Új válasz 
Segítek
2012-05-01, 14:22 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-05-01 - 14:23. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #2851
RE: Segítek
(2012-05-01 07:36)FLman Írta:  Hello! segítsetek már légyszi,valamit bagyon elállíthattam mert az van,hogy oldalt a browser ugrál pl betöltöm a hangszíneket állítanék valami erre elő a jön a plugin preset/genrator rószaszínben de van amikor patterneket szerkesztek és pl 1 es patternbe kick drum váltok hogy kettesre tegyek clap-et erre mivan oldalt megint ugrik az a lista nagyon idegesítő nekem maradjon minden ott ahol hagytam ne ugráljon semmi ne kínáljon fel semmilyen segítséget! hogy lehet ezt megoldani hogy kikapcsoljak minden ilyen felesleges ökörséget??? Angry előre is köszi! Huh

Hali, a browser tetején a Browser felirat melletti beállító lenyíló menüben pipáld be a frozent.
Válasz idézéssel
2012-05-01, 18:27
Üzenet: #2852
Szia.
Most regeltem és ha nem haragszol rögtön a közepébe vágok.
Hivatásos zongorista vagyok de sajnos már abba hagytam.
Tehát: FLstudió10 amit használni szeretnék. Itt olvastam az Edirol Orchestral pluginröl amit ajánlottál. Letöltöttem, telepitettem de nem látom az FLStudioban.
Mit csináltam rosszul?
Ha pár szóban leirnád hogyan telepitsem, nagyon megköszönöm.

üdv: korg40
Válasz idézéssel
2012-05-01, 19:11 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-05-01 - 19:12. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #2853
Hű kezd az egész olyan lenni mint a totalcar.hu-n a gumidoktor xD

Hali, én az általam használt módszert írom le.
A step sequencerben ahol a kick van pl nyomsz egy jobb egérgombot, add one, itt tudod behívni a plugineket. az újonnan telepítetteket meg kell kerestetni.
Az előugró menüben fent találod a more feliratot, itt tudod bejelölni a plugineket amiket használni akarsz. alul nyomj egy fast scant, majd a progi pirossal jelzi az új vstiket. jelöld be a négyzetet. ezitán ha a step sequencerben jobb gombot nyomsz be tudod hívni a plugint.

Ha nem találnád keresés után, akkor a fenti menüben options, file settings allatt kell megadni a pluginek telepítési mappáját. alapértelmezetten ez a c:/.../program files/vstplugins vagy hasonló.

ha bármi eltérés lenne akkor sorry, mert fejből írtam.
Válasz idézéssel
2012-05-02, 12:04
Üzenet: #2854
(2012-05-01 19:11)IEm Írta:  Hű kezd az egész olyan lenni mint a totalcar.hu-n a gumidoktor xD

Hali, én az általam használt módszert írom le.
A step sequencerben ahol a kick van pl nyomsz egy jobb egérgombot, add one, itt tudod behívni a plugineket. az újonnan telepítetteket meg kell kerestetni.
Az előugró menüben fent találod a more feliratot, itt tudod bejelölni a plugineket amiket használni akarsz. alul nyomj egy fast scant, majd a progi pirossal jelzi az új vstiket. jelöld be a négyzetet. ezitán ha a step sequencerben jobb gombot nyomsz be tudod hívni a plugint.

Ha nem találnád keresés után, akkor a fenti menüben options, file settings allatt kell megadni a pluginek telepítési mappáját. alapértelmezetten ez a c:/.../program files/vstplugins vagy hasonló.

ha bármi eltérés lenne akkor sorry, mert fejből írtam.

Szia.
Nagyon köszönöm megyek és próba...
Válasz idézéssel
2012-05-02, 13:59
Üzenet: #2855
(2012-05-01 14:22)IEm Írta:  Hali, a browser tetején a Browser felirat melletti beállító lenyíló menüben pipáld be a frozent.

Hát ez se segített ha megnyitok egy Nexust pl ugyan úgy leugrik magától az a ronda rózsaszín plugin preset/generators valami nagyon elállítottam de miért csinálja ezt eddig sose ugrált! Huh
Válasz idézéssel
2012-05-02, 14:16
Üzenet: #2856
(2012-05-02 13:59)FLman Írta:  Hát ez se segített ha megnyitok egy Nexust pl ugyan úgy leugrik magától az a ronda rózsaszín plugin preset/generators valami nagyon elállítottam de miért csinálja ezt eddig sose ugrált! Huh

Hát akkor próbáld meg pl snap1-re tenni.
Válasz idézéssel
2012-05-02, 14:27 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-05-02 - 14:37. Szerkesztette: FLman.)
Üzenet: #2857
(2012-05-02 14:16)IEm Írta:  Hát akkor próbáld meg pl snap1-re tenni.

Köszi ez már segített végre nem ugrál.Am meg gondolom ez arra való hogy pl patter 1 en kick-et raksz majd ha már a 15.ik vst-t is betetted a zenébe akkor ne keljen keresgetni hogy honnnan volt a kick? javíts ki ha nem így van Smile és mi ez a snap cucc ott a browserben?
Felvettelek msn-re ha nem gond,lenne még pár kérdésem meg eszmét cserélhetnénk pl Big Grin
Válasz idézéssel
2012-05-02, 14:40
Üzenet: #2858
(2012-05-02 14:27)FLman Írta:  Köszi ez már segített végre nem ugrál.Am meg gondolom ez arra való hogy pl patter 1 en kick-et raksz majd ha már a 15.ik vst-t is betetted a zenébe akkor ne keljen keresgetni hogy honnnan volt a kick? javíts ki ha nem így van Smile és mi ez a snap cucc ott a browserben?
Felvettelek msn-re ha nem gond,lenne még pár kérdésem meg eszmét cserélhetnénk pl Big Grin

Hát ez a rész nekem sem világos. Valamilyen rendezési szempontokat jelölhetsz meg vele. Gondolom. Big Grin alig használom a browsert, nem is esik kézre.

Ok vegyél fel, de nagyon ritkán vagyok fent.
Válasz idézéssel
2012-05-02, 14:45 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-05-02 - 14:47. Szerkesztette: FLman.)
Üzenet: #2859
én csak arra használom,hogy ott a sample mintákat behúzom a szerkesztőbe,csak ennyire Smile és te mióta foglalkozol zeneírással? midi billentyűvel csinálod?
Aki szintén zeneszerkesztéssel foglalkozik az nyugodtan vegyen fel engem,beszélgethetnénk,eszmecsere,tippek stb.Én 10 éve foglalkozok ezzel,főleg elektronikus zene,remixek.Msn:darkminutes@freemail.hu
Válasz idézéssel
2012-05-02, 14:55
Üzenet: #2860
Helló sziasztok!!! A kérdésem a köv. honnan tudom megállapitani h mekkora az acapellám bpmje mert ez a tap os hülyeség nekem nagyon nem jött be!!!!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás