Új válasz 
Segítek
2012-09-03, 13:22 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-03 - 13:39. Szerkesztette: Jack95.)
Üzenet: #2981
RE: Segítek
(2012-09-02 20:04)Abs75 Írta:  a pattern lapon ahol a hengszereid vannak sorban....dob bassus piano stb ott van 2 poti előtte az egyik a hangszer hangerő állítója a másikkal a térbeni elhelyezkedést tudod állítani...jobbra vagy balra hallatszódjon jobban a cucc.Ha két hangszer van akkor az egyik kicsit jobbra a másik kicsit balra...dob közép,meg talán a bassus is.....ujabb hangoknál így tovább.
Persze vannak merészebb dolgok is erre,de ez így a legegyszerűbb.
Ja és halgasd meg az "Egy kis próbálkozás"topic ban a 2 akkordos dalomat..Cool

Köszönöm, tényleg bevált! Smile)
(2012-09-03 08:01)wattias Írta:  Üdv!
Lenne pár kérdésem a programmal kapcsolatban.Smile
1., A program DEMO verziója megvan ugyan, de honnan tudom letölteni a teljes verziót, vagy ti is a demoval zenéltek ?

2., Hogyan lehet egy zenét (pl.: Pitbullnak akármelyik számát) az éneket és a háttérzenét külön választani ?

3., Megcsinálom az 1. patternt, és ha azt akarom, hogy a 2. pattern is ugyan az legyen és ne kelljen újra megcsinálnom azt amit az 1.-nél, akkor hogyan kell az elsőt lemásolni a 2. pattern-re ?

4., Amit letöltök soundpack-et a programhoz plusszba, azt hogyan tudom beilleszteni a programba?

A választ előre is köszönöm, Smile remélem érthetőek a kérdésekSmile

Szia!

1. Vagy demót használsz, vagy megveszed. Még illegális módon lehet megoldani, de azt nem szeretném leírni...

2. Erre sajnos nem tudok válaszolni, de ha a szöveg kel egyszerűbb ha beszerzel egy acapellát.

3. Egyszerű: Pattern1-ben kijelölöd (Ctrl+C), Pattern2-be pedig beilleszted (Ctrl+V).

4. Megkeresed ahova telepítetted a programot. Ott rámész arra, hogy Data -> Patches -> Packs. És ide már be is helyezheted.

Egyébként igen, érthetőek voltak a kérdések!
Sok sikert! Smile

Úgy látom, nem jeleníti meg amit írtam, ezért leírom újból, remélem ez már látható lesz, vagy ha nem akkor ti legalább látjátok! Big Grin

Abs75, köszi a tanácsot, bevállt! Smile

Wattias!

1. Ha szeretnéd a teljes verziót, akkor meg kell vásárolni, vagy pedig még illegális úton lehet megoldani, de azt nem szeretném leírni...

2. Erre sajnos nem tudok válaszolni, de ha csak az ének kell, akkor szerezd be a szám acapelláját.

3. Ez egyszerű. Pattern1-ben kijelölöd, aztán kimásolod(Ctrl+C) amit át szeretnél másolni, majd Pattern2-ben beilleszted(Ctrl+v).

4. Megkeresed a mappát ahova telepítetted a programot. Ott Data -> Patches -> Packs. És már másolhatod is be a soundpack-et.

Sok sikert! Smile
Na most se látom. azt hisze itt valami probléma van!! Confused Big GrinD
Sebaj, majd kijavítják. Ti amúgy látjátok amit írok??
Válasz idézéssel
2012-09-03, 14:22
Üzenet: #2982
(2012-09-03 08:01)wattias Írta:  Üdv!
Lenne pár kérdésem a programmal kapcsolatban.Smile
1., A program DEMO verziója megvan ugyan, de honnan tudom letölteni a teljes verziót, vagy ti is a demoval zenéltek ?

2., Hogyan lehet egy zenét (pl.: Pitbullnak akármelyik számát) az éneket és a háttérzenét külön választani ?

3., Megcsinálom az 1. patternt, és ha azt akarom, hogy a 2. pattern is ugyan az legyen és ne kelljen újra megcsinálnom azt amit az 1.-nél, akkor hogyan kell az elsőt lemásolni a 2. pattern-re ?

4., Amit letöltök soundpack-et a programhoz plusszba, azt hogyan tudom beilleszteni a programba?

A választ előre is köszönöm, Smile remélem érthetőek a kérdésekSmile

Hali! Én nem a demo-t használom és torrent oldalról töltöttem le a teljes verziót.
Máshol nem kerestem, de szerintem a torrent a legtutibb.

A szétválasztáshoz sajnos nem értek. De vannak fent youtubon acapellák ami csak az ének. Fl el is lehet acapellát csinálni de az bonyolult, és nekem nem is sikerült még tiszta acapellát csinálni.

Az első patternt úgy tudod lemásolni, hogy rá klikkelsz a hangra jobb egérrel és clone. akkor meglesz a hang. Ha zongorán pötyögted be akkor kijelölöd ctrl+c átmész pattern 2-be belépsz a zongorába és ctrl+v. De az effekteket szerintem egyesével ott is be kell uganyúgy állitani.

A hangot úgy tudod a programbe vinni hogy megkeresed a Program Files\Image-Line\FL Studio\Data\Patches\Packs mappát. És csak oda átmásolod a hangokat egy mappában aminek adhatsz nevet és akkor ott lesznek a hangok ahol a többi.

Remélem tudtam segiteni!

Üdv!
Válasz idézéssel
2012-09-03, 14:39 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-03 - 14:40. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #2983
(2012-09-03 14:22)MNML Írta:  Hali! Én nem a demo-t használom és torrent oldalról töltöttem le a teljes verziót.
Máshol nem kerestem, de szerintem a torrent a legtutibb.

Sssshh, warezt azért ne említsünk meg. Inkább vedd meg Big Grin

MNML:

1. Az előbb már említettem.

2. Erre sajnos semmilyen program nem képes, de elvileg van egy módszer, amihez az eredeti kell és vagy a vokál vagy az instrumentális (csak hangszeres) verzió. Utána igaz nem tudom mit kell csinálni, én is csak hallottam és nem biztosan bevált módszer Big Grin Google/Youtube a barátaid.

A 3. és 4. kérdésedre előttem már megadták neked a válaszokat. Big Grin
Válasz idézéssel
2012-09-03, 14:51
Üzenet: #2984
Fúha bocsi a sok fölösleges írásért, csak nem jelenítette meg aztán azt hittem hogy nem is fogja.. Smile
Válasz idézéssel
2012-09-03, 15:02 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-03 - 15:04. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #2985
(2012-09-03 08:01)wattias Írta:  2., Hogyan lehet egy zenét (pl.: Pitbullnak akármelyik számát) az éneket és a háttérzenét külön választani ?

multitrack + számcím - a kulcsszó amit gugliba kell tömni, aztán vagy lesz eredmény vagy nem Smile (bocs, lehet ez már warez-nak számít )
Válasz idézéssel
2012-09-03, 15:05
Üzenet: #2986
szoktak lenni acapellák beirod a számot és utána irod h acapella ,vagy acapella studio version.
Válasz idézéssel
2012-09-03, 15:21
Üzenet: #2987
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget, sokat okosodtam Big Grin
Válasz idézéssel
2012-09-03, 16:46
Üzenet: #2988
(2012-09-03 15:21)wattias Írta:  Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget, sokat okosodtam Big Grin

Az Pitbullos kérdésedre egy lehetséges válasz ha érted a mérnöki megoldásokat. Ez régebben is volt kérdés ezért itt http://forum.flstudio.hu/tema-gy-i-k az "Általános kérdések"-ben az első kérdés: Hogyan tudom leválasztani a zenéről az acapella-t? olvasgasd a két link alatt lévő bejegyzést hátha segít.
Válasz idézéssel
2012-09-04, 07:15
Üzenet: #2989
Erre nem kaptam választ.
Vannak különböző hangminta anyagok,amikben különböző hangszerek szólamai vannak(rosszabb esetben akkordban).
Na ha esetleg használni szeretném ezeket a dolgokat mert valami megteszik...akkor ezt hogy tudom beleültetni a zenéimbe,hogy az én akkord váltásaimban szóljon az az audio?
Tehát adott A hangban pötyögő bass mondjuk,és szeretném szolaljon meg C G D E hangmagasságokban.Persze az ütemje is megmaradjon,vagyis az én ütememhez mérten.
Na ez lenne a kérdésem..Várom a választ aki tudja.Huh
Válasz idézéssel
2012-09-04, 09:11
Üzenet: #2990
(2012-09-03 14:39)The Convicted Írta:  A 3. és 4. kérdésedre előttem már megadták neked a válaszokat. Big Grin

Ja de amikor én irtam akkor nem voltak megjelnitve azok a válaszok. Ha láttam volna h ott van akkor nem irom le még egyszer.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás