Új válasz 
Segítek
2012-08-21, 07:43
Üzenet: #2961
RE: Segítek
Sziasztok! Szeretnék pár dolgot beírni a profilomba, de nem találom, hogy hol lehet módosítani! Confused Segíítség! Big Grin
Válasz idézéssel
2012-08-21, 14:26
Üzenet: #2962
(2012-08-21 07:43)Jack95 Írta:  Sziasztok! Szeretnék pár dolgot beírni a profilomba, de nem találom, hogy hol lehet módosítani! Confused Segíítség! Big Grin

Hali. legegyszerűbb ha a privát üzenetekre kattintasz. bal oldalon lesznek a profil cuccok is.
Válasz idézéssel
2012-08-21, 14:43
Üzenet: #2963
Sikerült, köszönöm! Smile
Válasz idézéssel
2012-08-22, 18:52
Üzenet: #2964
Üdv! Smile
Újra lenne egy kérdésem!

Ilyen gitárt, ami ebben a számban 0:36-nál kezdődik, hogyan tudnék gyártani? milyen effeket kéne rádobni, illetve honnan lehetne beszerezni, ha gyártani nem lehet.?
Válasz idézéssel
2012-08-22, 19:32 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-08-22 - 19:36. Szerkesztette: tothistvankrisztian.)
Üzenet: #2965
Egy FabFilter Pro-Q van a gitár csatornáján Smile
Sőt elég sok mindenen van.. Pergőn is, Full Strings-en is..
A Full Strings ha nem tévedek a Nexusból van, többi passz Smile
Válasz idézéssel
2012-08-22, 19:47
Üzenet: #2966
(2012-08-22 19:32)tothistvankrisztian Írta:  Egy FabFilter Pro-Q van a gitár csatornáján Smile
Sőt elég sok mindenen van.. Pergőn is, Full Strings-en is..
A Full Strings ha nem tévedek a Nexusból van, többi passz Smile

Köszi a gyors választ! Smile
Válasz idézéssel
2012-08-25, 20:13
Üzenet: #2967
Üdv!

Van egy kis gondom..
Eddig is win 7 volt a gépen és működött az fl studio. Most újra kellett raknom a windowst és nem indul el a telepítés. Valamit dolgozik, aztán semmi, de a feladatkezelőben látom, hogy fut a setup.exe és folyamatosan tölti a memóriát amíg le nem állítom a folyamatot.
Ha megint megpróbálom futtatni, akkor valami opencandy hibát észlel.
Fl Studio 9-em van.
Már vagy 2 éve telepítettem utoljára fl-t. Lehet, hogy valamit kell okoskodni. Már nem emlékszem.
Válasz idézéssel
2012-08-26, 07:26
Üzenet: #2968
Annyira nem tudom, de próbáld meg a 10-es verzíóval, vagy valami XP kompatibilitásban futtasd, hátha, vagy ha más nem, próbálj megkérni egy kedves fórumtagot, hogy töltse föl neked a FL studio mappáját, amit aztán csak be másolsz.
a hiba nemtudom mit jelent, a google biztos tudja Wink
Válasz idézéssel
2012-08-29, 18:45 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-08-29 - 18:47. Szerkesztette: MNML.)
Üzenet: #2969
Hali!
Ismerem a programot, csak szakszavakkal nem szolgálhatok. Ha megnyitok egy új Fl Studiot, egyből arra kattintok ami kidobja nekem a négy hangot. Kick, Clap, Hat, Snare. Ha pl rákattintok a Kickre, kidobja a Chanel Settinget. Az a problémám, hogy majdnem kész vagyok egy zenével, de a fő hangot le kellett röviditenem. Ezt allul a precomputed effects/ out gombbal csináltam.
Az lenne a problem, hogy a zenében nekem folyamatosan erősitenem kellene az outot, hogy nyúljon a hang. De nem engedi csak resetelni a tekerentyűt. Igazából az sem lenne gáz ha nem folyamatosan lehetne emelni, hanem csak egy részen feljebb tolni.
Ha tud rá valaki valami megoldást, hogy tudnám az outot állitani, annak nagyon örülnék.
Köszi előre is!
Válasz idézéssel
2012-08-29, 22:59 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-08-29 - 23:02. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #2970
(2012-08-29 18:45)MNML Írta:  Hali!
Ismerem a programot, csak szakszavakkal nem szolgálhatok. Ha megnyitok egy új Fl Studiot, egyből arra kattintok ami kidobja nekem a négy hangot. Kick, Clap, Hat, Snare. Ha pl rákattintok a Kickre, kidobja a Chanel Settinget. Az a problémám, hogy majdnem kész vagyok egy zenével, de a fő hangot le kellett röviditenem. Ezt allul a precomputed effects/ out gombbal csináltam.
Az lenne a problem, hogy a zenében nekem folyamatosan erősitenem kellene az outot, hogy nyúljon a hang. De nem engedi csak resetelni a tekerentyűt. Igazából az sem lenne gáz ha nem folyamatosan lehetne emelni, hanem csak egy részen feljebb tolni.
Ha tud rá valaki valami megoldást, hogy tudnám az outot állitani, annak nagyon örülnék.
Köszi előre is!

Hűha, a drüzni üti a kartelt.. ez így kicsit nehéz lesz, de megpróbáljuk. van két módszer is, egyik hogy screenshotokat csinálsz és benyilazod amivel baj van, másik lehetőség hogy ahová viszed az egeret a progin belül annak kiírja a pontos nevét vagy jellemzőjét a menü sáv alatti kijelzőn. Sajnos én így ebből az egészből csak a step sequencert tudtam beazonosítani, ami az általad említett négy hangos izé.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás