Új válasz 
Segítek
2012-03-02, 20:41
Üzenet: #2771
RE: Segítek
Sziasztok! nekem az lenne a gondom hogy ha rámegyek a pattern gombra és lapozok pl 1 ről 2 re oldalt a böngésző lista is ugrik,hogy lehet kikapcsolni hogy maradjon ahol hagytam?Huh
Válasz idézéssel
2012-03-10, 22:33
Üzenet: #2772
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a programban ha az Asio-t állítom be az Audio-nál akkor egyáltalán nincs hang a programban!

Hangkártya Realtek ALC888/1200 @ High Definition Audio hangvezérlő [10DE-0E0C] [NoDB]
Hangkártya Realtek ALC888/1200 @ Intel Ibex Peak PCH - High Definition Audio Controller

Ennyi infót tudtam a hangkártyámról szerezni!

Ha az alap hangillesztőt rakom be akkor van hang viszont sok effekt-nél csak susog a program.

Remélem csak beállítási probléma és valaki letudja írni pontosan hogy miket kell tennem ahhoz hogy jó legyen!Smile
Válasz idézéssel
2012-03-11, 15:47 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-03-11 - 16:06. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #2773
Hali

Azt meg tudod mopndani hogy hány csatornás a kártya? 2,6,8 ? Hány jack dugdosó van rajta a seggén? Big Grin

Végülis mindegy. Innen szedd le a neked valót, indíts újra és voálá. Elvileg lesz digital outod meg asio támogatásod.

http://www.realtek.com.tw/downloads/down...Down=false
(2012-03-02 20:41)FLman Írta:  Sziasztok! nekem az lenne a gondom hogy ha rámegyek a pattern gombra és lapozok pl 1 ről 2 re oldalt a böngésző lista is ugrik,hogy lehet kikapcsolni hogy maradjon ahol hagytam?Huh

hali, csatoltam egy képet, remélem az segít.

Csatolt Fájl(ok) Előnézet(ek)

Válasz idézéssel
2012-03-12, 16:56
Üzenet: #2774
Na helló!

Felraktam a drivert és jó lett Smile

Viszont eltűnt a vezérlőpultból a Realtek Audio Manager vagy micsoda, amiben finomhangolgatni lehetett a beállításokat Huh

Amúgy Roccat Kave fejhallgatót használok 5.1es, és a hangkártyán 6 analóg és 2 digitális ki/be menet van + 2 db előlapi aljzat!
Válasz idézéssel
2012-03-12, 18:03
Üzenet: #2775
Fülhalgato még nics 5.1 esSmile)) Nem is nagyon várhato, mivel az embernek csak 2 füle vanSmile) Állitsd stereora a beállitásokat...
Válasz idézéssel
2012-03-16, 11:43
Üzenet: #2776
Helló!
Itt egy kérdés:
Ez miért van?
pic
És közben úgy akad, hogy képtelenség hallgatni, nem hogy befejezni...
Válasz idézéssel
2012-03-16, 11:47 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-03-16 - 11:48. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #2777
Valószínűleg azért, mert a processzorod a teljesítőképessége határán van.

Én itt két megoldás is javasolnék:
1. Beszerzel egy erősebb processzort (érdemes lenne tudni, hogy most neked milyen van).
2. Options --> Audio Settings-ben a Buffer length-et feljebb állítod. Így legalább nem fog a hang akadozni, bár lehet, hogy a munka kicsit szaggatottabban fog menni.

Szerk.: Elnézve a képet, lehetséges az is, hogy az FL-en belül van valami olyan megnyitva, ami nagyon fogja az egészet.
Válasz idézéssel
2012-03-16, 11:58 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-03-16 - 12:02. Szerkesztette: Caparso.)
Üzenet: #2778
Azért használ belőle 36%-ot mert a teljesítőképessége határán van? Dodgy
A proci, amiről beszélünk, egy i7...

A probléma nem a proci teljesítőképességével van, (amint azt látnod is kéne a képen) hanem az FL-el, hogy nem használja ki a teljes rendelkezésre álló erőforrást.
Ám a kérdés így még mindig fennáll:

Miért?

De hogy egészen konkrétak legyünk a gépet illetően:
i7-860 2,83Ghz
asus p7p55-lx lap
12GB ddr3 1333Mhz (Amikor a kép készült, még csak 4GB ddr3 1333Mhz) RAM
asus gts 450 1GB VGA
etc...
Válasz idézéssel
2012-03-16, 12:35
Üzenet: #2779
Az audio settingsben ezek be vannak pipálva ? Multithreaded generator processing
Multithreaded mixer processing

vagy egyesével kezd el törölni a szintiket, filtereket, lehet valamelyik lesz a ludas.
Esetleg feladatkezelőben jobb katt az fl.exe-n és állítgasd a magok számát, hogy mennyit használjon.

i5-750em van, volt ilyen problémám, akkor egy KV331 synthmaster nevezetű vsti okozta ugyanezt.
Válasz idézéssel
2012-03-16, 12:37
Üzenet: #2780
Kérdés az is, hogy az oprendszered hány bites de gondolom ezzel tisztában vagy ha ennyi ramot pakpoltál bele. A másik, hogy jártam már én is úgy, hogy pl. a Nexusban van egy nagyon tetszetős analog hang és azért nem tudom használni mert memóriában hiába mutatja, hogy 0,85Mb ha valamiért rosszul gyártották le mert a négymagos procim kiakasztja teljesen és szinte lezsibbad a fl tőle. Tehát nézd meg azt is milyen plugin esetén jársz így. Amúgy csak kérdés megjegyzésként ha alkalmazod más komoly dologra is a géped akkor oké a 12Gb ram. Ha viszont zene miatt raktad tele ilyen mennyiséggel és nem használsz 64bites pluginokat akkor nem sokat érsz vele mert a fruity extended rész is alapból 32bites és 4Gb-nál többet soha nem fog kezelni csak akkor ha van benne olyan programod mint mondjuk a KontaktPlayer amin keresztül meg tudod hajtani a 64bites pluginod. Akkor beindul az fl-be építet 64bites brige és akár 128Gb-t is leolvas.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás