Új válasz 
Segítek
2012-02-08, 11:14
Üzenet: #2741
RE: Segítek
Sziasztok!

Egy kis gondom akadt a vocoderrel. Playlist-be betettem egy vokált, amire keverőbe tettem egy vocodert.(fl saját vocoderje)
Hogy lehet megoldani azt, hogy amilyen hangszínen játszom a szövegre a vocoderrel midi bill segítségével lejátszás közben, azt rárögzíthessem? Ugye amikor egyéb effektezést végzek vagy bármit, elindítom a felvételt és csinál egy külön sávot playlistben, ahogy tekergetem a tekerőket stb, vagy amit épp zongorázgatok... Na már most ugyan így próbálkoztam vocoderrel, de ez nem jött be.. ugye nem csak a vokál szeletelésével és egyenkénti szerkesztésével oldható meg? Remélem nem. Smile

Köszönöm a segítséget előre is! Üdv nektek Smile
Válasz idézéssel
2012-02-08, 19:16
Üzenet: #2742
(2012-02-08 11:14)djbass86 Írta:  Sziasztok!

Egy kis gondom akadt a vocoderrel. Playlist-be betettem egy vokált, amire keverőbe tettem egy vocodert.(fl saját vocoderje)
Hogy lehet megoldani azt, hogy amilyen hangszínen játszom a szövegre a vocoderrel midi bill segítségével lejátszás közben, azt rárögzíthessem? Ugye amikor egyéb effektezést végzek vagy bármit, elindítom a felvételt és csinál egy külön sávot playlistben, ahogy tekergetem a tekerőket stb, vagy amit épp zongorázgatok... Na már most ugyan így próbálkoztam vocoderrel, de ez nem jött be.. ugye nem csak a vokál szeletelésével és egyenkénti szerkesztésével oldható meg? Remélem nem. Smile

Köszönöm a segítséget előre is! Üdv nektek Smile

Ha valaki majd erre téved és tud segíteni akkor köszönöm!
Válasz idézéssel
2012-02-08, 23:41
Üzenet: #2743
(2012-02-08 19:16)djbass86 Írta:  Ha valaki majd erre téved és tud segíteni akkor köszönöm!

Senki nem tudja? Vagy kihaltak az oldalról a segítőkész emberek? Big Grin
Válasz idézéssel
2012-02-09, 00:08 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-02-09 - 07:41. Szerkesztette: Haliday.)
Üzenet: #2744
(2012-02-08 23:41)djbass86 Írta:  Senki nem tudja? Vagy kihaltak az oldalról a segítőkész emberek? Big Grin

Ha kimondottan arra gondolsz, hogy az adott vokált, hogy tudod te általad megadott akkordokkal irányítani akkor leírás helyet menj a fl fájl menűjének a NEW részéhez és válaszd ki a vocoder beállítást vagy a ahol a demo zenék vannak van köztük egy vocoder példa és töltsd be azt. Behelyetesíted a speech helyére a wavod és a többi meg már adott lesz.SmileCool
Válasz idézéssel
2012-02-12, 18:47
Üzenet: #2745
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a Newtone plugin demo veriója mennyiben tér el a teljes verziótól? Másrészt esetleg hasonló hang editor plugin-t ha tudtok ajánlani ami hasonlóan jó és kezel az Fl stúdió 10 azt megköszönném!
Válasz idézéssel
2012-02-12, 20:29
Üzenet: #2746
Annyiban, hogy a Newtoneba behívott wav-ot nem csak szerkezteni tudod hanem a végén lementeni is. A demo nem engedi a kimentést.Cool
Válasz idézéssel
2012-02-13, 19:41
Üzenet: #2747
(2012-02-08 08:35)Leopold a Holdon Írta:  Sziasztok, segítségre lenne szükségem. vettem egy behringer c1-u usb kondenzátor mikrofont, szeretnék vele felvenni az edisonba ami megy is, viszont kb 15 perc után el kezd gerjedni a hang, recseg meg akadozik. ASIO-t használok. Ki kell húzni a mikrofont pár percre aztán vissza és megint megy egy darabig. Mi lehet az oka, mivel lehetne megoldani. A gépen más nem fut, más ezköz nincs rádugva. Próbáltam azt is hogy az edison bemenetét 'none'-ra kapcsolom két felvétel között, de az se segít és nem is lenne megoldás. Köszi a segítségeteket.

Más felvevő programmal próbáltad a mikrofont?
Válasz idézéssel
2012-02-14, 08:56
Üzenet: #2748
Mennyi memóriát használsz? A win virtuális memóriakezelést kapcsold ki nyugodtan. Milyen hangkártyád van? Tudsz állítgatni puffert?
Válasz idézéssel
2012-02-14, 20:42 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-02-15 - 17:45. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #2749
(2012-02-12 18:47)qirentoren Írta:  Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a Newtone plugin demo veriója mennyiben tér el a teljes verziótól? Másrészt esetleg hasonló hang editor plugin-t ha tudtok ajánlani ami hasonlóan jó és kezel az Fl stúdió 10 azt megköszönném!
Vannak itt neked, és másoknak is dolgok, próbálni nem próbáltam, de leírás szerint nem kidobandóak!!!Smile
[url=]PLUGINOK[/url] Warez miatt két hónapos, 80% figyelmeztetésben részesítelek! IEm
Jelszó van hozzá, akinek kell, az megtalál szerintem.
[Kép: thumb-BEA8_4F3AA989.jpg]
Válasz idézéssel
2012-02-15, 15:24
Üzenet: #2750
Sziasztok!

Egy olyan problémában szeretnék segítséget kérni, hogy az Fl Studio 10-n belül az ni massive nem ad ki értelmes hangot. ha csak a billentyűket nyomkodom vagy fl.en kívül használom jó a hang de ha lejátszás közbe próbálom eltorzul. Mi lehet az oka? előre is köszi!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás