Új válasz 
Segítek
2012-01-30, 21:15 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-01-30 - 21:18. Szerkesztette: Facefan ImiPapa A Filmrendező.)
Üzenet: #2731
RE: Segítek
(2012-01-30 14:09)Haliday Írta:  Majd utána nézek nálam is mert nagyon rég nem használtam már így és mondjuk nekem akkor creatív kártyám volt. Viszont a fruity loopon belül a DirectWave nevű kreálmány ugyanúgy kezeli az sf2-t. És ha betöltőd azt hiszem mutatja a benne szereplő waveket.
Yes!!! megtalálva, ismerkedem vele, jónak tűnik a megoldás...yes

(2012-01-30 14:09)Haliday Írta:  Majd utána nézek nálam is mert nagyon rég nem használtam már így és mondjuk nekem akkor creatív kártyám volt. Viszont a fruity loopon belül a DirectWave nevű kreálmány ugyanúgy kezeli az sf2-t. És ha betöltőd azt hiszem mutatja a benne szereplő waveket.
Köszönetem megint... a megoldás korrekt, hibátlan!Big Grin
Válasz idézéssel
2012-01-30, 23:34 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-01-30 - 23:35. Szerkesztette: Haliday.)
Üzenet: #2732
Igaz sajnos csak a régi creatív kártyáknál működik. Amig volt audigy 2-öm addig jól működött.

Most láttam és örülök, hogy megoldodott.Big Grin
Válasz idézéssel
2012-01-31, 15:49
Üzenet: #2733
Üdv!
Arra mi a megoldás, hogy ha a playlistben a sample szélét megfogom, és húzom befelé, akkor úgy vágja is? Mert régen úgy volt, de most ha azt csinálom, akkor összesűríti a hangot, és minél jobban összehúzom, annál gyorsabban játssza le. Nem tudom, hogy érthetően írtam-e le. Smile
Válasz idézéssel
2012-01-31, 18:03
Üzenet: #2734
Playlisten a stretch gombrÓl vedd ki a pipát(bal felső sarok, a zero-cross mellett), akkor tudod vágni is majd.
Válasz idézéssel
2012-01-31, 22:01
Üzenet: #2735
Köszönöm szépen Smile
Válasz idézéssel
2012-02-02, 13:46
Üzenet: #2736
Sziasztok! Az imént regeltem az oldalra, és nehezen látom még át. Confused Egyetlen kérdésem lenne, hátha itt tud valaki segíteni. Az FL Studio 10-et használom, és olyan gondom lenne, hogy nem tudom, hogy hogy kell beállítani az Audio dolgokat normálisan, az a bajom, hogy beakadozik a zene, ha több effektet-visszhangot használok. Hol, illetve mit csináljak hogy ezzel ne legyen gondom? Illetve annyi hogy 2.40-es 1magos procim van, gyári hangkártya, 1256 Mb rammal.. Előre is köszi! Szép napot!
Válasz idézéssel
2012-02-02, 13:54
Üzenet: #2737
Szia!

Az audióban állítsd át ,hogy asio drivert használjon,vagy asio4allv2-öt.Ha nem lenne asio kompatibilis a hangkártyád akkor a latency-t állítsd nagyobb értékre(vigyázz ez a hangkésleltetést állítja)
Válasz idézéssel
2012-02-02, 16:03
Üzenet: #2738
Plusz ez a konfig nagyobb projektekkel is hasonlót fog produkálni. Így ha nem akarsz jobb gépbe ruházni, akkor minenből keveset kell használnod.
Válasz idézéssel
2012-02-08, 03:26
Üzenet: #2739
Nem szokványos segítséget szeretnék veletek megosztani. Azért nem, mert nem kérni szeretnék, hanem adni. Mégpedig azért, mert tegnap elfüstölt az adattárolóm, és senki ne kerüljön ilyen buta helyzetbe, mint ahogy én kerültem. Nem utolsó sorba azért, mert tudom milyen érzés, amikor már majdnem kész zene kerül a budiba. Aki még nem csinált ilyet hogy "biztonsági mentés", az csináljon egyet, valami.rar, valami.7z-be, valahova, valami külső pen drive-ra, mert ha elszáll a merevlemeze (szerintem) nem tudja megszerezni azt ami elveszett (vagy csak nagyon drágán). Én szerencsére csináltam nem is egyet többet, így "csak" egy zeném maradt a rossz adatárolón. Szerencsére...
Válasz idézéssel
2012-02-08, 08:35
Üzenet: #2740
Sziasztok, segítségre lenne szükségem. vettem egy behringer c1-u usb kondenzátor mikrofont, szeretnék vele felvenni az edisonba ami megy is, viszont kb 15 perc után el kezd gerjedni a hang, recseg meg akadozik. ASIO-t használok. Ki kell húzni a mikrofont pár percre aztán vissza és megint megy egy darabig. Mi lehet az oka, mivel lehetne megoldani. A gépen más nem fut, más ezköz nincs rádugva. Próbáltam azt is hogy az edison bemenetét 'none'-ra kapcsolom két felvétel között, de az se segít és nem is lenne megoldás. Köszi a segítségeteket.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás