Új válasz 
Segítek
2011-12-17, 23:59 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-12-18 - 00:09. Szerkesztette: St3vEn.)
Üzenet: #2691
RE: Segítek
(2011-12-17 23:17)Haliday Írta:  Akkor írhattad volna, hogy ez a gond.Big Grin Az instrument ablak alján jobb oldalt van egy preferences kapcsoló. Ha erre rákatintasz akkor azt hisszem tools címke mellett van egy browes kapcsoló, ha ezt aktíválód akkor megadhatód az instrument könyvtárat, utána már működnie kell.SmileCool

Hát nem értem, komolyan, kikerestem de csak a fő "elnevezéseket" írja ki, pl strings, brass stb. de tartalmuk nincs, akármilyen mélyen belemegyek ( ugye a végén már fekete kis három szög jelzi már a rendes hangot, nincs) mintha fa könyvtár rendszerben lennének egymásban a mappák, de a legutolsónak sincs tartalma, mintha üres mappákban kutakodnék.
(2011-12-17 23:17)Haliday Írta:  Akkor írhattad volna, hogy ez a gond.Big Grin Az instrument ablak alján jobb oldalt van egy preferences kapcsoló. Ha erre rákatintasz akkor azt hisszem tools címke mellett van egy browes kapcsoló, ha ezt aktíválód akkor megadhatód az instrument könyvtárat, utána már működnie kell.SmileCool

Nem értem komolyan, kikerestem de nem találja őket. a nevek már ott vannak oldalt ( fehér kis háromszöggel) pl brass, strings, stb de tartalmuk nincs, mintha üres fa szerkezetes mappákban lépkednék fel le, nincs ott a végén egyikben sem a fekete háromszöges, ahogy a videóban láttam, amik már a tényleges hangok.
Válasz idézéssel
2011-12-18, 13:43
Üzenet: #2692
Hali
Kipróbáltam a Studio one nevű daw-ot, de az instrument-eket nem ismeri fel Confused a könyvtárat megadtam, (az effekteket egyébként felismeri) nemtudom mi lehet a gond és ez nagyon fontos lenne
Válasz idézéssel
2011-12-18, 15:36
Üzenet: #2693
St3vEn!

Mekkora a telepített csomagod és hány cd-s?
Válasz idézéssel
2011-12-18, 18:15
Üzenet: #2694
(2011-12-18 15:36)Haliday Írta:  St3vEn!

Mekkora a telepített csomagod és hány cd-s?

Hoppá, gigásnak kéne lenni? akkor ez valami gagyi fake, mert 150 mb Sad
Válasz idézéssel
2011-12-18, 18:28
Üzenet: #2695
Küldtem PÜ-t. Cool
Válasz idézéssel
2011-12-19, 23:58
Üzenet: #2696
Sziasztok!

Az van, hogy az Edison-ba besamplingelt mp3-at nem tudom se lejátszani, sem szerkeszteni, egyáltalán semmilyen funkciót nem tudok használni.
Ha midi billemktyűről veszek fel valamit, akkor működik...
Szóval egy kb 4 perces (mp3) dalt másoltam be az Edisonba azzal a szándékkal, hogy hangmintákat ollóznék belőle...
Segítsetek mér légyszi!
nagyon szépen köszönöm.
Üdv Richie
Válasz idézéssel
2011-12-20, 10:31
Üzenet: #2697
Hello mindenkinek!!! Lenne egy érdekes problémám!!! Nemrég letöltöttem a spectrasonic omnisphere-t, és mikor telepíteném nem enged tovább, a telepítési mappát kellene megadnom, de valami STEAM mappát kér vagy mit, és egyszerűen nem engedi sehova feltelepíteni!!! Aki találkozott már ezzel a problémával, az kérem segítsen!!! Köszi!
Válasz idézéssel
2011-12-20, 14:19 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-12-20 - 14:21. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #2698
(2011-12-20 10:31)Tősh Írta:  Hello mindenkinek!!! Lenne egy érdekes problémám!!! Nemrég letöltöttem a spectrasonic omnisphere-t, és mikor telepíteném nem enged tovább, a telepítési mappát kellene megadnom, de valami STEAM mappát kér vagy mit, és egyszerűen nem engedi sehova feltelepíteni!!! Aki találkozott már ezzel a problémával, az kérem segítsen!!! Köszi!

tipp : az nem csak az update (a STEAM egyébként ott van vsti folderben - ...\VstPlugins\... - ), szal megvan mind a 6 dvd ?
Válasz idézéssel
2011-12-22, 12:39
Üzenet: #2699
Sziasztok!

Valamiért eltűnt a menü,rákattintok kimutatja hogy rajta vagyok(sötétebb) de nem jön le semmi.. Valaki tud valamit? Huh
Válasz idézéssel
2011-12-22, 15:24
Üzenet: #2700
(2011-12-19 23:58)RichieWise Írta:  Sziasztok!

Az van, hogy az Edison-ba besamplingelt mp3-at nem tudom se lejátszani, sem szerkeszteni, egyáltalán semmilyen funkciót nem tudok használni.
Ha midi billemktyűről veszek fel valamit, akkor működik...
Szóval egy kb 4 perces (mp3) dalt másoltam be az Edisonba azzal a szándékkal, hogy hangmintákat ollóznék belőle...
Segítsetek mér légyszi!
nagyon szépen köszönöm.
Üdv Richie

Próbáld ki Slicexet, én is azt használom samplerezésre és szerintem nagyon jó Wink
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás