Új válasz 
Segítek
2012-04-27, 04:38
Üzenet: #2841
RE: Segítek
(2012-04-26 06:54)kocsmaboy Írta:  laccas:
Köszi, extended memory -val indítom, és bepötyögtem azokat a checkboxokat, úgy látom javult a helyzet.

Haliday:
Egy HD6770-es radeonom van (ASUS) 1GB DDR5-tel, a GPU órajelét nem tudom fejből...
De miért érdekes ez?

Ha megoldódott a gondod akkor már mindegy és a kártyád is jónak tűnik. Amikor én összeraktam az erő gépemet úgy voltam vele elég egy gagyi kártya is csak a zeneszerkeztő megjelenjen de amikor elkezdtem terhelni úgyan így pattogot menetközben a hang. Amikor lecseréltem egy profi video kártyára a régit tökéletesen működött minden. Jelenleg akár 40 instrument plugin mellé élő feljátszást tudok egyszerre használni és semmi nyekergés pattogás.
Válasz idézéssel
2012-04-29, 20:27
Üzenet: #2842
Heló!

Egy kérdésem lenne csak.

"You tried to load an effect plugin into a channel. Load the plugin ......into the mixer instead."

Ilyenkor mi a hiba? lehet hülye kérdés, de nem tudok rájönni a megoldásra. Shy
Válasz idézéssel
2012-04-29, 21:56
Üzenet: #2843
(2012-04-29 20:27)veector Írta:  Heló!

Egy kérdésem lenne csak.

"You tried to load an effect plugin into a channel. Load the plugin ......into the mixer instead."

Az az érzésem, hogy megtaláltad már a választ egy Facebook csoportban Big Grin
Válasz idézéssel
2012-04-30, 06:39
Üzenet: #2844
(2012-04-29 20:27)veector Írta:  Heló!

Egy kérdésem lenne csak.

A hiba az, hogy egy effektet próbáltál megnyitni a step sequencerben. Az effekteket csak mixerben nyithatod meg.
Válasz idézéssel
2012-04-30, 11:21
Üzenet: #2845
Szép napot Neked/Nektek!

Nagy gondban vagyok.... Keresem azt a zeneszerkesztő progit,amelyik kezelni tudja különböző szintik gyári formátumát. Tudom,hogy létezik ilyen,mert egy netes gépkönyvet láttam,amiben fel volt sorolva egy táblázatban,hogy a Roland,Yamaha,Kurzweil, Korg...stb milyen formátumot használ. Ez a gépkönyv vagy a Cubase volt,vagy az Ableton,vagy a Reason...vagy a fene tudja. Emiatt kérem a segítséged,talán Te tudod,hogy pl a Korg "sng" formátumú bankjait,melyik szerkesztő progival tudom használni és hogyan?

Segítséged nagyon köszönöm!

Attila
Válasz idézéssel
2012-04-30, 11:32
Üzenet: #2846
Hali, sajnos nincs sok tapasztalatom e téren, de elvileg ha átkonvertálod midi formátumba akkor mennie kell a dolognak.

Ha jól tudom a Roland használt régen .sng formátumot. Azt pedig szinte biztos hogy a Cakewalk Sonar ismeri, mivel az is Roland termék. Egy próbát megér. Sajnos többet nem tudok segíteni.
Válasz idézéssel
2012-04-30, 12:32
Üzenet: #2847
Köszi IEm!

Esetleg a ZTA3 is felismerheti?
Válasz idézéssel
2012-04-30, 13:54
Üzenet: #2848
A Konakt-ra gondolsz szerintem, az kezeli ezeket mind.

http://www.native-instruments.com/#/en/p...?page=2526
Válasz idézéssel
2012-04-30, 18:35
Üzenet: #2849
KÖszönöm 23:32!

Utánna járok.

Attila
Válasz idézéssel
2012-05-01, 07:36
Üzenet: #2850
Hello! segítsetek már légyszi,valamit bagyon elállíthattam mert az van,hogy oldalt a browser ugrál pl betöltöm a hangszíneket állítanék valami erre elő a jön a plugin preset/genrator rószaszínben de van amikor patterneket szerkesztek és pl 1 es patternbe kick drum váltok hogy kettesre tegyek clap-et erre mivan oldalt megint ugrik az a lista nagyon idegesítő nekem maradjon minden ott ahol hagytam ne ugráljon semmi ne kínáljon fel semmilyen segítséget! hogy lehet ezt megoldani hogy kikapcsoljak minden ilyen felesleges ökörséget??? Angry előre is köszi! Huh
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás