Új válasz 
Segítek
2012-01-09, 21:14
Üzenet: #2711
RE: Segítek
az Image-Line dobgépe FPC-re hallgat, elég jól használható. Az alap hangmintákat meg inkább hanyagold ha lehet Smile
Válasz idézéssel
2012-01-17, 02:05
Üzenet: #2712
Szia !
Nem most kezdtem az FL Studio-val dolgozni, elboldogulok vele, de most olyan dologgal találkoztam ami kifogott rajtam:
Egy cimborám adott nekem régi FL Studio 3 -al készül szám Fls project-fájl mentését a hozzá tartozó hangmintákkal és minden dolgával, és én már a 10-es verziót használom, gondoltam felismeri biztos a régi mentést az új program, mert amiket én is elmentettem a 8-assal vagy 9-essel, azt felismeri a 10-es, de nem találja a hozzá való fájlokat, és nem ajánlja fel a keresési utat stb.
Jártam már igy máskor, de felismerte, vagy meg tudtam keresni programon belülről, de most nem megy.
Hova kell bemásolni a fájlokat hogy be tudja tölteni ?
Nagyon jól jönne ha tudnál valami tanácsot adni !
Előre is köszi a segítséget !
Válasz idézéssel
2012-01-17, 03:05
Üzenet: #2713
Beállítás kérdése az egész.

Pluginokat érdemes az alapértelmezett mappába tenni, vagy a kibővített mappába. Ezt az Options-> File settings fül alatt találod, vst plugins extra search folder címszó alatt. Ezután csak meg kell kerestetni vele.
ennek egyik legegyszerűbb módja:
Channels-> add one -> more... -> alul refresh->fast scan.
az új plugineket pirossal fogja megjelölni, ezek elé kell tenni egy pipát- illetve nem pipával jelzi hanem F betűvel.

a hangmintákat egy általad szimpatikusnak vélt mappába halmozd be- pl az asztalon csinálsz egy mappát és az előbb említett options-> file settings ablakban egyszerűen add hozzá a listához. katt a kis barna (?) ikonra bal oldalon a listában.
A progi browser menüjében az ABC sorrendnek megfelelően meg fog jelenni a mappád és a benne található összes file.

ezután név alapján fel kell hogy ismerje a hangokat, plugineket miután megnyitod a .flp állományt.

Kicsit szájbarágós volt, de hátha másnak is jóljön még.
Válasz idézéssel
2012-01-17, 17:18
Üzenet: #2714
Köszönöm szépen a gyors választ és a segítséget, érthető volt, és részletes .
Remélem így sikerülni fog !
További szép napot és jó zenélgetést neked !
Válasz idézéssel
2012-01-17, 19:28
Üzenet: #2715
Sikerült megoldanom a problémát, de úgy hogy a C:\Program Files\Image-Line\FL Studio 10\Data\Patches\Recorded mappába másoltam be minden hozzátartozó fájlt, és így betöltött mindent.
Esetleg ha tényleg valakinek ilyen problémája akad, akkor biztos segítségére lesz !
Válasz idézéssel
2012-01-22, 16:27
Üzenet: #2716
Sziasztok!

A Game Editor Visualizer mire jó egészen pontosan? Lehet exportálni belőle videót? Mert nekem nem sikerült, de lehet, hogy azért, mert láma volt a jelem az óvodában! Smile Előre is big thanx a válaszért!
Válasz idézéssel
2012-01-22, 22:17
Üzenet: #2717
sziasztok a vocal hangeröszabázot merre találom a programba mert kezdö vagyok kösziWink
Válasz idézéssel
2012-01-27, 22:00
Üzenet: #2718
Hát a pattern blokkjában ahol van a vokálod azt kijelölöd , majd mész a mixerbe és pl az insert 2-n jobb klikk ->link selected channels->to tis track, és ha jól csináltad akkor a channel 2-n lesz a vokálod
és egy kérdés:
gitáromat vettem föl analóg bemeneten audacity-vel és beraktam mp3-ba és waw-ba is Studio one-ba és az lenne a kérdés, hogy hogy tudom úgy fölvenni a gitárt úgy hogy sztereó legyen, és egy másik kérdés, hogy tudom meghatározni a felvett hang bpm jét, akár külső programmal, mert így nem igazán tudom használni a hangfájlt mert a daw nem tudja ezt automatikusan megcsinálni, remélem érthetően fogalmaztam Smile
Válasz idézéssel
2012-01-27, 22:55
Üzenet: #2719
(2012-01-22 16:27)crep Írta:  Sziasztok!

A Game Editor Visualizer mire jó egészen pontosan? Lehet exportálni belőle videót? Mert nekem nem sikerült, de lehet, hogy azért, mert láma volt a jelem az óvodában! Smile Előre is big thanx a válaszért!

Lehet belőle videót exportálni, direkt ilyen klippek készítésére találták ki. Yt-n is vannak videók, amik ezzel készültek.
Válasz idézéssel
2012-01-28, 16:44 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-01-28 - 17:52. Szerkesztette: djtomee.)
Üzenet: #2720
öö nem fl studios vocal
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás