Új válasz 
Segítek
2011-12-22, 17:20
Üzenet: #2701
RE: Segítek
Sziasztok!

Van egy külső szekvenszerem, amivel fel tudok venni loopokat audio (wav) formátumban. És ha 86bpmen csinálok egy rögzítést akkor hogy vágom le pontosan a loopot? Ugye audacityel veszem fel. És hol van pontosan az eleje meg a vége? Ugye pár század másodperc is súlyos hibákat okozhat.
Válasz idézéssel
2011-12-24, 11:43
Üzenet: #2702
Szeva
Egy kérdésem lenne a Fl kapcsolatban ha be szeretnék hangszerelni egy klasszikus midi alapot hogy ne a gagyi midihagzása
legyen lehetséges e az FL studióval + változó ütemnél vagyis tempónál pl.egy csárdás vagy más alap változtatja e a midiben megadott ütem szerint a Fruity idáig Reasonnal dolgoztam de nem tudja vagy pedig én vagyok béna hozzá.
Köszi a választ
Pisti
Válasz idézéssel
2011-12-24, 13:46
Üzenet: #2703
(2011-12-22 17:20)Acid Írta:  Sziasztok!

Van egy külső szekvenszerem, amivel fel tudok venni loopokat audio (wav) formátumban. És ha 86bpmen csinálok egy rögzítést akkor hogy vágom le pontosan a loopot? Ugye audacityel veszem fel. És hol van pontosan az eleje meg a vége? Ugye pár század másodperc is súlyos hibákat okozhat.

Huh http://wiki.audacityteam.org/wiki/Looping
Válasz idézéssel
2011-12-24, 21:13
Üzenet: #2704
(2011-12-24 11:43)Steve61 Írta:  Szeva
Egy kérdésem lenne a Fl kapcsolatban ha be szeretnék hangszerelni egy klasszikus midi alapot hogy ne a gagyi midihagzása
legyen lehetséges e az FL studióval + változó ütemnél vagyis tempónál pl.egy csárdás vagy más alap változtatja e a midiben megadott ütem szerint a Fruity idáig Reasonnal dolgoztam de nem tudja vagy pedig én vagyok béna hozzá.
Köszi a választ
Pisti

Mindez lehetséges FL Studioban is Smile.
Válasz idézéssel
2011-12-25, 16:34
Üzenet: #2705
Hali. egyszerűen behúzod a midi-t, szétrakja sávokra és olyanra cseréled a hangszert amilyenre akarod.
A tempóváltás midi esetében vagy autopmatikusan jön létre, ha alapból tartalmazza. vagy egy sima automatizálással meg tudod oldani könnyen. [/align]
Válasz idézéssel
2011-12-27, 21:53
Üzenet: #2706
Sajnos nem dolgoztam még a Flstudióval egyszer belekezdtem de már az elején bedögöltem de most előveszem ujra a dobozából és nekilátok foglalkozni vele
kiváncsivá tesz a hangzás a Reason és Fl között azt tudom hogy jó virtuális hangszerek kellenek hozzá és a midinek is jól meg kell lenni irva mertez is lényeges.
Köszi a választ

(2011-12-25 16:34)IEm Írta:  Hali. egyszerűen behúzod a midi-t, szétrakja sávokra és olyanra cseréled a hangszert amilyenre akarod.
A tempóváltás midi esetében vagy autopmatikusan jön létre, ha alapból tartalmazza. vagy egy sima automatizálással meg tudod oldani könnyen. [/align]
Válasz idézéssel
2012-01-06, 22:18
Üzenet: #2707
Hello!

FL Studio-t szeretném elkezdeni de teljesen az alapoktól...Ha lenne aki szivesen segítene az írjon már legyen szives erre az email címre és a többit megbeszéljük ott! Smile
djrolx@freemail.hu
Köszi előre is! Smile
RoLX
Válasz idézéssel
2012-01-09, 17:49
Üzenet: #2708
Üdv! Olyat tudok csinálni, hogy egy sampler piano roll-jában több hang is legyen? Tehát legyen benne pl Kick, Clap, Hat, Crash, stb. Csak így egyszerűbben tudnék dobot összeállítani.
Válasz idézéssel
2012-01-09, 18:49
Üzenet: #2709
Igen, ehhez vannak külön erre a célra pluginek asszem az fl studio alap pluginjai között is van, de én a Native Instrument Battery-t ajánlom én magam is ezt használom, mert a legtöbb hasonló plugin nem kezeli a waw formátumot, ez pedig igen.
Lényegében csak bepakolod a hangokra a dob sample-ket, tulajdonképpen ez egy sampler
remélem segítettem Wink
Válasz idézéssel
2012-01-09, 21:13
Üzenet: #2710
Ez pont megfelel! Smile Köszönöm a választ.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás