Új válasz 
Segítek
2012-09-28, 18:47
Üzenet: #3051
RE: Segítek
Szia!
Ha ez hozzáértésnek számít akkor , megpróbálhatok segíteni Smile

Válasz idézéssel
2012-09-28, 19:26
Üzenet: #3052
(2012-09-28 16:36)joni111 Írta:  Sziasztok Smile
Tudom hogy már sokszor irtam de ha valaki ért a dubstep zene készitéshez az pls irjon
Elöre is köszönöm

Elvileg értek hozzá, gyakorlatilag nem!
Válasz idézéssel
2012-09-29, 10:11
Üzenet: #3053
(2012-09-28 18:47)yetijoe Írta:  Szia!
Ha ez hozzáértésnek számít akkor , megpróbálhatok segíteni Smile

Én ezt hozzáértésnek veszem Big Grin és köszi h segitesz.
Azt akarom kérdezni, h van e skypod vagy hasonlod h ott eltudnám mondani mert itt leirni igy nem annyira tudom Smile
Válasz idézéssel
2012-09-29, 16:25
Üzenet: #3054
(2012-09-29 10:11)joni111 Írta:  Én ezt hozzáértésnek veszem Big Grin és köszi h segitesz.
Azt akarom kérdezni, h van e skypod vagy hasonlod h ott eltudnám mondani mert itt leirni igy nem annyira tudom Smile

Igen van, a nevem ott is: yetijoe , bár ritkán vagyok fent ott , majd megbeszélünk egy időpontot.
Bár ez a zene tele van sötét titkokkal , majd ott lemesélem ... Smile
Válasz idézéssel
2012-10-01, 14:49
Üzenet: #3055
(2012-09-29 16:25)yetijoe Írta:  Igen van, a nevem ott is: yetijoe , bár ritkán vagyok fent ott , majd megbeszélünk egy időpontot.
Bár ez a zene tele van sötét titkokkal , majd ott lemesélem ... Smile

Köszönöm a választ.
Bejelöltelek skypon
Válasz idézéssel
2012-10-07, 15:20
Üzenet: #3056
Sziasztok!
Bár van masterin téma én ide írnék, mert segítséget kérek.
9 hónapja fl-ezek és elkezdett érdekelni a masterelés ami nagyon fontos.
Az alapoktól kérném a segítséget mit is tegyek a masterbe és mit érdemes a többi helyre pl:kick, bass, loop stb?
Válasz idézéssel
2012-10-07, 16:28
Üzenet: #3057
Sziasztok segitségeteket kérném valamilyen midi billentyüt és egy pár sávos mixert / keveröt szeretnék össze kötni a gépemmel mert komolyabban rá akarok álni a zene szerkesztésre de nem tudom milyen eszközök kellenek hozzá hogy össze köthessem ezeket a dolgokat a gépemmmel pl. hangártya és van egy mixerem alto amx 100-as nem tudom ez mire jo, lehet e össze kötni a gépemel de ha valaki tudna segiteni megköszönném és leirnatok nekem mit kell megvennem és megveszem hogy egy kis studio-t alakithassak ki magamnak elöre is köszi sziasztok.
Válasz idézéssel
2012-10-08, 11:15 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-08 - 11:16. Szerkesztette: laccas.)
Üzenet: #3058
(2012-10-07 16:28)Carlitooka92 Írta:  Sziasztok segitségeteket kérném valamilyen midi billentyüt és egy pár sávos mixert / keveröt szeretnék össze kötni a gépemmel mert komolyabban rá akarok álni a zene szerkesztésre de nem tudom milyen eszközök kellenek hozzá hogy össze köthessem ezeket a dolgokat a gépemmmel pl. hangártya és van egy mixerem alto amx 100-as nem tudom ez mire jo, lehet e össze kötni a gépemel de ha valaki tudna segiteni megköszönném és leirnatok nekem mit kell megvennem és megveszem hogy egy kis studio-t alakithassak ki magamnak elöre is köszi sziasztok.
A midi billentyű a legegyszerűbb, mert az újakon van usb-s csatlakozási lehetőség is. Ergó csak fogod és bedugod egy usb-portba és feltelepíted a hozzá való drivert!

Ehhez a keverőhöz egy olyan hangkártya kell, amelyen van 6,3-as jack bemenet!

szerk.: Midi billentyűben tudom ajánlani az Edirol-t és a Roland-ot, ezekhez ugyanis volt szerencsém!
Válasz idézéssel
2012-10-08, 13:29 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-08 - 15:57. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #3059
(2012-10-08 11:15)laccas Írta:  szerk.: Midi billentyűben tudom ajánlani az Edirol-t és a Roland-ot, ezekhez ugyanis volt szerencsém!

az új Novation-ok (http://www.hs-online.com/hu/hotnews/Ujdo...4!-81.html ) még mindig igen bután néznek ki Big Grin (ezért vettem Akai MPK49-t ), de múlt évben ez a gyártó nyerte a szavazást a menemszól-on http://www.menemszol.hu/topic/612-legjob...ller-2011/
Válasz idézéssel
2012-10-08, 14:56 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-08 - 14:59. Szerkesztette: Carlitooka92.)
Üzenet: #3060
Köszi szépen srácok rengeteget segitettetek ugy döntöttem a novation impulse lessz amit megveszek majd de viszon a keverö terén még nem tudom érdemes e azt össze kötni amit leirtam elötte nektek vagy jobb ha veszek egy normalisat köszi az érhetö válaszokat sokat segitettetek és szerintem majd még késöbbiek során is segitenetek kellesz mert ha megvettem az uj cuccokat be is kellesz állitani .Big Grin Big Grin király az oldal
(2012-10-08 14:56)Carlitooka92 Írta:  Köszi szépen srácok rengeteget segitettetek ugy döntöttem a novation impulse lessz amit megveszek majd de viszon a keverö terén még nem tudom érdemes e azt össze kötni amit leirtam elötte nektek vagy jobb ha veszek egy normalisat köszi az érhetö válaszokat sokat segitettetek és szerintem majd még késöbbiek során is segitenetek kellesz mert ha megvettem az uj cuccokat be is kellesz állitani .Big Grin Big Grin király az oldal

ja és igen még 1 kérdés amivel bombázlak titeketBig Grin linkeljetek már valami nagyon király hangkártyát is nekem mert ugye az is kellesz nem tudom melyik jo de eggyik rokonom zenész és neki olyan hangkárytája volt amihez kulon ilyen kulsö vezéröit is járt tehát nem voltak rajta savok csak nem a hanhkartyaba hanem abba a kulso kis dobozba kellet bele dugni a ki és bemeneti dolgokat mikrofon hangafal és a többi vezérllö is rajta volt tehát valami ilyesmi kellene nekem is na köszi mégyegyszer srácok Big Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás