Új válasz 
Segítek
2012-09-13, 20:26 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-13 - 20:34. Szerkesztette: wattias.)
Üzenet: #3001
RE: Segítek
Köszi szépen Big Grin
Lenne még kérdésem, ha nem gond Smile

Hogyan tudom a különböző Panternekhez más-más effekteket használni, mert ha azt akarom, hogy csak a 2-es panternhez legyen pl.: Reverb effekt, akkor nálam direkt az összes panternél hangzik Big Grin

Köszi Smile
Válasz idézéssel
2012-09-13, 20:55 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-13 - 21:01. Szerkesztette: Haliday.)
Üzenet: #3002
(2012-09-13 20:26)wattias Írta:  Köszi szépen Big Grin

Hogyan tudom a különböző Panternekhez más-más effekteket használni, mert ha azt akarom, hogy csak a 2-es panternhez legyen pl.: Reverb effekt, akkor nálam direkt az összes panternél hangzik Big Grin

Köszi Smile

Hát ha csak a master sávra tettél effektet ami a legelső a mixer csatornán az mindenre rá rakja. Minden hangszín pattern jobb sarkában van eggy ablak általában két vonallal- Amilyen számra állítód azt a mixer csatornán keresd meg és amit arra a sávra teszel fx-et csak annál szólal meg. Ha ezt szeretted volna megtudni akkor ezt tanulmányozd. http://www.flstudio-tutorials.com/post/A...tudio.aspx
Válasz idézéssel
2012-09-13, 22:39 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-13 - 22:45. Szerkesztette: dj_chathan.)
Üzenet: #3003
(2012-09-13 20:26)wattias Írta:  Köszi szépen Big Grin

Köszi Smile

http://kepfeltoltes.hu/view/120914/seg_t...es.hu_.jpg

Ha nem tiszta a master channel fogalma: Legegyszerűbben úgy kell értelmezni, hogy ha bármit beteszel oda, az komplettül az egész zenére kihatással van az elejétől a végéig. Bonyolúlt definicíóba, használatába, mit teszünk oda, most ebbe nem mennék bele. Ez a mondat is amit leírtam egy tarkólővést érne egy hangtechnikustólBig Grin
Válasz idézéssel
2012-09-14, 09:30
Üzenet: #3004
Huu, nagyon kössz, sokat segített Big Grin
Válasz idézéssel
2012-09-16, 12:21
Üzenet: #3005
Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy nem nagyon tudok a kick-el mit csinálni hogy szépen szóljon , mint az igazi house zenékben.
Nincs profi cuccom meg tapasztalatom se igazán. Sad
Tehát megy a zene (Piano , Lead , Bass...) és amikor ott tartok hogy be kellene jönni a kick-nek elromlik az egész vagy túl halk vagy túl hangos lesz és elrontja az összképet ami egyébként sem a legjobb Sad
Ha valaki tud segíteni azt nagyon szépen megköszönném.
Válasz idézéssel
2012-09-16, 15:15
Üzenet: #3006
(2012-09-16 12:21)Alexander Soldier Írta:  Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy nem nagyon tudok a kick-el mit csinálni hogy szépen szóljon , mint az igazi house zenékben.
Tehát megy a zene (Piano , Lead , Bass...) és amikor ott tartok hogy be kellene jönni a kick-nek elromlik az egész vagy túl halk vagy túl hangos lesz és elrontja az összképet ami egyébként sem a legjobb Sad

Megpróbálunk. Az ilyen problémák javarészt számítási teljesítmény miatt vannak, magyarul a géped erőlködik.
Kéne pár infó a gépről, proci hangkártya van e, memória stb, és azt is áruld el hogy milyen hangokkal dolgozol. Wav, vagy valamilyen egyéb hangfile a kicked? pluginok stb. használsz e asio drivert. és ha megtennéd készíts egy képet az audio beállításokról FLben. ha ezt megírod utána könnyebb lesz megoldást találni.
Válasz idézéssel
2012-09-16, 15:34 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-16 - 15:37. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #3007
(2012-09-16 12:21)Alexander Soldier Írta:  Sziasztok!

ha wareznak számít töröljétek ezt a sort : http://www.scribd.com/doc/70392898/121/House-rhythms (ami téged érdekel az 273. oldal aljától kezdődik)

szal legalább az alapművet olvassátok már el Big Grin : Dance Music Manual http://www.amazon.co.uk/The-Dance-Music-...0240519159
Válasz idézéssel
2012-09-16, 16:37 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-16 - 16:39. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #3008
(2012-09-16 15:34)dchord Írta:  ha wareznak számít töröljétek ezt a sort : http://www.scribd.com/doc/70392898/121/House-rhythms (ami téged érdekel az 273. oldal aljától kezdődik)

szal legalább az alapművet olvassátok már el Big Grin : Dance Music Manual http://www.amazon.co.uk/The-Dance-Music-...0240519159

Hát így hogy belinkelted az amazonos linket is így már igen Undecided De gondolom nem a teljes könyvet linkelted be hanem csak az általad megvásárolt könyvből beszkennelt oldalt, mert segíteni szeretnél Rolleyes Mivel engem nem érdekel ez a stílus nem is töltöm le azt az egy-két oldalt így nem is tudhatom mi van benne . De két nap múlva le fogom tölteni mert ellenőriznem kell és sajna most nincs erre időm Shy

Mellesleg nem tudom hogy egy manual mit segít a hardware problémákon . Persze, lehet hogy csak simán lekeverési problémája van a srácnak de ezt csak azután tudjuk meg miután megkaptuk az alap infókat
Válasz idézéssel
2012-09-16, 17:23 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-16 - 17:25. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #3009
(2012-09-16 12:21)Alexander Soldier Írta:  ...hogy szépen szóljon , mint az igazi house zenékben....

(2012-09-16 16:37)IEm Írta:  Mellesleg nem tudom hogy egy manual mit segít a hardware problémákon . Persze, lehet hogy csak simán lekeverési problémája van a srácnak de ezt csak azután tudjuk meg miután megkaptuk az alap infókat

te, a fentiben hol van hardver probléma ? Big Grin (amazon-t azért linkeltem, ha az első sor törlődik legalább legyen valami értelmes a válaszomban Tongue )
Válasz idézéssel
2012-09-16, 19:04
Üzenet: #3010
(2012-09-16 17:23)dchord Írta:  te, a fentiben hol van hardver probléma ?

Idézem :

"...Nincs profi cuccom..."

"...és amikor ott tartok hogy be kellene jönni a kick-nek elromlik az egész vagy túl halk vagy túl hangos lesz..."

Csak ezért mondtam neki hogy írjon valami infót aztán majd kiderül hol a baj.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás