. nevezd vissza a mappát és csináld meg ezt külön a használt vstkkel is.
kicsit melós de így kiderül ha plugin kavar be. újrateszed azt kész. elvileg a projected megmarad.
Válasz idézéssel
2011-12-17, 00:58
Üzenet: #2685
(2011-12-16 19:23)St3vEn Írta:  Üdv. megszereztem a Philharmonik plugint, feltettem, aktiváltam, benne is van az FL-ben de ha megnyitom 1 hang sincs benne, hogyan lehet behozni a hangokat?

A google jó barát Smile
Válasz idézéssel
2011-12-17, 15:17
Üzenet: #2686
(2011-12-16 19:23)St3vEn Írta:  Üdv. megszereztem a Philharmonik plugint, feltettem, aktiváltam, benne is van az FL-ben de ha megnyitom 1 hang sincs benne, hogyan lehet behozni a hangokat?

Oldalt a preset résznél kiválasztód azt a hangot amit szeretnél és bal oldalt a csatorna kiválasztonál jelőld ki a megfelelő csatornát és kattints a hangszínre és be is tőltötte. Arra figyelj a fruitynál csak az 1-es csatorna működik, tehát ha több hangot szeretnél annyiszor kell behívnód a kezelő felületet.
Válasz idézéssel
2011-12-17, 16:25
Üzenet: #2687
(2011-12-16 22:35)IEm Írta:  használsz asio-t? lehet nem tölt be, vagy ha nem használod akkor betölt. van elég helyed? böngésző, game, msn stb ne fusson, ami directxet használ esetleg.

a helyedben csinálnék egy olyat hogy a full plugin mappámat átnevezném pl vstplugins0000 -ra, az a lényeg hogy az elérési úton ne találja meg a vst-ket. ha utána megnyitná a projectet és továbblép, kidobja hibának hogy nem talál plugint. okézd végig. lépj ki mentés nélkül. ez azt jelenti hogy egy vst okozza a problémát. nevezd vissza a mappát és csináld meg ezt külön a használt vstkkel is.
kicsit melós de így kiderül ha plugin kavar be. újrateszed azt kész. elvileg a projected megmarad.

rájöttem hogy melyik vstvel van a gond, csak nem tudom hogy kéne ki küszöbölni, a native instrument massive bolondul meg, és meg adja magát, az miatt lép ki egyből hogy ha nyitnám meg a projektet :/
Válasz idézéssel
2011-12-17, 18:02
Üzenet: #2688
NI Massivval legtöbbünknek ez a gondja. Használd a Dxi variációját és a vsti-t kapcsold ki a fruity-n belül. Egy gond lesz vele, hogy emlékezni kell a hangszereidre amit használtál mert nem kompatibilis egymással, de utána stabilan működik.SmileCool
Válasz idézéssel
2011-12-17, 21:15
Üzenet: #2689
(2011-12-17 00:58)laccas Írta:  A google jó barát Smile

Ezt a videót én is megtaláltam nem ezzel van a baj értem én hogyan kéne, de a philharm.ablakban a jobb oldalon nincs semmi, (brass,strings, stb) nem tölti be őket, valahogy próbáltam behozni erre kiírja hogy not found, mintha fel se tettem volna, pedig fent van. Sad
Válasz idézéssel
2011-12-17, 23:17
Üzenet: #2690
Akkor írhattad volna, hogy ez a gond.Big Grin Az instrument ablak alján jobb oldalt van egy preferences kapcsoló. Ha erre rákatintasz akkor azt hisszem tools címke mellett van egy browes kapcsoló, ha ezt aktíválód akkor megadhatód az instrument könyvtárat, utána már működnie kell.SmileCool
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás